Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych. Wszelkiej Pomyślności i Wiosennego Optymizmu dla Państwa i Waszych Bliskich!

Wesołego Alleluja!

21:28, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 marca 2013
Ze względu na przedłużającą się zimę i grubą warstwę śniegu zalegającą na boiskach prowadzący rozgrywki III ligi Podlaski Związek Piłki Nożnej zadecydował o przełożeniu kolejki ligowej zaplanowanej na 28 marca. Tym samym piłkarze WARMII Grajewo nie zainaugurują rundy wiosennej w Wielki Czwartek meczem z DĘBEM Dąbrowa Białostocka. Decyzją Podlaskiego Z.P.N. cała kolejka ligowa została przełożona na 8 maja. Na prośbę klubu OLIMPIA 2004 Elbląg zostanie także przełożony kolejny mecz, który WARMIA miała rozegrać 6 kwietnia w Elblągu. Spotkanie to zostanie rozegrane 5 czerwca. Tym samym nasz zespół rozpocznie rundę wiosenną 13 kwietnia w Grajewie meczem ze STARTEM Działdowo. Oto terminarz spotkań WARMII Grajewo w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013:

piątek, 22 marca 2013
We wtorek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie już po raz trzeci odbyły się zajęcia Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo. Tym razem padł rekord frekwencji – w treningu grupy chłopców z roczników 2006/2007/2008 wzięło udział aż 35 małych kandydatów na piłkarzy. Deklaracje zgłoszeniowe w tej kategorii wiekowej złożyło już aż 40 rodziców. W związku z tak dużą popularnością naszego projektu od kwietnia grupa młodsza zostanie podzielona na dwie podgrupy liczące po 20 chłopców. Umożliwi to sprawniejsze przeprowadzanie zajęć.
W drugiej grupie – roczniki 2004 i 2005 zgłoszonych jest 21 chłopców i w tym przypadku nie ma potrzeby dokonywania podobnego podziału.
Informujemy, że kolejne zajęcia w ramach Akademii odbędą się WYJĄTKOWO w czwartek 28 marca o godzinie 17:00 (grupa młodsza) i 18:30 (grupa starsza). Zmiana ta dotyczy wyłącznie tygodnia przedświątecznego. Po Świętach Wielkanocnych zajęcia odbędą się już zgodnie z planem - we wtorek 2 kwietnia również o 17:00 i 18:30.
Serdecznie zapraszamy!

01:24, warmia1924
Piłkarze WARMII Grajewo przegrali w czwartek 0:2 mecz kontrolny z liderem III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej OLIMPIĄ Zambrów, który odbył się w Zambrowie na sztucznej nawierzchni niedawno wybudowanego obiektu piłkarskiego. OLIMPIA, która wydaje się być pewnym kandydatem do awansu do II ligi w okresie przygotowawczym pokazuje bardzo wysoką formę. Podopieczni grającego trenera Krzysztofa Zalewskiego tej zimy pokonali m.in. II-ligowe WIGRY Suwałki 4:1 i POGOŃ Siedlce 2:1. Zespół OLIMPII oparty na wychowankach białostockiej JAGIELLONII w jedenastu rozegranych sparingach przed rundą wiosenną odniósł aż 9 zwycięstw. W Zambrowie szykują się do awansu nie tylko pod względem sportowym – intensywnie jest też rozwijana infrastruktura piłkarska. Po wybudowaniu pełnowymiarowej sztucznej płyty rozpoczęła się gruntowna modernizacja stadionu.
Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy szybko postraszyli naszych piłkarzy gdy już w 6 minucie Łukasz Grzybowski trafił w słupek bramki strzeżonej przez Krzysztofa Gieniusza. WARMIA nie dała się stłamsić – grajewianie również przeprowadzali akcje ofensywne, lecz wyraźnie brakowało im wykończenia i siły ofensywnej a defensywa zambrowian grała bardzo pewnie. W 25 minucie po jednej z niezłych akcji WARMII i rzucie rożnym dla naszego zespołu nastąpił szybki kontratak OLIMPII – Grzybowski podał do Poducha, który w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem sprytnie pokonał go strzelając w tzw. “krótki róg”. Gieniusz zrehabilitował się po nieudanej interwencji w 33 minucie, kiedy w świetnym stylu obronił strzał Hryszki. Akcje WARMII pod bramką OLIMPII kończyły się zazwyczaj na rzutach rożnych, po których jednak nasi piłkarze nie stwarzali bramkowych sytuacji.
W drugiej połowie meczu nadal przewagę posiadali gospodarze, choć WARMIA bardzo się starała dotrzymać im kroku. Niestety, szybko bo już osiem minut po wznowieniu gry nasi obrońcy popełnili błąd po którym Jaworowski z najbliższej odległości wpakował piłkę do naszej bramki ustalając wynik meczu na 2:0 dla OLIMPII. Do końca spotkania pomimo dobrych akcji ze strony obu zespołów, których zdecydowanie więcej przeprowadzali jednak gospodarze wynik pozostał niezmieniony. Nasi piłkarze ambitnie dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku, ale obrona OLIMPII kierowana przez znanego grajewskim kibicom Łukasza Piłatowskiego nie dawała się zaskoczyć.
OLIMPIA z całą pewnością była zdecydowanie najmocniejszym przeciwnikiem z jakim WARMII przyszło się mierzyć w sparingach przed rundą wiosenną. Mecz w Zambrowie, choć przegrany - dał zapewne więcej naszym młodym piłkarzom niż jakikolwiek inny. WARMIA podjęła walkę z najlepszą drużyną naszej ligi. Grę naszego zespołu po meczu chwalił trener OLIMPII Krzysztof Zalewski. Oba zespoły mają nieco inne priorytety – wystarczy porównać wyjściowe składy. W OLIMPII na boisko wyszło trzech wychowanków i ośmiu zawodników spoza Zambrowa a w WARMII dokładnie odwrotnie. Obecnie w kadrze naszego zespołu jest zaledwie czterech zawodników spoza Grajewa (Speichler, Gieniusz, Kosiński i Kowalko).
Mecz z OLIMPIĄ miał zakończyć okres przygotowań przed zaplanowanym na Wielki Czwartek pierwszym meczem rundy wiosennej, który WARMIA ma zagrać w Dąbrowie Białostockiej. Rozegranie tego meczu ze względu na przedłużającą się zimę jest coraz mniej realne. Prezes DĘBU Mieczysław Sołowiej informował nas w ostatnich dniach, że na boisku w Dąbrowie zalega gruba warstwa śniegu i lodu. W tej sytuacji najprawdopodobniej czwartkowa inauguracja rundy wiosennej zostanie odwołana i przełożona na inny termin. Na domiar złego w czwartek do naszego Klubu zwróciła się OLIMPIA 2004 Elbląg z prośbą o zgodę na przełożenie kolejnego meczu, zaplanowanego na 6 kwietnia na inny termin. Zarząd klubu z Elbląga swoją prośbę argumentuje również grubą warstwą śniegu na boisku w Elblągu. W tej sytuacji trudno przewidzieć to, kiedy nasi piłkarze powrócą na ligowe boiska.
W przypadku, gdy mecz z DĘBEM zostanie odwołany (decyzja w tej sprawie zapadnie do wtorku 26 marca) WARMIA w Wielki Piątek o 14:00 zmierzy się w Łomży najprawdopodobniej z WISSĄ Szczuczyn w kolejnym meczu kontrolnym.
Niestety złą informacją dla kibiców WARMII jest ta związana ze zdrowiem naszego obrońcy Łukasza Domurata. Nasz zawodnik, który doznał urazu kolana w niedawnym sparingu ze ZNICZEM Biała Piska będzie pauzował co najmniej do czerwca. Trener Speichler szuka w tej sytuacji zastępstwa dla Łukasza wśród naszych zawodników. W Zambrowie przeciw OLIMPII na środku obrony obok Marcina Arciszewskiego zagrali Wojciech Koszczuk a w drugiej połowie Mateusz Grochowski.

21.03.2013 Zambrów
OLIMPIA Zambrów – WARMIA Grajewo 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Michał Poduch 25’, 2:0 Tomasz Jaworowski 53’
OLIMPIA: Czapliński (46' Konopka) - Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik - Hryszko (61' Kulesza), Zalewski (46' Szóstko), M. Kuczałek (76' Wyrzykowski), Jastrzębski (64' Wiśniewski) - Grzybowski (46' Jakuszewski), Poduch (46' Jaworowski)
WARMIA: Gieniusz – Randzio, Arciszewski, Koszczuk (46’ Grochowski), Sypytkowski (70’ Mikucki) – Kosiński, Speichler, M.Tuzinowski, Kozikowski (60’ Lewosz), Chyliński – Baczewski (60’ Kowalko)
Sedzia: Janusz Brokowski (Zambrów)

Przy piłce Karol Kosiński.

00:34, warmia1924
sobota, 16 marca 2013
Cztery gole zdobyli nasi piłkarze w swoim przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozgrywek III ligi. W mroźne sobotnie przedpołudnie, na sztucznej nawierzchni boiska MOSP w Białymstoku przy ul. Świętokrzyskiej WARMIA pokonała IV-ligowy KS Michałowo 4:1. Występujący w podlaskiej IV lidze rywale z oddalonego o 35 km od Białegostoku 3-tysięcznego miasteczka byli dla grajewian nieco... egzotycznym przeciwnikiem z którym WARMIA dotąd nie miała okazji się spotykać.
Do meczu nasi piłkarze przystąpili w niepełnym składzie. Do Białegostoku nie pojechali z przyczyn zdrowotnych Kamil Boufał, Łukasz Domurat, Marcin Mikucki i Arkadiusz Golubiewski. W kadrze nie znaleźli się także nie trenujący w minionym tygodniu z różnych powodów Tomasz Górski (praca), Mateusz Szumowski (studia) i Damian Gutowski (powrót do zespołu juniorów).
Od początku spotkania widać było, że piłkarze z Michałowa są dobrze ustawieni na boisku przez swojego trenera Daniela Szemiota. Być może WARMIA nieco zlekceważyła przeciwnika a ten okazał się być całkiem solidnym zespołem. Naszym piłkarzom ciężko przychodziło konstruowanie akcji, bo rywale atakowali już na połowie grajewian. Ciekawe zagrania w pierwszej połowie można policzyć na palcach jednej ręki. Na pewno wpływ na grę obu zespołów miała pogoda – mocny, mroźny wiatr w otwartym terenie, na którym położone jest boisko MOSP dawał się we znaki. Właśnie podmuch wiatru pomógł michałowianom w sytuacji, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony w 20 minucie meczu piłka trafiła w poprzeczkę naszej bramki. W odpowiedzi bardzo ładny strzał z 25 metrów oddał Tomasz Lewosz, ale Grygorczuk złapał piłkę w dobrym stylu. WARMIA wyraźnie nie miała pomysłu na rozmontowanie obrony rywala.
Druga połowa meczu to już zupełnie inny obraz gry. Nasz zespół wyraźnie przeważał, raz po raz tworząc ciekawe akcje. Jak to jednak często bywa w takich sytuacjach prowadzenie ... zdobyli rywale. Kilka minut po przepięknym uderzeniu z 35 metrów Pawła Sypytkowskiego, kiedy to piłka minimalnie przeszła ponad poprzeczką z prawej strony boiska otrzymał ją Czaplejewicz, który raczej dośrodkowywał niż strzelał, ale futbolówka nieoczekiwanie znalazła się w siatce bramki Krzysztofa Gieniusza. Na szczęście utrata gola tylko zmobilizowała naszych piłkarzy, którzy przystąpili do zmasowanego ataku. Na jego efekty nie trzeba było długo czekać. W 62 minucie po świetnej akcji prawą stroną i dośrodkowaniu Karola Kosińskiego 18-letni Wojciech Koszczuk głową zdobył wyrównującą bramkę. Napór WARMII trwał i zaowocował kolejnymi bramkami. W 77 minucie Speichler ładnie podał do wbiegającego w pole karne Chylińskiego a ten strzałem z ostrego kąta pokonał Grygorczuka. Grajewianie w końcówce meczu niemal co chwila dochodzili do sytuacji bramkowych. Po kilku niewykorzystanych akcjach pięć minut przed końcem meczu drogę do bramki znalazł Robert Speichler, który po ładnym uderzeniu z 16 metrów pokonał bramkarza z Michałowa. Dwie minuty później Karol Kosiński po swojej dobrej akcji prawą stroną boiska z ostrego kąta strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik meczu na 4:1 dla WARMII.

Niespełna dwa tygodnie mają jeszcze trener Speichler i nasi piłkarze na wyeliminowanie mankamentów w grze zespołu, który w Wielki Czwartek o 15:30 zagra w Dąbrowie Białostockiej z DĘBEM w pierwszej kolejce ligowej rundy wiosennej. W meczu z KS Michałowo tych mankamentów było jeszcze całkiem sporo, zwłaszcza w pierwszej połowie.
Ostatni sprawdzian formy naszych piłkarzy odbędzie się w przyszłym tygodniu a rywalem WARMII będzie OLIMPIA Zambrów - lider III ligi po rundzie jesiennej. Pierwotnie mecz ten miał zostać rozegrany w Grajewie w sobotę 22 marca. Jednak ze względu na wciąż zimowe warunki – na obu naszych boiskach zalega warstwa śniegu i lodu – spotkanie najprawdopodobniej zostanie rozegrane w Zambrowie, gdzie znajduje się pełnometrażowe boisko ze sztuczną trawą. Wstępnie ustalony termin meczu to czwartek 21 marca godzina 16:00.

16.03.2013 Białystok, boisko MOSP
WARMIA Grajewo – KS Michałowo 4:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Michał Czaplejewicz 56’, 1:1 Wojciech Koszczuk 62’, 2:1 Piotr Chyliński 77’, 3:1 Robert Speichler 85’, 4:1 Karol Kosiński 87’
WARMIA: Gieniusz – Randzio, Arciszewski, Kowalko, Sypytkowski – Kosiński, M.Tuzinowski, Speichler, Kozikowski (46’ Koszczuk), T.Lewosz (46’ Chyliński) – Baczewski (60’ Grochowski)
KP: Grygorczuk – Konobrocki (46’ D.Doroszko), Wiśniewski (46’ D.Słoma), Kuźma, Czaplejewicz – Janczewski, (46’ B.Doroszko), P.Słoma (46’ Frąckiel), Tchórznicki (46’ Rybołowicz), Naumnik (46’ Gryc) – Karanowski (46’ Borowski), Prusinowski
Sędzia: Paweł Graczyk (Białystok)

Zdobywca pierwszej bramki dla WARMII Wojciech Koszczuk (przy piłce)

19:28, warmia1924
środa, 13 marca 2013
Nie słabnie zainteresowanie Akademią Piłkarską WARMIA Grajewo, która od 5 marca rozpoczęła treningi w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Wciąż zgłaszają się kolejni rodzice, którzy chcą by ich pociechy rozpoczęły treningi piłkarskie w naszym Klubie.
We wtorek 12 marca mali adepci szkółki piłkarskiej odbyli pod opieką instruktorów Daniela Tuzinowskiego i Kamila Randzio swoje drugie zajęcia. Warto podkreślić wysoką frekwencję na treningach. Do wczoraj deklaracje zgłoszeniowe złożyło łącznie 57 rodziców – 36 w grupie rocznikowej 2006/2007/2008 oraz 21 grupie starszej – rocznik 2004/2005. Ze względu na liczne w tym okresie roku przeziębienia, które masowo dotykają najmłodszych na wtorkowych zajęciach brakowało kilku chłopców – w grupie młodszej trenowało ich 29-ciu a w grupie starszej 18-tu.
Kolejny trening we wtorek 19 marca w sali gimnastycznej ZSM nr 1 przy ul. Szkolnej. Młodsza grupa zaczyna zajęcia o godzinie 17:00 a starsza o 18:30.

Wszelkich informacji na temat Akademii udzielamy pod adresem e-mail: akademia-warmia@wp.pl lub numerem telefonu 662517556

13:31, warmia1924

Zgodnie z § 25 Statutu Klubu Sportowego WARMIA Grajewo Zarząd Klubu uprzejmie informuje Członków stowarzyszenia o terminie Walnego Zebrania Sprawozdawczego K.S. WARMIA Grajewo , które odbędzie się w dniu 27 marca 2013 roku (środa) o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie.

Przypominamy Członkom Klubu o konieczności uregulowania składek członkowskich w wysokości 5 zł/miesięcznie lub 1 zł/miesięcznie (emeryci, renciści) w celu pełnego uczestnictwa w walnym zebraniu tj. z możliwością czynnego uczestnictwa oraz uprawnienia do głosowania nad podejmowanymi uchwałami. Składki można będzie opłacić bezpośrednio przed zebraniem.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie zebrania.

2. Wybór przewodniczącego zebrania.

3. Stwierdzenie prawomocności Walnego Zebrania.

4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania.

5. Przyjęcie regulaminu obrad.

6. Wybór komisji wniosków i uchwał.

7. Sprawozdanie z działalności Zarządu Klubu.

8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

9. Dyskusja.

10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Klubu.

11. Przyjęcie uchwał i wniosków.

12. Zakończenie obrad.

Zarząd K.S. WARMIA Grajewo

Zarząd K.S. WARMIA od lewej: Krzysztof Piekarski (wiceprezes), Marek Senderacki (prezes), Wojciech Nietupski (wiceprezes), Janusz Szumowski (sekretarz)

12:43, warmia1924
niedziela, 10 marca 2013
Kolejny, szósty już tej zimy sparing rozegrali w sobotę piłkarze WARMII Grajewo. Na sztucznej nawierzchni w Łomży grajewianie zremisowali 2:2 z aspirującą do awansu do III ligi ROMINTĄ Gołdap. Rywale zajmują po rundzie jesiennej IV miejsce w warmińsko – mazurskiej IV lidze w której walczą o promocję do wyższej ligi przede wszystkim z pokonanym przez WARMIĘ przed tygodniem ZNICZEM Biała Piska. Klub z Gołdapi w ostatnim czasie dokonał poważnego wzmocnienia sprowadzając z WIGIER Suwałki napastnika Macieja Kisiela – najlepszego strzelca WIGIER w jesiennej rundzie rozgrywek II ligi.
Do meczu z ROMINTĄ WARMIA przystąpiła poważnie osłabiona. W składzie naszej defensywy zabrakło aż trzech zawodników, którzy rozpoczęli ubiegłotygodniowy, zwycięski sparing ze ZNICZEM Biała Piska - Łukasza Domurata z gry wykluczyła kontuzja kolana, której doznał właśnie przed tygodniem a Marcin Arciszewski i Paweł Sypytkowski nie znaleźli się w składzie ze względu na choroby. Na domiar złego z powodów osobistych przerwał treningi utalentowany Krzysztof Jamiński.
Mecz rozpoczął się dla grajewian fatalnie. Już w 2 minucie szybki rajd Tomasza Bajko zakończył się dośrodkowaniem po którym zupełnie niepilnowany przez naszą obronę Michał Mościński otrzymał piłkę na naszym polu karnym, skąd strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Gieniuszowi. Wydawało się, że ROMINTA pójdzie za ciosem i zdemoluje osłabioną WARMIĘ, ale nasi piłkarze szybko się otrząsnęli i już w 7 minucie po akcji Piotra Chylińskiego podanie otrzymał Marcin Baczewski, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem ROMINTY pewnie strzelił do siatki i było 1:1. Cztery minuty później znów Baczewski miał dobrą okazję, ale tym razem po dośrodkowaniu Speichlera z rzutu rożnego uderzenie naszego zawodnika obronił Wołos. Choć z obu stron na boisku konstruowane były dobre, przemyślane akcje to do końca pierwszej połowy wynik pozostał niezmieniony.
Od początku drugiej odsłony meczu przewagę posiadła ROMINTA. W 59 minucie świetny strzał Kisiela w znakomitym stylu obronił Boufał, ale odbita piłka szybko ponownie trafiła do strzelca, którego kolejne uderzenie przyniosło efekt i ROMINTA wyszła na prowadzenie. Nasz bramkarz kilka razy w drugiej połowie pokazał się z dobrej strony broniąc strzały rywali. Kolejne ataki gołdapian nie przyniosły powodzenia. Choć nasi obrońcy popełniali błędy, to jednak dopisywało im szczęście i... rozregulowane celowniki rywali. Po okresie przewagi ROMINTY WARMIA znów wróciła do gry. Po jednym z rzutów rożnych dla naszego zespołu piłkę otrzymał na prawej stronie boiska Chyliński, który wstrzelił ją w pole karne rywali, gdzie Rafał Kozikowski z bliska trafił do siatki. Kilka minut później ROMINTA miała jeszcze znakomitą okazję do wygrania meczu, ale piłka po uderzeniu jednego z zawodników trafiła w słupek naszej bramki i po chwili pewnie złapał ją Boufał.
Był to pożyteczny sparing z zespołem, który choć gra o poziom niżej już teraz wydaje się być mocniejszy od wielu zespołów z którymi WARMIA mierzy się w III lidze. Dla naszych rywali był to ostatni planowany sparing przed rundą wiosenną, którą ROMINTA zacznie szybciej od WARMII. Stąd też gołdapianie są na nieco innym etapie przygotowań. WARMIĘ czekają jeszcze dwa sparingi przed zaplanowanym na Wielki Czwartek 28 marca pierwszy mecz rundy wiosennej, który nasi piłkarze zagrają w Dąbrowie Białostockiej z tamtejszym DĘBEM.
Za tydzień WARMIA zagra z KS Michałowo a w kolejnym tygodniu ostatnim sparingpartnerem naszych piłkarzy będzie prowadząca w tabeli III ligi OLIMPIA Zambrów.

09.03.2013 Łomża, boisko MOSiR

WARMIA Grajewo – ROMINTA Gołdap 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Michał Mościński 2’, 1:1 Marcin Baczewski 7’, 1:2 Maciej Kisiel 59’, 2:2 Rafał Kozikowski 76’

WARMIA: Gieniusz (46’ Boufał) – Mikucki (65’ M.Szumowski), Koszczuk, Kowalko, Randzio – Kosiński (46’ T.Lewosz), M.Tuzinowski, Speichler, Kozikowski, Chyliński – Baczewski (70’ Grochowski)
ROMINTA: Wołos (46’ Gąsiorowski) – Wierzchowski (46’ Staranowicz), Kiler, Twarowski (46’ Chmielewski), Bajko – Sobolewski, Paszkowski (46’ K.Piwko), Naruszewicz (46’ Dembowski), Dyniszuk (46’ Chmielewski) – Mościński, Kisiel (70’ Prochorów)

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża)

Trener Robert Speichler (nr 18) przygląda się akcji Kamila Randzio (nr 5)

13:42, warmia1924
wtorek, 05 marca 2013
We wtorek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbyły się premierowe treningi Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo dla chłopców z roczników 2004-2008. W zajęciach pod opieką trenerów Daniela Tuzinowskiego i Kamila Randzio wzięło udział 50 chłopców, którzy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe.
Kolejne treningi Akademii już za tydzień 12 marca we wtorek o godzinie 17:00 (rocznik 2006/2007/2008) oraz 18:30 (rocznik 2004/2005) w sali ZSM nr 1 przy ul. Szkolnej w Grajewie. Wszelkich informacji na temat Akademii udzielamy pod adresem e-mail: akademia-warmia@wp.pl lub numerem telefonu 662517556.

31 - osobowa grupa z rocznika 2006/2007/2008 wraz z trenerami Kamilem Randzio i Danielem Tuzinowskim.

19-to osobowa ekipa rocznika 2004/2005 wraz z trenerami.

22:04, warmia1924
niedziela, 03 marca 2013
W piątek 1 marca w sali nr 102 Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbyło się spotkanie organizacyjne Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo.
Na spotkanie przybyło niemal pięćdziesięciu rodziców dzieci z roczników 2004-2008, wyrażających zainteresowanie podjęciem przez ich pociechy treningów w tworzonej przez WARMIĘ Akademii. Zarząd Klubu przedstawił uczestnikom spotkania szczegóły, dotyczące szkółki piłkarskiej. Rodzice mieli też okazję poznać odpowiedzi na nurtujące ich kwestie oraz poznać dwóch szkoleniowców, którzy będą prowadzili zajęcia dla najmłodszych – są nimi Daniel Tuzinowski i Kamil Randzio. Obaj są wychowankami naszego Klubu posiadającymi stosowne kwalifikacje do piłkarskiego szkolenia dzieci. Obaj też przeszli w naszym Klubie i sekcjach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szkolenie piłkarskie od swoich najmłodszych lat. Opiekę medyczną nad wychowankami Akademii sprawował będzie wykwalifikowany fizjoterapeuta Krzysztof Piekarski. Rodzice otrzymali dokumenty zgłoszeniowe wraz z regulaminem Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo i zostali zaproszeni już ze swoimi dziećmi na zajęcia treningowe, które odbędą się w najbliższy wtorek 5 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej. To właśnie ZSM nr 1 dzięki przychylności Dyrektora Szkoły Pana Dariusza Latarowskiego stał się partnerem naszego Klubu w rozwoju projektu Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo.
Niezmiernie cieszy nas tak duży odzew ze strony rodziców i już dziś można stwierdzić, że nasz projekt cieszy się powodzeniem. Dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu i pierwsze inicjatywy ze strony rodziców w zakresie wspierania naszego projektu. Wszelkie informacje dotyczące Akademii będą przekazywane Państwu również za pośrednictwem grajewskich portali internetowych oraz strony http://kswarmiagrajewo.org
Zajęcia dla chłopców z roczników 2006, 2007 i 2008 odbędą się we wtorek o godzinie 17:00 i będą trwały do 18:15. O godzinie 18:30 odbędzie się trening roczników 2004 i 2005 trwający ok. 1,5 godziny. Dzieci będą trenowały w sali gimnastycznej, więc niezbędny jest odpowiedni strój – koszulka, spodenki i buty do hali. Warto też wyposażyć dziecko w bidon z wodą mineralną. Na razie zajęcia będą odbywały się we wtorki raz w tygodniu w sali gimnastycznej ZSM nr 1 w Grajewie. Po nadejściu wiosny i ociepleniu treningi będą przeprowadzane dwa razy w tygodniu na boisku.
Informujemy osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w piątkowym spotkaniu, że nadal trwają zapisy do szkółki. Deklarację zgłoszeniową będzie można pobrać we wtorek przed treningiem o godzinie 17:00. Wszelkich informacji na temat projektu udzielamy na bieżąco pod adresem e-mail akademia-warmia@wp.pl lub numerem telefonu 662517556