Blog > Komentarze do wpisu

RAPORT Z PRZYGOTOWAŃ (II)

Za nami kolejny tydzień i kolejne dwa mecze kontrolne naszej drużyny. W środę na boisku przy klubie Hades WARMIA zmierzyła się z występującą w mazowieckiej Klasie Okręgowej OSTROVIĄ Ostrów Mazowiecka. Na liście nieobecnych w naszym zespole tym razem znaleźli się: Mirva, Chyliński, Górski, Marczykowski i Koszczuk.

25.07.2018 Grajewo, boisko przy klubie Hades
WARMIA Grajewo - OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Kamil Małkiński 28', 1:1 Tomasz Dzierzgowski 82'

WARMIA (skład wyjściowy): Sobolewski – Randzio, Arciszewski, Edison, Krupa – Mikucki, Kozikowski, Domurat, Kondratowicz, Cybulski – Chrzanowski

Na zmiany wchodzili: Gieniusz, Bieńkowski – Sypytkowski, Stankiewicz, Mściwujewski, P.Zarzecki, E.Zarzecki, Dzierzgowski

OSTROVIA: Puliakow – J.Małkiński, K.Małkiński, K.Wątróbski, Lipski – Krakowiak, S.Wątróbski, R.Wilczewski, D.Wilczewski – zawodnik testowany, Rogalski

Na zmiany wchodzili: Korzeb, Szydlik, Romanik, Krysiak, Barzał

Skrót z meczu: https://youtu.be/K_fDYOhCsJ4

W środowym meczu nasi piłkarze razili nieskutecznością. Prowadzenie dla gości po jednej z ich nielicznych akcji pod naszą bramką zdobył Małkiński i była to klasyczna piłkarska zemsta za niewykorzystane sytuacje WARMII. Dopiero w końcówce meczu gol Dzierzgowskiego dał grajewianom remis, który w meczu z niżej notowanym rywalem nie przynosi chwały naszemu zespołowi.

W sobotę na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego podopieczni trenera Leszka Zawadzkiego zagrali z III-ligowym MKS MAZUR Ełk. Lista nieobecnych tym razem się wydłużyła i byli na niej: Gieniusz, Mirva, Chyliński, Górski, Marczykowski, Dzierzgowski, Kozikowski i Koszczuk Ten znacznie bardziej wymagający rywal chyba mocno zmobilizował naszych piłkarzy, bo zwłaszcza w pierwszej połowie meczu zagrali bardzo dobrze a efektem dobrej gry był cudowny gol Pawła Sypytkowskiego w 37 minucie. W drugiej połowie rywale przeważali i zdobyli wyrównującego gola po trafieniu Michała Twardowskiego w 60 minucie. Mecz zakończył się remisem, ale ten remis ma zupełnie inną wartość niż środkowy z OSTROVIĄ.

28.07.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego
WARMIA Grajewo - MKS MAZUR Ełk 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Paweł Sypytkowski 37', 1:1 Michał Twardowski 60'

WARMIA: Sobolewski (62’ Bieńkowski) – Randzio, Edison, Arciszewski (80’ Stankiewicz), Stankiewicz (46’ Krupa) – Mikucki (70’ Kondratowicz), Domurat (70’ P.Zarzecki), P.Zarzecki (46’ Mściwujewski), Cybulski (65’ Chmielewski), Sypytkowski (46’ E.Zarzecki) – Kondratowicz (46’ Chrzanowski)

MAZUR: (I połowa) Danowski - Szaraniec, Berezowskyi, Kalicki, Prusinowski, Famulak, Pachucki + czterech zawodników testowanych.

II połowa: Radzikowski - Molski, Łapiński, Ejza, Jagłowski, Paszkowski, Gulbierz, Twardowski + trzech zawodników testowanych:

Skrót z meczu: https://youtu.be/Cf6BiD6f3qg

Warto zauważyć, że w meczu z MAZUREM w drugiej połowie zagrało w WARMII aż dwóch wychowanków powstałej w 2013 roku Akademii Piłkarskiej naszego Klubu. Obok trenującego już stale z seniorami bramkarza Dariusza Bieńkowskiego tym razem gościnnie wystąpił również pomocnik Filip Chmielewski. Ten 15-latek jest kapitanem i wyróżniającym się zawodnikiem zespołu trampkarzy trenera Kamila Randzio. Ten zespół prezentował się znakomicie wiosną pokonując w meczach wyjazdowych takie drużyny jak JAGIELLONIA Białystok czy ŁKS Łomża.

Zapowiadany przed tygodniem Krystian Wójcicki wznowi zajęcia w naszym Klubie dopiero od najbliższego poniedziałku. W poniedziałek też zapadnie decyzja o dalszych losach testowanego w ostatnim czasie w naszym Klubie Eryka Chrzanowskiego.

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostały już tylko dwa mecze kontrolne. W środę 2 sierpnia o 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego (a nie na boisku przy klubie Hades jak to wcześniej zapowiadałem) WARMIA podejmie POJEZIERZE Prostki. W następną sobotę nasz zespół zmierzy się w Zambrowie z tamtejszą III-ligową OLIMPIĄ. A już 11 sierpnia o godzinie 15:00 pierwszy ligowy mecz nowego sezonu – na własnym stadionie grajewianie zagrają z CRESOVIĄ Siemiatycze.
sobota, 28 lipca 2018, warmia1924

Polecane wpisy

  • ZAPRASZAMY NA MECZ Z BIEBRZĄ!

    Po niespodziewanej porażce w Siemiatyczach piłkarze WARMII Grajewo w sobotę 23 marca o godzinie 15:00 rozegrają mecz przed własną publicznością. Na Stadionie Mi

  • RELACJA LIVE Z MECZU CRESOVIA - WARMIA

    Witamy z Siemiatycz. Już za kilkanaście minut WARMIA rozpocznie rundę wiosenną. Pierwszy mecz gramy w Siemiatyczach z CRESOVIĄ. Boisko nadaje się do gry a pogod

  • ZAPOWIEDŹ MECZU Z CRESOVIĄ SIEMIATYCZE.

    W niedzielę o godzinie 14:00 dla piłkarzy WARMII Grajewo rozpocznie się piłkarska wiosna. W Siemiatyczach nasz zespół zmierzy się z tamtejszą CRESOVIĄ. Zespół z