Blog > Komentarze do wpisu

RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI

Witamy ze stadionu w Grajewie, gdzie już za kilkanaście minut WARMIA rozpocznie mecz z TUREM Bielsk Podlaski.

1' Rozpoczyna TUR

3' Niespodziewany strzał Zawadzkiego, piłka odbija się od Sobolewskiego ale po chwili nasz bramkarz naprawia swój błąd

5' Błąd naszej obrony i rzut rożny dla TURA - po dośrodkowaniu wybija piłkę Stankiewicz

5' Znów strzał Zawadzkiego tym razem obok bramki. Zdecydowanie lepiej zaczęli mecz goście

9' Drugi rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu wybił piłkę poza pole karne Arciszewski

13' Znów strzał gości, kiks Sobolewskiego i rzut rożny dla TURA a po chwili kolejny

14' po kolejnym dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym ale piłka na nasze szczęście opuszcza boisko

16' Po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował strzelać Kamil Randzio, ale ... delikatnie mówiąc nie wyszło

17' Nieco ponad kwadrans gry za nami - póki co gramy źle... robimy dużo błędów

19' Dośrodkowanie gości, kolejny błąd Sobolewskiego... na szczęście bez konsekwencji

23' Następny korner dla TURA - po dośrodkowaniu znów zamieszanie pod naszą bramką i łapie piłkę Sobolewski

26' Wreszcie jakaś akcja WARMII - dośrodkowanie Stankiewicza, złe...

30' Doskonała okazja WARMII - po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował Kozikowski, po chwili Cybulski ale zablokowali strzały obrońcy TURA

31' Zmiana u gości - za Walczuka wszedł na boisko Falkowski

35' Po dośrodkowaniu gości Sobolewski minął się z piłką, ale uratował sytuację Edison. Po chwili sędzia odgwizdał faul na naszym bramkarzu

37' Rzut rożny dla TURA - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

39' Kondratowicz strzela ponad poprzeczką

41' Dzierzgowski dogonił uciekającą piłkę przy linii końcowej, ale jego dośrodkowanie wyłapał Bondziul

41' Znów rzut rożny i po dośrodkowaniu Falkowski strzelał, ale tym razem świetnie broni Sobolewski

42' Kolejny rzut rożny, dośrodkowanie i strzał Łochnickiego tuż obok naszej bramki

43' Rozpoczęła się ulewa w Grajewie

45' Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

45' + 1' Żółta kartka dla Falkowskiego

45' + 2' Koniec pierwszej połowy.  To najsłabszy mecz naszego zespołu w tym sezonie. Aż dziwne, że TUR nie wykorzystał żadnej ze swoich okazji

A w przerwie meczu mamy oberwanie chmury w Grajewie.... leje jak z cebra

Mamy poważne obawy co do tego, czy mecz zostanie dokończony... Ciągle leje deszcz. Boisko jest już pokryte kałużami jakich dotąd nie widziano na murawie w Grajewie!

18:10 Sędziowie zakończyli spotkanie. Decyzja co do rozegrania drugiej połowy meczu zostanie podjęta przez Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w w najbliższych dniach.

05.09.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski  - mecz został przerwany po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 0:0 ze względu na gwałtowne opady deszczu i stan murawy

WARMIA: 52.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz - 4.Mikucki, 19.Cybulski, 20.Mirva, 10.Kozikowski , 8.Kondratowicz - 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Gieniusz - 15.P.Zarzecki, 2.Krupa, 11.P.Górski, 13.Wójcicki, 16.Sypytkowski, 3.Domurat

TUR:  1.Bondziul - 19.R.Kulikowski, 5.Kosiński, 7.Zawadzki, 8.Niemczynowicz, 9.Pęza, 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski, 13.Lewczuk (Kpt), 16.Walczuk (31' 4.Falkowski), 17.K.Kulikowski