Blog > Komentarze do wpisu

ZAPOWIEDŹ MECZU ZE SPARTĄ 1951 SZEPIETOWO.

W sobotę 15 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie piłkarze WARMII podejmą SPARTĘ 1951 Szepietowo w meczu 8 kolejki rozgrywek podlaskiej IV ligi. Goście w bieżącym sezonie spisują się bardzo dobrze. Po siedmiu rozegranych spotkaniach mają zdobytych 15 punktów i w tabeli ustępują jedynie KS Wasilków. Wicelider z Szepietowa w poprzedniej kolejce rozgromił u siebie KS Śniadowo 8:2. Warto przypomnieć, że podopieczni trenera Roberta Mioduszewskiego popisali się kilka kolejek wcześniej gromiąc DĄB Dąbrowa Białostocka aż 9:0. Nietrudno się domyślić, że po takich kanonadach SPARTA ma najlepszy dorobek bramkowy w naszej lidze w postaci aż 25 zdobytych goli a liderem klasyfikacji strzelców IV ligi podlaskiej jest Arkadiusz Wojno z siedmioma zdobytymi bramkami. Zespołowi z Szepietowa przydarzyły się jednak też dwie wpadki – porażka u siebie z Michałowem 1:2 i na wyjeździe w Siemiatyczach 0:1.

SPARTA 1951 miniony sezon skończyła na siódmym miejscu. W dwumeczu z WARMIĄ dwukrotnie uległa naszej drużynie – 0:1 jesienią w Szepietowie i 0:2 w Grajewie w ostatniej kolejce sezonu 2017/2018.

Po środowym zwycięstwie nad TUREM w naszym zespole bardzo poprawiły się nastroje, ale żeby zatrzeć kiepskie wrażenie po wpadkach w Śniadowie i Augustowie trzeba wygrać ze SPARTĄ i ustabilizować formę na poziomie z 45-minutowego występu przeciwko TUROWI. Trener Leszek Zawadzki będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Do kadry zespołu wraca nieobecny w środę Kamil Randzio.

Serdecznie zapraszamy na mecz!
piątek, 14 września 2018, warmia1924

Polecane wpisy

  • RAPORT Z PRZYGOTOWAŃ (I)

     W środę 16 stycznia piłkarze WARMII Grajewo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Treningi odbywają się na boisku ORLI

  • PRZEKAŻ 1% PODATKU WARMII!

    Już od kilku lat każda osoba rozliczająca się z podatku dochodowego za 2018 rok może wesprzeć Klub Sportowy WARMIA Grajewo przekazując 1 % swojego podatku WARMI

  • WESOŁYCH ŚWIĄT!