Blog > Komentarze do wpisu

RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

1' Rozpoczęła WARMIA

7' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Kamil Randzio! Piękna akcja WARMII! Sypytkowski zagrał z lewej strony do Kamila Randzio a ten strzałem z pola karnego pokonał Karpieszuka i prowadzimy 1:0!

9' Pierwsze minuty przeważała JAGIELLONIA, ale nasi piłkarze skutecznie powstrzymywali ataki gości i pięknie skontrowali

13' Rzut rożny dla gości

13' Zbyt głębokie dośrodkowanie i przejmujemy piłkę

17' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Damian Zubowski! Znów śliczny kontratak naszego zespołu - Cybulski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale dostrzegł lepiej ustawionego Zubowskiego, który otrzymał podanie i strzałem w róg podwyższa na 2:0!

21' Rzut rożny dla WARMII

22' Po dośrodkowaniu faul w polu karnym naszego zawodnika i sędzia przerywa grę

22' Piękna indywidualna akcja Zubowskiego, który ograł trzech obrońców, ale strzał naszego zawodnika był bardzo niecelny

25' Groźnie pod naszą bramką - rzut wolny z 20 metrów

25' Cudowne uderzenie w okienko Wołczyńskiego i fantastyczna parada Gieniusza!!!

31' Rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

33' Żółta kartka dla Kozikowskiego za faul na zawodniku rywali

44' Ostatnie minuty to optyczna przewaga gości, ale brak konkretów pod naszą bramką

45' O minutę sędzia przedłuża pierwszą połowę meczu

45' + 1' Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 2:0!

46' Drugą połowę rozpoczną goście

47' Żółta kartka dla Maksyma Mirvy

48' Z rzutu wolnego wysoko ponad naszą bramką strzela Gajko

54' Rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu "główka" Arciszewskiego, ale piłka mija bramkę Karpieszuka

58' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Kamil Randzio! Kapitalna akcja WARMII! Piłka w polu karnym trafiła do Kamila Randzio, który pięknym strzałem pokonał Karpieszuka! Prowadzimy 3:0!

63' Rzut rożny dla gości

64' Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę i od razu świetnie kontratakujemy, ale podanie Zubowskiego przeciął obrońca "Jagi" i piłka nie doszła do Cybulskiego, który był w doskonałej pozycji

65' Rzut rożny dla WARMII

65' Po dośrodkowaniu główka Edisona i obrońca JAGIELLONII wybija piłkę z linii bramkowej!

72' Zmiana w JAGIELLONII - za Giełażyna wchodzi na boisko Kaczyński

75' Zmiana w naszym zespole - Zubowskiego zmienia Piotr Chyliński

78' Żółta kartka dla Mateusza Kondraciuka

80' Przepiękny strzał z woleja Pawła Sypytkowskiego broni Karpieszuk!

85' Zmiana w WARMII - za Rafała Kozikowskiego wszedł na boisko Przemek Zarzecki

86' I kolejna zmiana u grajewian - za Kamila Randzio wszedł na boisko Kacper Polakowski

87' Zmiana w JAGIELLONII - Artur Renkowski zmienia Mateusza Kondraciuka

87' Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

87' Cudowny strzał Kiczuka z rzutu wolnego fenomenalnie broni Gieniusz!

88' Rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza własne pole karne

90' Pięć minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90' + 4' Druga żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego i nasz zawodnik opuszcza boisko

90' + 5' Żółta kartka dla Kacpra Polakowskiego

90' + 5' Rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

90' + 6' KONIEC MECZU! JESTEŚMY W FINALE!!!