Blog > Komentarze do wpisu

ZAPOWIED¬ MECZU Z WISSˇ SZCZUCZYN.

Sezon 2017/2018 jest na finiszu. Przed piłkarzami WARMII już tylko dwie ostatnie kolejki rozgrywek. W sobotę 16 czerwca o godzinie 17:00 nasz zespół zagra w pobliskim Szczuczynie z miejscow± WISSˇ. Zespół prowadzony przez Roberta Speichlera przez większ± czę¶ć sezonu zajmował drugie miejsce w tabeli i wydawało się, że będzie jedynym zespołem, który może zagrozić RUCHOWI Wysokie Mazowieckie w zdobyciu awansu do III ligi. Tymczasem kapitalna runda wiosenna w wykonaniu grajewian doprowadziła do zmiany wicelidera tabeli. WARMIA zmieniła na tej pozycji WISSĘ i ma nad zespołem ze Szczuczyna już aż osiem punktów przewagi. WISSA jest po 28 kolejkach czwarta w tabeli, bo wyprzedził j± KS Wasilków. Zespół ze Szczuczyna jest jednak bardzo mocny i w sobotę będzie WARMII niezwykle ciężko zachować status niepokonanego zespołu w rundzie wiosennej i od 20 ligowych meczów. W ostatniej kolejce WISSA zremisowała na własnym boisku z rezerwami WIGIER 0:0. Jesieni± w Grajewie padł remis 2:2. Zespół ze Szczuczyna ma jeszcze szanse na zajęcie trzeciego miejsca w końcowej tabeli. Musi jednak odrobić dwa punkty do Wasilkowa. WARMIA w teorii ma szansę na awans do III ligi. Musiałby się jednak stać cud – prowadz±cy RUCH w dwóch meczach (ORZEŁ Kolno na wyjeĽdzie i SPARTA Augustów u siebie) nie może zdobyć ani jednego punktu a grajewianie musz± wygrać w Szczuczynie i w przyszły pi±tek na własnym boisku ze SPARTˇ 1951 Szepietowo. Póki co grajewianie maj± już zapewnione drugie miejsce w tabeli i to niezależnie od wyników dwóch ostatnich serii spotkań.

Trener WARMII Leszek Zawadzki w sobotę będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników z kadry naszego zespołu. Nikt nie musi pauzować za żółte kartki. W±tpliwy jest udział w meczu Maksyma Mirvy, który ostatnio był kontuzjowany.

Tych Kibiców, którzy nie będ± mogli wspierać naszego zespołu w Szczuczynie tradycyjnie zapraszamy do ¶ledzenia relacji tekstowej z sobotniego meczu na stronie http://kswarmiagrajewo.org w sobotę od godziny 17:00.

Zapraszamy też już dzi¶ na ostatni mecz sezonu 2017/2018, który odbędzie się nietypowo, bo w pi±tek 22 czerwca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego. Przeciwnikiem WARMII będzie SPARTA 1951 Szepietowo.sobota, 16 czerwca 2018, warmia1924

Polecane wpisy