RSS
poniedziałek, 31 stycznia 2011

W dniach 22 - 23 stycznia w Ełku odbył się VI Międzynarodowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców RONA CUP 2011. Nasz zespół trampkarzy młodszych z rocznika 1999 pod opieką trenera Józefa Matysiewicza zajął w nim wysokie 3 miejsce w tabeli końcowej. Ponadto nasi młodzi piłkarze zdobyli puchar fair play.


Oto wyniki naszego zespołu:

 • FORTY Piątnica - MOSiR WARMIA Grajewo 2:1
 • BSP  JAGIELLONIA - MOSiR WARMIA Grajewo 1:4
 • MOSiR WARMIA Grajewo - UKS RONA 03 Ełk 2:1
 • MOSiR WARMIA Grajewo - NAREW Ostrołęka 2:0
 • MOSiR WARMIA Grajewo - ŁKS Łomża 1:2
 • MOSiR WARMIA Grajewo - MKS ,,MAZUR „ Ełk 2:1
 • MOSiR WARMIA Grajewo - FK ALYTUS 1:1

TABELA KOŃCOWA

 1. JAGIELLONIA Białystok
 2. ŁKS Łomża
 3. MOSiR WARMIA Grajewo
 4. RONA 03 Ełk
 5. FORTY Piątnica
 6. FK ALYTUS
 7. NAREW Ostrołęka
 8. MAZUR Ełk

strzelcy bramek:

6  - Rafał  Kalinowski

5  - Dawid Kalinowski

1  - Bartek Wiśniewski

1  - Kacper Polakowski

23:16, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

Nasi piłkarze mają za sobą pierwszy tydzień wzmożonych treningów w trakcie dwutygodniowego obozu dochodzeniowego. Zawodnicy trenowali codziennie a we wtorek i czwartek mieli podwójne treningi – rano o 10:00 i po południu o 14:30. Zajęcia odbywają się na obiektach MOSiR – w hali, siłowni oraz na boisku ORLIK przy ul. 11 Listopada, z którego możemy korzystać dzięki zgodzie Burmistrza i Starosty, którym serdecznie dziękujemy za zrozumienie naszych potrzeb w okresie przygotowawczym. Ponadto zawodnicy dużo biegają w terenie (w Central Parku oraz w okolicach hali MOSiR).  Cieszy wysoka frekwencja na treningach. Na każdych zajęciach ćwiczy około 20 zawodników. Nie brakuje niestety kłopotów zdrowotnych – przeziębienia i grypa niemal codziennie dosięgają któregoś z piłkarzy. W ubiegłym tygodniu chorzy byli: Czapliński, bracia Tuzinowscy i Matysiewicz a Mirva narzekał na bóle kręgosłupa. Dziś wszyscy z nich już trenowali, ale brakowało Jasielczuka (który wrócił z Anglii i ponownie trenuje z naszym zespołem) oraz Keslera. Obaj są przeziębieni.

Zawodnicy, którzy uczestniczą w zajęciach od 12 stycznia, czyli od rozpoczęcia przygotowań to:  Bramkarze: Paweł Tarnacki i Piotr Czapliński; obrońcy:  Marcin Arciszewski, Konrad Kowalko, Maciej Kesler, Paweł Kowalski, Kamil Randzio, Mateusz Woroniecki, Łukasz Domurat, Michał Kowalski, Rafał Wróblewski (z zespołu juniorów starszych); rozgrywający i napastnicy: Marcin Strzeliński, Maksym Mirva, Paweł Matysiewicz, Paweł Górski, Tomasz Górski, Hubert Karwacki, Daniel Tuzinowski, Mateusz Szumowski, Krzysztof Krukowski, Mariusz Milczarek, Łukasz Wójcik, Mateusz Tuzinowski, Marcin Baczewski, Damian Kadyszewski, Kamil Kozak, Rafał Miksza, Janusz Jasielczuk.

W treningach nie uczestniczy Rafał Kozikowski, który sam dyskwalifikuje się swoim postępowaniem a jego zawieszenie w prawach zawodnika jest tylko kwestią czasu i kolejnego posiedzenia Zarządu Klubu. Z zespołem trenują opisywani tu wcześniej Karwacki i Woroniecki. Ich przyszłość w naszym Klubie uzależniona jest od tego jak wypadną w sparringach w okresie do końca lutego. Na dalszą grę w naszym Klubie zdecydowali się Kesler i Czapliński. Utrzymanie tych dwóch, wyróżniających się w rundzie jesiennej zawodników należy uznać za sukces. W najbliższych dniach obaj ci zawodnicy podpiszą umowy z WARMIĄ.

Pomimo dużych kłopotów finansowych (o których poniżej) oraz ciężkiej pracy na treningach atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Zawodnicy pracują sumiennie a humory im dopisują i chwała im za to.

Kolejny tydzień przygotowań zakończy sparring z zespołem ORŁA Kolno w najbliższą sobotę 5 lutego.  Bardzo bym sobie życzył, aby ten mecz został  rozegrany w Grajewie, lecz prognoza pogody nie nastraja optymistycznie. W sobotę ma być 5 stopni ciepła i ma padać deszcz. W takich warunkach będzie trudno przygotować jakiekolwiek boisko w Grajewie i zapewne będziemy musieli udać się do Białegostoku, aby rozegrać ten mecz na sztucznej trawie przy Hali WŁÓKNIARZA na ul. Świętokrzyskiej. Boisko mamy zarezerwowane na godz. 16:00.

W ubiegłym tygodniu w prasie pojawiła się informacja o sparringu, który WARMIA miała zagrać w sobotę 29 stycznia z FRESKOVITĄ Wysokie Mazowieckie. Owszem, była propozycja ze strony FRESKOVITY, lecz rozgrywanie meczu z II-ligowym rywalem w trakcie ciężkich treningów nie miałoby większego sensu. Ostatecznie FRESKOVITA sama również zrezygnowała z tego pomysłu. Klub ten boryka się z problemami kadrowymi i trenuje tam zaledwie....10 piłkarzy.

Niestety, choć nasze przygotowania idą planowo to nie wiadomo…. jak długo będzie trwał taki stan. Klub wciąż nie otrzymał dotacji ze środków Urzędu Miasta w Grajewie ze względu na przedłużające się perypetie z zatwierdzeniem przez radnych miejskich budżetu miasta oraz uchwały o przekazaniu środków dla Klubu. Ubiegłotygodniowa sesja Rady Miasta nie przyniosła zmiany w tej kwestii. Budżet miasta został wprawdzie zatwierdzony, ale uchwała o przekazaniu dotacji dla Klubu niestety nie. Umowa ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKPOL w Grajewie również nie została jak dotąd zawarta na rok 2011. Tym samym Klub jest praktycznie pozbawiony środków finansowych. Każdy dzień to koszty – dojazdy zawodników na treningi z Białegostoku (Strzeliński, Kowalko, Czapliński, Kesler, Woroniecki, Karwacki, K. Randzio i Paweł Górski). Przed nami sparringi a co z tym związane koszty transportu, wyżywienia, sędziów, wynajmu boiska ze sztuczną trawą. Nie można wykluczyć, że przygotowania będziemy zmuszeni przerwać, odwołać mecze kontrolne i do rozgrywek ligowych przystąpić z marszu. To oczywiście czarny scenariusz, ale niestety prawdopodobny.

Wszystkich chętnych pomóc dla Klubu w tej arcytrudnej sytuacji prosimy o wpłaty z tytułem DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE KLUBU na konto K. S. WARMIA Grajewo w BPH o/ Grajewo 82-10600076-0000401350000508

22:50, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 stycznia 2011

Dziś w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie odbył się I Turniej Halowy w Piłce Nożnej im. Emila Świderskiego o Puchar Burmistrza Szczuczyna. W ostatnich dniach z udziału w turnieju z różnych przyczyn zrezygnowały zespoły MAZURA Ełk, PROMIENIA Mońki i ZNICZA Biała Piska. Tym samym w szczuczyńskiej hali zagrało 6 drużyn, z czego WISSA i WARMIA wystawiły po dwa zespoły.

Turniej rozpoczął się od wystąpienia Burmistrza Szczuczyna pana Artura Kuczyńśkiego, oraz minuty ciszy ku pamięci Patrona Turnieju ś.p. Emila Świderskiego, zmarłego w ub. roku zawodnika WISSY.

W naszej ekipie na dzisiejszy turniej nie znalazło się 9 zawodników spośród trenujących w ostatnich dniach: Michał Kowalski i Hubert Karwacki są przeziębieni, Tomasz Górski i Łukasz Wójcik dziś pracowali zawodowo, Maciej Kesler miał zajęcia na uczelni, Paweł Matysiewicz odniósł uraz na jednym z ostatnich treningów,  Kamil Randzio poprosił o zwolnienie ze względu na udział we wczorajszej studniówce a Rafał Kozikowski przechodzi rehabilitację po urazie głowy.

Trener Strzeliński podzielił kadrę na dwa zespoły, które wystąpiły w następujących składach:

WARMIA I: Tarnacki – Arciszewski, Domurat, Woroniecki, D. Tuzinowski, Kadyszewski, Miksza, Krukowski, Milczarek.

WARMIA II: Czapliński – Kowalko, P. Kowalski, Jasielczuk, M. Szumowski, Strzeliński, Mirva, Baczewski, M. Tuzinowski.

Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym. O zwycięstwie decydowała ilość zdobytych punktów. Mecze trwały po 15 minut bez przerw. Zawody miały emocjonujący przebieg głównie za sprawą gry obu naszych zespołów. Oto po 13 spotkaniach z 10 punktami prowadził zespół WARMII II, który ostatni mecz grał z WARMIĄ I praktycznie już przed meczem pewną… ostatniego miejsca w tabeli końcowej. Wielu obserwatorów turnieju twierdziło przed meczem, że wynik jest rozstrzygnięty a zespoły WARMII „ułożą się” tak, aby WARMIA II zapewniła sobie zwycięstwo w turnieju wygrywając to spotkanie. Tymczasem obie nasze drużyny postąpiły niezwykle fair, grając między sobą najciekawsze spotkanie całego turnieju. Trener Marcin Strzeliński przed meczem krótko uciął wszelkie spekulacje na ten temat motywując oba zespoły do jak najlepszej gry, bez względu na zwycięstwo w turnieju jednej z naszych ekip.

W meczu padł remis 4:4 a jego dramaturgia i przebieg zadziwiły tych, którzy prognozowali niesportową postawę naszych piłkarzy.  Tym samym decydującym spotkaniem turnieju był jego ostatni mecz, w którym WISSA II Szczuczyn zmierzyła się z PŁOMIENIEM Ełk. Ełczanie wygrywając ten mecz wygraliby turniej, jednak w spotkaniu padł bezbramkowy remis i tym samym to WARMIA II została zwycięzcą turnieju!

Indywidualną nagrodą dla najlepszego zawodnika turnieju, którego wybrali trenerzy wszystkich zespołów został uhonorowany nasz zawodnik Konrad Kowalko.

Oto statystyczny zapis turnieju:

WISSA I Szczuczyn – WISSA II Szczuczyn 1:0

Łapiński

WARMIA I Grajewo – SPARTA Augustów 0:2

Knoch, Lech

WARMIA II Grajewo – PŁOMIEŃ Ełk 3:2

Mateusz Szumowski, Konrad Kowalko, Marcin Strzeliński – Kropiewnicki, Radzikowski

WISSA I Szczuczyn – WARMIA I Grajewo 3:1

A. Doliwa, Przybylski, Wojsław – Marcin Arciszewski

WISSA II Szczuczyn – WARMIA II Grajewo 1:1

Sielawa – Jasielczuk

SPARTA Augustów – PŁOMIEŃ Ełk 0:1

Radzikowski

WISSA I Szczuczyn – WARMIA II Grajewo 1:2

A. Doliwa – Maksym Mirva, Mateusz Tuzinowski

WISSA II Szczuczyn – SPARTA Augustów 1:0

P. Kalinowski

WARMIA I Grajewo – PŁOMIEŃ Ełk 2:4

Daniel Tuzinowski, Rafał Miksza – Radzikowski 3, Koszycki

SPARTA Augustów – WARMIA II Grajewo 0:2

Konrad Kowalko, Janusz Jasielczuk

WISSA I Szczuczyn – PŁOMIEŃ Ełk 0:1

Radzikowski

WISSA II Szczuczyn – WARMIA II Grajewo 0:1

Daniel Tuzinowski

WISSA I Szczuczyn – SPARTA Augustów 0:1

Lech

WARMIA I Grajewo – WARMIA II Grajewo 4:4

Łukasz Domurat, Marcin Arciszewski, Daniel Tuzinowski, Mariusz Milczarek – Marcin Baczewski (2), Mateusz Szumowski, Marcin Strzeliński

WISSA II Szczuczyn – PŁOMIEŃ Ełk 0:0

LP

NAZWA ZESPOŁU

PUNKTY

BRAMKI

1.

WARMIA II Grajewo

11

12-8

2.

PŁOMIEŃ Ełk

10

8-5

3.

WISSA I Szczuczyn

6

5-5

4.

SPARTA Augustów

6

3-4

5.

WISSA II Szczuczyn

5

2-3

6.

WARMIA I Grajewo

4

8-13

Najepszy zawodnik turnieju: Konrad Kowalko (WARMIA II Grajewo)

Król strzelców turnieju: Konrad Radzikowski (PLOMIEŃ Ełk) – 5 bramek

Sędziowali: Piotr Wierzbicki i Krzysztof Staniszewski (Podlaski ZPN)

Strzelcy bramek dla WARMII:

WARMIA I:

3 – Daniel Tuzinowski

2 – Marcin Arciszewski

1 – Rafał Miksza, Łukasz Domurat, Mariusz Milczarek

WARMIA II:

2 – Konrad Kowalko, Marcin Strzeliński, Mateusz Szumowski, Marcin Baczewski, Janusz Jasielczuk

1- Maksym Mirva, Mateusz Tuzinowski

21:57, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 stycznia 2011

Nowy Rok zawodnicy naszego Klubu zaczęli znakomicie.

W sobotę w Knyszynie odbył się turniej halowy najmłodszych piłkarzy, w którym  wziął udział zespół żaków, prowadzony przez Daniela Tuzinowskiego. W drużynie tej wystąpiło też kilku zawodników z drużyny trampkarzy młodszych, którzy ze względu na rok urodzenia mogą występować także w lidze żaków (urodzeni w roku 2000 i młodsi).

Nasz najmłodszy zespół osiągnął sukces zajmując II miejsce w turnieju. Zwyciężył zespół BSP JAGIELLONII, prowadzony przez wychowanka JAGIELLONII i byłego zawodnika naszego Klubu Tomasza Walukiewicza. Wielkim przeżyciem dla chłopaków był fakt wręczania nagród turnieju przez gwiazdę polskiej piłki – Tomasza Frankowskiego z białostockiej JAGIELLONII, którego syn jest zawodnikiem zespołu żaków białostockiego klubu. Za najlepszego zawodnika turnieju został uznany Dawid Kalinowski z MOSiR WARMII Grajewo!

W grupie eliminacyjnej nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

MOSP JAGIELLONIA Białystok – MOSiR WARMIA Grajewo 0:2
BSP JAGIELLONIA Białystok   - MOSiR WARMIA Grajewo 0:0
MOSiR WARMIA Grajewo - PODLASIAK Knyszyn 5:0

Półfinał:

ŁKS Łomża – MOSiR WARMIA Grajewo 1:3
BSP JAGIELLONIA I Białystok - BSP JAGIELLONIA II Białystok 0:2

Finał:

MOSiR WARMIA Grajewo - BSP JAGIELLONIA II Białystok  2:2 ( w rzutach karnych 0:2)

STRZELCY BRAMEK DLA MOSiR WARMII Grajewo

7 - Bartosz Wiśniewski

3 – Dawid Kalinowski

2 - Jonatan Kropiewnicki

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. BSP JAGIELLONIA II Białystok
2. MOSiR WARMIA Grajewo
3. ŁKS Łomża
4. BSP JAGIELLONIA I Białystok
5. MOSP JAGIELLONIA Białystok
6. DĄB Dąbrowa Białostocka
7. UKS RONA 03 Ełk
8. PODLASIAKKnyszyn

W niedzielę w Mońkach nasi żacy wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezesa LKS PROMIEŃ Mońki. Tym razem w zastępstwie Daniela Tuzinowskiego zespół poprowadził opiekun trampkarzy młodszych Józef Matysiewicz.

Nasz zespół osiągnął duży sukces wygrywając turniej bez straty bramki i w finale pokonując pierwszy zespół MOSP JAGIELLONII Białystok.  Królem strzelców turnieju został Bartosz Wiśniewski.

W obu weekendowych turniejach nasz zespół reprezentowali: Filip Świeciński, Piotr Łomotowski, Dawid Kozłowski, Jan Masiewicz, Michał Pieńczykowski, Hubert Mściwujewski, Robert Gadomski, Jonatan Kropiewnicki, Dawid Kalinowski, Bartosz Wiśniewski, Mateusz Ruszczyk

W grupie eliminacyjnej nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

MOSiR WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 1:0
MOSP JAGIELLONIA II Białystok   - MOSiR WARMIA Grajewo 0:3
MOSiR WARMIA Grajewo – UKS RONA 03 Ełk 1:0

Finał:
MOSiR WARMIA Grajewo - MOSP JAGIELLONIA I Białystok  1:0

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1.MOSiR WARMIA Grajewo
2. MOSP JAGIELLONIA Białystok
3. PETRUS Łapy
4. UKS RONA 03 Ełk
5. PROMIEŃ I Mońki
6. OLIMPIA Zambrów
7. PROMIEŃ II Mońki
8.MOSP JAGIELLONIA II Białystok

Serdecznie gratuluję zawodnikom i opiekunom zespołu! Miejmy nadzieję, że tak udanie rozpoczęty rok będzie obfitował w sukcesy zawodników naszego Klubu.

22:37, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 stycznia 2011

Z dniem 31 grudnia 2010 roku zakończył pracę w MOSiR pan Ryszard Kuźma, który od 2004 roku pełnił obowiązki kierownika tej jednostki. W tym miejscu w imieniu swoim, Zarządu, Trenerów i Zawodników naszego Klubu pragnę serdecznie podziękować panu Ryszardowi za kilkuletnią współpracę z naszym Klubem. Mieliśmy z panem Ryszardem często różne zdania, zawsze jednak wyrażane przez siebie z szacunkiem. Kierując się interesem Klubu chcieliśmy aby to piłka nożna była stawiana ponad inne dyscypliny i to właśnie pan Ryszard studził nasze zapędy, pamiętając o innych dyscyplinach zrzeszonych w MOSiR i jednocześnie wykazując ogromne zrozumienie dla potrzeb i problemów naszego Klubu.

Do czasu wyłonienia zwycięzcy konkursu na stanowisko kierownika MOSiR obowiązki te decyzją Burmistrza pana Adama Kiełczewskiego pełnić będzie pan Marek Piwko, dotychczasowy pracownik MOSiR.

15:33, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

Dzięki wiernemu Kibicowi naszego Klubu zza oceanu - nick Scyzor - od niedawna niniejszy blog jest dostępny także pod adresem kswarmiagrajewo.org . Adres jest łatwiejszy do zapamiętania. Za pomoc i udostępnienie adresu serdecznie dziękuję dla wspomnianego wyżej Kibica.

15:21, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

Witam serdecznie po przerwie świąteczno – noworocznej.

Dziś o godzinie 17:00 spotkaniem organizacyjnym i treningiem w siłowni hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji piłkarze WARMII Grajewo rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Zajęcia będą odbywały się na obiektach grajewskich – w hali MOSiR (w każdy czwartek od 18:30 do 20:00), w siłowni, parku przy ul. Strażackiej oraz boisku ORLIK przy ul. 11-listopada. Wzorem lat ubiegłych zespół odbędzie tzw. „obóz dochodzeniowy” również w Grajewie. Niestety, w związku z niedawnymi wyborami wciąż nie jest ustalony budżet miasta i tym samym miasto Grajewo nie może przekazać dla Klubu dotacji na pierwsze półrocze. Najprawdopodobniej (jeśli Szanowni Radni uchwalą budżet oraz uchwałę o przekazywaniu dotacji dla Klubu) WARMIA otrzyma pieniądze najwcześniej pod koniec lutego.  Jeśli dodać do tego zakończoną z dniem 31.12.2010 roku umowę na reklamę firmy ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKPOL w Grajewie i dotychczasowy brak decyzji MLEKPOLU w sprawie dalszej umowy z WARMIĄ jasne staje się, że Klub od nowego roku został pozbawiony głównych źródeł zasilania finansowego.

Pomimo powyższych trudności zespół zbiera się dziś na pierwszym treningu. Mam głęboką nadzieję, że kłopoty finansowe, które dotkną Klub w okresie przygotowawczym nie zakłócą pracy trenera i zawodników.

W kadrze zespołu nie powinno dojść do rewolucji. Z końcem 2010 roku zakończyły się umowy dla Macieja Keslera i Piotra Czaplińskiego. Obaj dziś pojawią się na zajęciach zespołu i najprawdopodobniej nadal będą naszymi zawodnikami. Maciej Kesler już zadeklarował chęć pozostania w WARMII a Piotr Czapliński odbędzie jeszcze rozmowy w tej sprawie. W tym tygodniu na zajęciach zabraknie: Michała Kowalskiego (pobyt za granicą), Pawła Matysiewicza (przeziębienie) oraz Mariusza Milczarka (praca na 2-gą zmianę). Wymienieni zawodnicy w dniu wczorajszym usprawiedliwili swoją nieobecność. Do treningów powracają Paweł i Tomasz Górscy, którzy powinni podnieść poziom rywalizacji w zespole i wzmocnić jego siłę ofensywną. Na dzisiejszych zajęciach pojawi się dwóch nowych zawodników a są to:

Mateusz Woroniecki ur. 23.09.1987 roku, wzrost 187 cm, waga 77 kg, obrońca, grający ostatnio w klubie PODLASIE Biała Podlaska (III liga), wychowanek SKRY Czarna Białostocka, przed podjęciem studiów w Białej Podlaskiej grał w zespole juniorów JAGIELLONII Białystok w której był podopiecznym trenera Andrzeja Ambrożeja (byłego trenera naszego Klubu).

(źródło: biala24.pl)

Hubert Karwacki ur.25.01.1988 roku, wzrost 175 cm, waga 68 kg, napastnik, boczny pomocnik, grający ostatnio w RUDNI Zabłudów (IV liga), wychowanek HETMANA Białystok, skąd odszedł do JAGIELLONII Białystok (Młoda Ekstraklasa) a następnie do FRESKOVITY Wysokie Mazowieckie w której zagrał 20 spotkań w II lidze w sezonie 2008/2009. W sezonie 2009/2010 był zawodnikiem OLIMPII Zambrów a w końcówce rundy jesiennej obecnego sezonu zagrał w RUDNI Zabłudów.

(źródło: nk.pl)

Niewykluczone, że w najbliższym czasie będą się pojawiali na treningach także inni zawodnicy, którzy będą sprawdzani pod kątem przydatności do naszego zespołu.

W ubiegłym tygodniu nasz zespół został zaproszony na I Turniej Halowy w Piłce Nożnej im. Emila Świderskiego o Puchar Burmistrza Szczuczyna. Turniej odbędzie się 23.01.2011 (niedziela) o godz. 9:30 w hali sportowej PG w Szczuczynie Plac 1000-lecia 14. Oprócz WARMII udział wezmą: WISSA Szczuczyn, MAZUR Ełk, PŁOMIEŃ Ełk, SPARTA Augustów i PROMIEŃ Mońki. Choć w ostatnich latach w okresie przygotowawczym WARMIA nie brała udział w tego typu turniejach to na zaproszenie prezesa WISSY zgodziliśmy się jednogłośnie wziąć udział w turnieju ze względu na pamięć Emila Świderskiego, który zmarł w ub. roku po meczu WISSY odbywającym się na stadionie w Grajewie.

Drobne zmiany zaszły w planie meczów sparringowych, które WARMIA rozegra w okresie przygotowawczym. Oto one wg. stanu na dzień dzisiejszy:

05.02 – ORZEŁ Kolno (Grajewo lub Białystok)

09.02  - WIGRY Suwałki (miejsce do uzgodnienia)

13.02 – ZNICZ Suraż (Białystok)

19.02 – NADNARWIANKA Pułtusk (Ostrołęka)

26.02 – SOKÓŁ Sokółka (Sokółka)

02.03 – ŁKS Łomża (miejsce do uzgodnienia)

05.03 – PROMIEŃ Mońki (miejsce do uzgodnienia)

12.03 – NAREW Ostrołęka (Ostrołęka)

19.03 – ROMINTA Gołdap (Grajewo)

26.03 – DĄB Dąbrowa Białostocka (Grajewo)

15:17, warmia1924
Link Dodaj komentarz »