Blog > Komentarze do wpisu

KADRA NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2019

BRAMKARZE

 

Data i miejsce urodzenia

Poprzedni klub

Bieńkowski Dariusz

17.06.2003 Grajewo

Wychowanek

Sobolewski Łukasz

24.04.1998 Grajewo

Wychowanek

Święciński Filip

07.08.2002 Grajewo

Wychowanek

OBROŃCY:

 

 

Arciszewski Marcin

19.07.1986 Grajewo

Wychowanek, MAZUR Ełk, WARMIA Grajewo, PŁOMIEŃ Ełk

Domurat Łukasz

16.07.1993 Grajewo

Wychowanek

Edison Fernandes Da Silva Junior

28.10.1989 Sao Paulo

Ituano FC (BRAZYLIA), SE Palmeiras São Paulo (BRAZYLIA), Nacional AC São Paulo (BRAZYLIA), Aquidauanense FC (BRAZYLIA), União Agrícola Barbarense FC Santa Bárbara d’Oeste (BRAZYLIA), Aquidauanense FC (BRAZYLIA), Ponta Porã SE (BRAZYLIA), Palmas FR (BRAZYLIA), WISŁA Płock, SpVgg Ederheim 1949 (NIEMCY), GÓRNIK Konin, ENERGETYK ROW Rybnik, Peterborough Northern Star FC (ANGLIA), MŁAWIANKA Mława

Formejster Marcel

05.01.2001 Grajewo

Wychowanek

Koszczuk Wojciech

10.01.1995 Grajewo

Wychowanek

Krupa Maciej

14.06.1998 Grajewo

Wychowanek

Mikucki Marcin

08.01.1993 Grajewo

Wychowanek

Randzio Kamil

30.10.1990 Grajewo

Wychowanek

Stankiewicz Janusz

06.05.1986 Chełmno

MAZUR Ełk, PŁOMIEŃ Ełk, ROMINTA Gołdap

Zarzecki Przemysław

26.10.1998 Grajewo

Wychowanek

POMOCNICY:

 

 

Chmielewski Filip

10.03.2003 Grajewo

Wychowanek

Cybulski Mateusz

21.08.1997 Grajewo

Wychowanek

Górski Paweł

05.11.1990 Grajewo

Wychowanek

Kozikowski Rafał

06.03.1990 Grajewo

Wychowanek, WISSA Szczuczyn

Kukliński Dominik

14.01.2003 Grajewo

Wychowanek

Marczykowski Mateusz

25.03.2000 Grajewo

Wychowanek

Mściwujewski Hubert

03.09.2001 Grajewo

Wychowanek

Sypytkowski Paweł

03.03.1995 Grajewo

Wychowanek, GEDANIA Gdańsk

NAPASTNICY:

 

 

Chyliński Piotr

30.06.1989 Grajewo

Wychowanek, MAZUR Ełk

Drażba Paweł

04.10.1994 Gołdap

MAMRY Giżycko, OKS 1945 Olsztyn, MAMRY Giżycko, JAGIELLONIA Białystok, POGOŃ Siedlce, ŁKS 1926 Łomża, TUR Bielsk Podlaski, HETMAN Białystok

Dzierzgowski Tomasz

15.03.1990 Białystok

WŁÓKNIARZ Białystok, MOSP JAGIELLONIA Białystok, WŁÓKNIARZ Białystok, GRYF Gródek, TUR Bielsk Podlaski, GRYF Gródek, OLIMPIA Zambrów, GRYF Gródek

Kondratowicz Dawid

03.05.2000 Ełk

POJEZIERZE Prostki

Niebrzydowski Kacper

10.03.2003 Grajewo

Wychowanek

Wójcicki Krystian

24.01.2001 Grajewo

Wychowanek, MOSP Białystok

 

Przybyli: Chmielewski, Kukliński, Formejster, NIebrzydowski (wychowankowie), Drażba (HETMAN Białystok)

Odeszli: Krzysztof Gieniusz (przerwał treningi), Maksym Mirva (koniec kariery), Eryk Zarzecki (wyjazd na studia)



środa, 13 marca 2019, warmia1924

Polecane wpisy

  • RELACJA LIVE Z MECZU TUR BIELSK PODLASKI - WARMIA GRAJEWO

    Witamy z Bielska Podlaskiego! Już za kilka chwil zaczynamy kolejny ligowy mecz. 1' Rozpocznie WARMIA 8' Pierwsze minuty to duża aktywność gospodarzy, którzy wsp

  • RELACJA LIVE Z MECZU KORA KORYCIN - WARMIA GRAJEWO

    Witamy z Korycina. Mecz rozpocznie się z niewielkim opóźnieniem. 1' Zaczęli gospodarze 2' Strzał gospodarzy broni Sobolewski 3' Rzut rożny dla WARMII, po dośrod

  • PUCHAROWA ŚRODA

    W środę 17 kwietnia o godzinie 16:30 odbędą się trzy mecze ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego. Piłkarze WARMII Grajewo zmierzą