RSS
wtorek, 31 stycznia 2012

Piłkarze WARMII Grajewo wkroczyli w drugi tydzień ciężkich treningów w trakcie obozu dochodzeniowego. Po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej WARMIA wzięła udział w II Turnieju Halowym Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego, który odbył się 21 stycznia w Szczuczynie. W obliczu swoistej plagi kontuzji, która w ostatnim czasie atakuje nasz zespół, założeniem trenera Strzelińskiego był udział drużyny w turnieju w celu... zaliczenia jednostki treningowej. Cel którym było ustrzeżenie się kolejnych urazów został osiągnięty. Ceną za ostrożną grę i brak ogrania naszych piłkarzy w specyficznej odmianie futbolu jaką jest gra na hali okazał się wynik - WARMIA przegrała wszystkie mecze w fazie grupowej (1:2 z TUREM Bielsk Podlaski, 0:5 z MAZUREM Ełk i 0:5 z WISSĄ Szczuczyn). Nasi piłkarze nie obronili trofeum sprzed roku, kiedy to drugi zespół WARMII wygrał szczuczyński turniej (rok temu w turnieju wystąpiły dwa zespoły naszego Klubu). W zawodach zagrali: Krzysztof Gieniusz, Brajan Romanowski - Paweł Sypytkowski, Łukasz Domurat, Kamil Randzio, Marcin Arciszewski, Marcin Baczewski, Mateusz Grochowski, Konrad Kowalko, Marcin Strzeliński, Mateusz Szumowski, Bartłomiej Wierzbicki, Wojciech Koszczuk, Janusz Jasielczuk. Jedyną bramkę dla WARMII zdobył pracujący w Anglii a występujący gościnnie w barwach naszej drużyny Janusz Jasielczuk, który przebywał kilka dni w Polsce w tym czasie trenując z WARMIĄ.
Od poniedziałku 23 stycznia zawodnicy naszego Klubu trenują intensywnie na grajewskich obiektach. Treningi odbywają się w hali MOSiR, siłowni, na boisku ORLIK przy ul. 11 Listopada oraz w terenie, gdzie nasi piłkarze pracują nad wytrzymałością tlenową. Serdecznie dziękujemy panu kierownikowi MOSiR za udostępnienie obiektów a pracownikom tej instytucji za życzliwość i pomoc w organizacji treningów.
 
RUCHY KADROWE.
Nie da się ukryć, że nasz Klub musi w bieżącym roku wprowadzić znaczne oszczędności, które dotkną także wynagrodzenie (zgodnie z postulatami ... anonimowych dyskutantów z internetowych forów...) niżej podpisanego dyrektora Klubu. Kwota, którą samorząd naszego miasta zabezpieczył w budżecie Grajewa na 2012 rok jest wyższa niż zaproponował pierwotnie pan Burmistrz, lecz ogólnie będzie niższa o ok. 15 tysięcy złotych od tej, którą miasto przekazało w różnej formie dla WARMII w 2011 roku. Biorąc pod uwagę ciągnące się za WARMIĄ od dłuższego czasu zadłużenie oraz ogólny kryzys gospodarczy i coraz trudniejsze pozyskiwanie środków z dodatkowych źródeł (takich jak reklamodawcy i darczyńcy) Zarząd Klubu ogranicza wydatki po to, aby "utrzymać na powierzchni" nasz Klub. Na pewno nie są to popularne decyzje dla nas wszystkich, którym los Klubu leży na sercu. Jednak w obecnej sytuacji jest to najbardziej rozsądne wyjście, które ma na celu zapewnić możliwie bezawaryjne funkcjonowanie Klubu a przede wszystkim uniknięcie podzielenia losów SOKOŁA Sokółka i RUCHU Wysokie Mazowieckie, które po okresie mocarstwowych aspiracji wycofały swoje zespoły z rozgrywek z powodów finansowych.
Po Maksymie Mirva, który zdecydował się na grę w IV-ligowym PŁOMIENIU Ełk zgodnie z przewidywaniem WARMIĘ pożegnał bramkarz Piotr Czapliński, który w lipcu podpisał umowę do 31 grudnia 2011 roku i już w listopadzie potwierdził swoje odejście z naszego Klubu. Piotr najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem OLIMPII Zambrów. Wobec jego zapowiedzi o odejściu z WARMII już w lipcu ub. roku do naszego Klubu dołączył Krzysztof Gieniusz i to on będzie najprawdopodobniej pełnił rolę pierwszego bramkarza zespołu, co z powodzeniem czynił w sezonie 2008/2009 i wiosną 2010 roku. Czapliński znakomicie spisywał się w jesiennych meczach i nasz Klub wiele mu zawdzięcza. Wierzymy, że w nowym Klubie znajdzie szanse na rozwój swojego talentu oraz spełnienie swoich oczekiwań finansowych.
Nie zagra wiosną w barwach naszego Klubu także prawy obrońca Maciej Kesler. Ten ceniony za waleczność i rajdy prawą stroną boiska zawodnik już w lipcu ub. roku rozważał odejście z WARMII po tym jak zmienił miejsce pracy zawodowej. Właściwie przez całą rundę jesienną Maciej miał problemy z pogodzeniem treningów w Grajewie z pracą. Zdarzały się tygodnie, w których spotykał się z zespołem wyłącznie na meczu. W związku z tym Kesler zdecydował się na grę w TURZE Bielsk Podlaski argumentując to tym, że jego pracę zawodową łatwiej pogodzić z treningami w tym właśnie Klubie (TUR trenuje rzadziej niż WARMIA a Bielsk Podlaski leży na trasie służbowych podróży Maćka).
Biorąc pod uwagę powyższe straty kadrowe oraz kontuzje Daniela Tuzinowskiego, Tomasza Lewosza i przedłużającą się rehabilitację Mariusza Milczarka zmuszeni byliśmy do poszukiwania nowych zawodników. Tym samym do naszego zespołu dołączył Paweł Naliwajko, którego już przedstawiałem. Paweł uzgodnił szczegóły umowy z naszym Klubem i pozostanie zawodnikiem WARMII w rundzie wiosennej. Jego doświadczenie z gry w II lidze oraz warunki fizyczne mogą być bardzo przydatne naszemu zespołowi i zakładam, że ten zawodnik będzie sporym wzmocnieniem naszej kadry. 19 stycznia na treningu WARMII pojawił się 19-letni pomocnik Maciej Kurcewicz z JAGIELLONII Białystok, który jesienią grał w RUCHU Wysokie Mazowieckie. Zawodnik ten jednak nie zdecydował się na podjęcie testów w naszym zespole i rozpoczął treningi w WISSIE Szczuczyn w barwach której wystąpił w szczuczyńskim turnieju. Nie ma tym samym tematu jego występów w naszym Klubie. Od wczoraj z WARMIĄ trenuje 20-letni pomocnik Karol Kosiński. Ten urodzony w Białymstoku wychowanek PIONIERA Brańsk ma za sobą grę w zespole juniorów JAGIELLONII. Karol grał też w III lidze w TURZE Bielsk Podlaski oraz PROMIENIU Mońki. W barwach PROMIENIA wyróżniał się na tyle, by zainteresował się nim II-ligowy SOKÓŁ Sokółka w barwach którego w rundzie jesiennej obecnego sezonu Karol zagrał w 12 spotkaniach. Kosiński ma szansę zostać w naszym Klubie i wzmocnić linię pomocy WARMII znacznie podwyższając rywalizację o miejsce w składzie, zwłaszcza w środku pola. Karol najlepiej się czuje w roli środkowego, ofensywnego pomocnika ale jest uniwersalnym graczem, który występował także na boku pomocy. Zawodnik jest już "dogadany" z naszym Klubem a ostateczną decyzję o jego pozostaniu w WARMII podejmie w najbliższych dniach trener Strzeliński. Zarówno Naliwajko jak i Kosiński są wolnymi zawodnikami i ich przyjście do WARMII nie będzie związane z opłatą ekwiwalentów dla jakichkolwiek klubów.
Od wczoraj do treningów z zespołem powrócił Piotr Chyliński, syn wielce zasłużonego dla grajewskiego sportu Świętej Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Ten wychowanek naszego Klubu po pewnych zakrętach życiowych ma dużą szansę na powrót do gry i mam wielką nadzieję, że tej szansy nie zmarnuje. 
Niestety, zajęcia na studiach i trwająca sesja egzaminacyjna uniemożliwia udział w treningach Pawłowi Matysiewiczowi, który nie podjął jeszcze treningów z zespołem.
Nie należy się spodziewać kolejnych zmian w kadrze zespołu. W przypadku pozostania w zespole Karola Kosińskiego kadra na rundę wiosenną będzie praktycznie skompletowana.
Na dzień dzisiejszy z zespołem trenują:
BRAMKARZE: Krzysztof Gieniusz, Brajan Romanowski
OBROŃCY: Marcin Arciszewski, Łukasz Domurat, Konrad Kowalko, Marcin Mikucki, Paweł Naliwajko, Paweł Sypytkowski, Wojciech Koszczuk, Kamil Randzio
POMOCNICY: Marcin Strzeliński, Paweł Górski, Mateusz Grochowski, Karol Kosiński, Mateusz Tuzinowski, Piotr Chyliński
NAPASTNICY: Łukasz Wójcik, Bartłomiej Wierzbicki, Marcin Baczewski, Krzysztof Krukowski
 
Na najbliższą sobotę zaplanowany jest sparring naszego zespołu z IV-ligowym WŁÓKNIARZEM Białystok. Mecz ma odbyć się w sobotę 4 lutego o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Ze względu na siarczyste mrozy, zapowiadane na koniec tygodnia rozegranie meczu staje jednak pod dużym znakiem zapytania a decyzja w tej sprawie zapadnie w piątek do południa.
Uległ zmianie planowany wcześniej rozkład gier kontrolnych naszego zespołu. Z powodu przedłużających się (z nieznanych na dziś powodów) perturbacji związanych z przekazaniem dla Klubu dotacji na pierwsze półrocze ze strony Urzędu Miasta w Grajewie zmuszeni byliśmy odwołać zaplanowane mecze kontrolne z MAMRAMI Giżycko (08.02 w Kętrzynie) oraz LEGIONOVIĄ Legionowo (11.02 w Legionowie). Szkoda, że nie dojdzie do skutku ten drugi mecz, gdyż nasi zawodnicy mieliby okazję zmierzyć się z zespołem silnej III ligi łódzko - mazowieckiej. Niestety, koszt wyjazdu i rozegrania tego meczu jest dla nas obecnie zbyt wysoki a środki które posiadamy z trudem wystarczają na pokrycie bieżących kosztów treningów (dojazdy zawodników). Zamiast meczu z LEGIONOVIĄ w sobotę 11 lutego WARMIA zmierzy się w Białymstoku z IV-ligowym HETMANEM Białystok. Mecz odbędzie się o godz. 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSP przy ul. Świętokrzyskiej.

Karol Kosiński (źródło: e-monki.pl)

20:44, warmia1924
Link Komentarze (2) »
środa, 18 stycznia 2012

Dziś na boisku ORLIK przy ul. 11 Listopada nasi piłkarze odbyli pierwszy trening w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. W zajęciach wzięło udział 19 zawodników:
BRAMKARZE: Krzysztof Gieniusz, Piotr Czapliński, Brajan Romanowski
OBROŃCY: Łukasz Domurat, Konrad Kowalko, Paweł Naliwajko, Wojciech Koszczuk, Paweł Sypytkowski, Marcin Mikucki
ROZGRYWAJĄCY: Kamil Randzio, Marcin Strzeliński, Paweł Górski, Adam Lekenta, Marcin Arciszewski, Mateusz Grochowski
NAPASTNICY: Bartłomiej Wierzbicki, Krzysztof Krukowski, Marcin Baczewski, Łukasz Wójcik
W treningu nie uczestniczyli: Paweł Matysiewicz (zajęcia na studiach), Mateusz Tuzinowski (przeziębienie), Maciej Kesler (praca) oraz zawodnicy kontuzjowani: Daniel Tuzinowski, Mariusz Milczarek i Tomasz Lewosz.
Nową postacią wśród wyżej wymienionych jest wychowanek białostockiej JAGIELLONII Paweł Naliwajko ur. 17.06.1990 w Białymstoku. Ten wysoki (193 cm wzrostu) środkowy obrońca w rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem SOKOŁA Sokółka w II lidze. Przed grą w Sokólce reprezentował także OLIMPIĘ Zambrów i POGOŃ Łapy. Paweł dziś praktycznie porozumiał się z naszym Klubem i najprawdopodobniej pozostanie w WARMII wzmacniając linię obrony naszego zespołu. Pomimo udziału w dzisiejszym treningu z WARMIĄ rozstaje się Piotr Czapliński, któremu z dniem 31 grudnia wygasła umowa z naszym Klubem.
W czwartek 19 stycznia o 17:00 nasi piłkarze odbędą zajęcia w hali MOSiR.

Paweł Naliwajko (foto: 90minut.pl)

22:15, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 stycznia 2012

Zespół juniorów młodszych trenera Wojciecha Kozikowskiego (zawodnicy urodzeni w 1995 roku i młodsi) w końcowej tabeli rundy jesiennej Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych zajął IX miejsce. Na pewno tych zawodników stać na więcej i ten wynik nie jest adekwatny do ich umiejętności. Kilku piłkarzy z zespołu juniorów podjęło już przecież systematyczne treningi z III-ligowym zespołem WARMII. Bacznie obserwujemy postępy kolejnych, którzy być może od rundy wiosennej także zostaną "powołani" do kadry seniorów. Do rozgrywek III ligi z drużyny trenera Kozikowskiego zostali zgłoszeni: bramkarz Brajan Romanowski, obrońcy Paweł Sypytkowski, Wojciech Koszczuk, pomocnicy Adam Lekenta, Mateusz Grochowski oraz napastnik Damian Lewosz. Z tego grona Mateusz Grochowski zadebiutował już w ligowym meczu WARMII.  Na słabsze wyniki zespołu na pewno miało wpływ zakończenie przez kilku zawodników nauki w gimnazjum i rozpoczęcie jej w szkołach średnich. Z tego powodu z drużyny odszedł wyróżniający się dotąd w zespole Kacper Jagłowski, który podjął naukę w Białymstoku i zasilił JAGIELLONIĘ. Inny wyróżniający się zawodnik tej drużyny Mateusz Grochowski również podjął naukę w Białymstoku. Pomimo tego Mateusz zdecydował się nadal bronić barw naszego zespołu, trenując na codzień z WŁÓKNIARZEM Białystok. Podjęcie przez kilku zawodników treningów z zespołem seniorów także mogło mieć wpływ na wyniki drużyny. Jednak jest to naturalny proces, który dotyczy każdego zespołu juniorskiego. Bardziej istotne od wyników w lidze juniorów jest to, że spora ilość wychowanków trenera Wojciecha Kozikowskiego będzie miała już wkrótce szansę na to, by reprezentować nasze miasto i Klub na poziomie III ligi piłkarskiej.
Nasz zespół kilka meczy w rundzie jesiennej  przegrał po prostu pechowo - kiedy układała się naszym piłkarzom gra, brakowało skuteczności. Zdarzały się też momenty dekoncentracji, co wykorzystywali rywale. Dotyczy to przede wszystkim początkowej fazy rundy jesiennej. Drużyna potrafiła zagrać koncertowo - tak jak w meczu z OLIMPIĄ Zambrów, która została rozgromiona przez grajewian aż 7:0, ale zdarzały się też wpadki jak porażka w Bielsku Podlaskim, w którym to meczu nasi juniorzy do przerwy wygrywali 3:2 by przegrać 3:5.
Pomimo słabszych wyników w grze zawodników widoczny jest postęp. Zawodnicy z ekipy trenera Kozikowskiego na treningach i sparringach w zespole seniorów prezentują się dobrze i dojrzale. Jeśli nadal będą się tak rozwijali to już wkrótce z tej drużyny kilku zawodników może stanowić o sile WARMII.
W 11 spotkaniach wystąpiło 19 zawodników:
BRAMKARZE: Brajan Romanowski (ur.1995), Rafał Jegliński (1996), Łukasz Sobolewski (1998)
OBROŃCY:  Michał Przyborowski (1995), Wojciech Koszczuk (1995), Jakub Gładkowski (1995), Patryk Olszyński (1995), Szymon Jankowski (1996)
ROZGRYWAJĄCY: Paweł Sypytkowski (1995), Mateusz Wiśniewski (1996), Mateusz Grochowski (1995), Damian Lewosz (1995), Alexander Dodis (1995), Adam Lekenta (1995), Maciej Kozikowski (1996),
NAPASTNICY: Damian Gutowski (1995), Arkadiusz Golubiewski (1995), Krystian Górski (1996), Damian Siedlecki (1995)
STRZELCY BRAMEK:
6 – Damian Gutowski
5 – Paweł Sypytkowski, Krystian Górski, Arkadiusz Golubiewski
3- Damian Lewosz
2 – Mateusz Grochowski, Mateusz Wiśniewski, Patryk Olszyński, Damian Siedlecki
1 – Adam Lekenta, Alexander Dodis, Wojciech Koszczuk, samobójcza (w meczu z ORŁEM Kolno)


Oto wyniki zespołu w rundzie jesiennej:
29.08 HETMAN Białystok - MOSiR WARMIA Grajewo 4:2
Bramki: Mateusz Grochowski i Paweł Sypytkowski.
31.08 TUR Bielsk Podlaski - MOSiR WARMIA Grajewo 5:3 (2:3)
Bramki: Damian Gutowski (2) i Damian Lewosz
04.09 MOSiR WARMIA Grajewo - RUDNIA Zabłudów 7:2 (3:2)
Bramki: Mateusz Wiśniewski - 2, Patryk Olszyński - 2, Krystian Górski, Paweł Sypytkowski, Adam Lekenta
10.09 MOSP JAGIELLONIA Białystok - MOSiR WARMIA Grajewo 2:0 (0:0)
17.09 MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki 2:4 (0:2)
Bramki: Alexander Dodis 72’, Damian Siedlecki 75’
24.09 WŁÓKNIARZ Białystok - MOSiR WARMIA Grajewo 4:3 (1:1)
Bramki: Damian Gutowski (3) 28', 67', 80'
01.10 MOSiR WARMIA Grajewo - OLIMPIA Zambrów 7:0 (3:0)
Bramki: Paweł Sypytkowski 20', Damian Lewosz (dwie) 27', 33', Krystian Górski (dwie) 50', 76', Arkadiusz Golubiewski 55', Wojciech Koszczuk 78'
08.10 ORZEŁ Kolno - MOSiR WARMIA Grajewo 0:9 (0:1)
Bramki: Damian Gutowski 28', samobójcza 47', Arkadiusz Golubiewski (trzy) 50', 71', 79', Krystian Górski 59', Paweł Sypytkowski 61', Mateusz Grochowski 67' (rzut karny), Damian Siedlecki 70'
16.10 MOSiR WARMIA Grajewo - JAGIELLONIA Białystok 0:1 (0:1)
23.10 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR WARMIA Grajewo 6:1
Bramka: Krystian Górski
31.10 MOSiR WARMIA Grajewo - PIAST Białystok 2:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Golubiewski 39', Paweł Sypytkowski 67'

Tabela po rundzie jesiennej:
 
TRAMPKARZE GRUPA II              MECZE    PUNKTY    BRAMKI
1. JAGIELLONIA SSA Białystok            11          31    41-7
2. ŁKS 1926 Łomża                              11         30    34-7
3. MOSP JAGIELLONIA Białystok         11         22    20-7
4. WŁÓKNIARZ Białystok                     11         21    28-14
5. HETMAN Białystok                           11         19    33-15
6. WIGRY Suwałki                                11         19    35-19
7. PIAST Białystok                                11         17    27-20
8. MOSiR TUR Bielsk Podlaski              11          13    38-37
9. MOSiR WARMIA Grajewo                  11         12    36-28
10. OLIMPIA Zambrów                          11            6    18-39
11. RUDNIA Zabłudów                           11            3    19-32
12. ORZEŁ Kolno                                  11           0    7-111

16:47, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

Witam Państwa po dłuższej przerwie. :-)

Już w najbliższą środę 18 stycznia piłkarze WARMII Grajewo rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek III ligi sezonu 2011/2012. Pierwszy trening odbędzie się o godz. 16:00 na boisku ORLIK przy ul. 11 Listopada. Plan przygotowań do rundy wiosennej, której start zaplanowany jest na sobotę 24 marca zakłada treningi na grajewskich obiektach (hala i siłownia MOSiR, boisko ORLIK oraz zajęcia w terenie). W okresie ferii zimowych 23.01 -04.02 trener Marcin Strzeliński zaplanował obóz dochodzeniowy, podczas którego zajęcia będą bardziej intensywne (dwa treningi dziennie).

PLAN SPARRINGÓW.
21.01 - Turniej Halowy im. Emila Świderskiego w Szczuczynie
04.02 - WŁÓKNIARZ Białystok (Białystok, godz.12:00)
08.02 - MAMRY Giżycko
11.02 - LEGIONOVIA Legionowo
18.02 - JAGIELLONIA Białystok (Młoda Ekstraklasa) (Białystok, godz. 11:00)
25.02 - NADNARWIANKA Pułtusk
03.03 - WIGRY Suwałki
10.03 - TUR Bielsk Podlaski
17.03 - ZNICZ Biała Piska

W przypadku korzystnych warunków pogodowych istnieje możliwość rozegrania kilku z powyższych meczów w Grajewie. Jeśli zima nam na to nie pozwoli - wówczas będziemy musieli korzystać z boisk ze sztuczną nawierzchnią.
W najbliższą sobotę WARMIA weźmie udział w organizowanym przez MLKS WISSA Szczuczyn II Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego. W turnieju tym zagra 8 zespołów w II grupach. Mecze będą trwały 16 minut bez przerwy. Oto uczestnicy turnieju, w którym nasz zespół wystąpi w roli obrońcy trofeum ubiegłorocznej jego edycji:
Grupa I: WISSA Szczuczyn, MAZUR Ełk, TUR Bielsk Podlaski, WARMIA Grajewo
Grupa II: PRZYJACIELE EMILA, ORZEŁ Kolno, ZNICZ Biała Piska, PŁOMIEŃ Ełk
Plan meczów:
1. WISSA - MAZUR
2. PRZYJACIELE EMILA - ORZEŁ
3. TUR - WARMIA
4. ZNICZ - PŁOMIEŃ
5. WISSA - TUR
6. PRZYJACIELE EMILA - ZNICZ
7. MAZUR - WARMIA
8. ORZEŁ - PŁOMIEŃ
9. WISSA - WARMIA
10. PRZYJACIELE EMILA - PŁOMIEŃ
11. MAZUR - TUR
12. ORZEŁ - ZNICZ

13. Mecz o III miejsce
14. Finał

W kadrze zespołu zapewne dojdzie do kilku zmian, polegających niestety głównie na odejściach zawodników. Z końcem 2011 roku wygasły umowy dla kilku piłkarzy. Większość z nich zadeklarowała chęć dalszej gry w WARMII. Na dziś z naszym zespołem na pewno pożegnał się Maksym Mirva. Bliski rozstania z WARMIĄ jest też bramkarz Piotr Czapliński, który swoje odejście zapowiadał nam już w listopadzie. Nie wiadomo co będzie dalej z Mariuszem Milczarkiem, któremu zakończyła się umowa z Klubem a który wciąż odczuwa skutki kontuzji i po czerwcowej operacji usunięcia łękotki jak dotąd nie doszedł do pełnej sprawności. Przedłuża się okres rehabilitacji Daniela Tuzinowskiego, który dziś trafił do szpitala w Sokółce i najprawdopodobniej zostanie poddany kolejnemu zabiegowi artroskopii kolana. Na domiar złego niedawno kontuzji doznał Tomasz Lewosz, który podczas gry w hali zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i czeka go niestety długa rehabilitacja. W trakcie przygotowań do rundy wiosennej prawdopodobnie będą się pojawiali zawodnicy, których będziemy testować pod kątem przydatności do gry, jednak priorytetem Klubu jest promocja kolejnych wychowanków i tym samym należy się spodziewać większej ilości występów młodych zawodników naszego zespołu, także tych z drużyny juniorów młodszych. 

15:40, warmia1924
Link Dodaj komentarz »