RSS
sobota, 06 czerwca 2015

1' Rozpoczyna WARMIA

2' W starciu ucierpiał Zubowski i mamy chwilę przerwy w grze

3' Zubowski wraca na boisku po interwencji opieki medycznej

4' Dośrodkowanie Jagłowskiego z prawej strony boiska i Dzierzgowski strzela głową bramkę, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej naszego zawodnika

5' Zagranie Dzierzgowskiego do Jagłowskiego i strzał Jagłowskiego z linii pola karnego, ale Milkiewicz nie miał kłopotu z jego obroną

10' Żółta kartka dla Soleckiego za faul na naszym zawodniku

11' Mocny strzał Zubowskiego zza pola karnego i piłka minimalnie mija bramkę Milkiewicza

13' Rzut rożny dla MKS

14' Po dośrodkowaniu strzał Gąsiorowskiego odbija Gieniusz a po chwili dobitkę wybija z linii bramkowej Adam Lekenta! Po chwilowym ogromnym zamieszaniu w naszym polu karnym w końcu wybijamy piłkę

15' Kowalewski strzela obok słupka bramki Gieniusza

17' Piotr Kozłowski strzela mocno na naszą bramkę ale Gieniusz broni

24' Sędzia zarządza przerwę w grze na picie wody - dziś jest bardzo gorąco w Grajewie

26' Świetna akcja Dzierzgowskiego, ale wyłożoną piłkę przez naszego napastnika adresowaną do Jagłowskiego przejmuje obrońca z Korsz

30' Znów okazja WARMII - z rzutu wolnego dośrodkował Zubowski, ale Domurat nie doszedł do piłki odbitej od obrońców gości

36' Rzut rożny dla gości  - po dośrodkowaniu strzał głową Kozłowskiego i piłka poza naszą bramką

39' Kolejny korner dla gości

39' Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

45' Rzut rożny - tym razem dla naszego zespołu

45' Krótko rozegrana piłka i po chwili traci ją Adam Lekenta

45' Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry

45' + 1' Koniec pierwszej połowy meczu - bezbramkowy remis w Grajewie

46' Drugą połowę rozpoczynają goście. W składzie MKS zmiana - za Soleckiego wszedł na boisko Obidowski

47' Strzał Koszczuka broni Milkiewicz

49' Dobrze zapowiadającą się akcję WARMII psuje dośrodkowanie Jagłowskiego

51' Okazja WARMII - strzał Dzierzgowskiego z pola karnego odbija obrońca MKS

53' Dynamiczna akcja Dzierzgowskiego i faul Piwiszkisa - żółta kartka dla zawodnika gości

54' Ostre dośrodkowanie Zubowskiego z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę Milkiewicza

55' GOL dla MKS. 0:1 Paweł Tomkiewicz. Akcja gości - Kowalewski odegrał piłkę do Tomkiewicza, który strzałem z 16 metrów pokonał źle interweniującego Gieniusza :(

55' Z dużym animuszem zaczęli nasi piłkarze drugą połowę i niestety jedna akcja gości przyniosła im prowadzenie

57' Z 30 metrów z rzutu wolnego strzela Mikucki, ale bardzo niecelnie

59' Rzut rożny dla WARMII - szybko rozegrana piłka i ponownie mamy korner

60' Trzeci kolejny rzut rożny dla naszego zespołu

61' Krótkie rozegranie i po chwili niestety tracimy piłkę

63' Zmiana w WARMII - za Adama Lekentę wchodzi na boisko Paweł Sypytkowski

65' Świetna okazja WARMII - odbitą po strzale Jagłowskiego piłkę wybija przed siebie Milkiewicz ale żaden z naszych zawodników nie zdążył do piłki!

68' Zmiana w WARMII - za Mikuckiego wchodzi Paweł Górski

69' Zmiana w MKS - Miłka wchodzi Mariusz Gąsiorowski

70' Rzut rożny dla WARMII

70' Mocno podkręcona piłka dośrodkowana z rzutu rożnego przechodzi wzdłuż linii bramkowej i opuszcza boisko, bo żadnemu z naszych piłkarzy nie udało się jej przejąć!

72' Szturmował teraz bramkę MKS Zubowski ale wywalczył tylko rzut rożny!

72' Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki strzał głową Domurata tuż obok zaczarowanej bramki MKS!

73' Dzierzgowski w polu karnym strzela tuż obok słupka!

75' Żółta kartka dla Pawła Górskiego

78' Zmiana w WARMII - za Gieniusza wchodzi 16-letni Łukasz Sobolewski

81' GOL dla MKS. Błąd naszej obrony - Kowalewski wykłada piłkę Mariuszowi Gąsiorowskiemu i ten mocnym strzałem pokonuje naszego bramkarza

83' Zmiana w MKS - za Piotra Kozłowskiego wchodzi Paweł Bociej a w WARMII Pawła Matysiewicza zmienia Damian Makowski

90' Zmiana w MKS - za Kowalewskiego wchodzi na boisko Patryk Jędrzejewski

90' Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Rzut rożny dla WARMII

90' + 3' Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko i sędzia kończy ten mecz. Przegrywamy 0:2 w ostatnim meczu sezonu 2014/2015

06.06.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo - MKS Korsze 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Paweł Tomkiewicz 55', 0:2 Mariusz Gąsiorowski 81'

WARMIA: 1.Gieniusz (78' 52.Sobolewski) – 13.Lekenta (63' 16.Sypytkowski), 3.Domurat, 17.Arciszewski (Kpt), 15.Koszczuk -  10.Jagłowski, 19.Cybulski, 20.Matysiewicz (83' 18.Makowski), 11.Zubowski 4.Mikucki (68' 9.Górski) - 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski - 18.Makowski, 8.Gutowski, 2.Baczewski, 9.Górski, 16.Sypytkowski

MKS: 12.Milkiewicz - 42.Sienikowski, 9.A.Gąsiorowski, 11.Sawicki (Kpt), 7.Solecki (46' 5.Obidowski) - 29.Krajewski, 10.Piwiszkis, 77.Tomkiewicz, 8.Kozłowski (83' 22.Bociej), 23.Miłek (69' 6.M.Gąsiorowski) - 13.Kowalewski (90' 17.Jędrzejewski)

REZERWA: 1.Zięba - 17.Jędrzejewski, 22.Bociej, 21.Trafarski, 3.Stadnyk, 5.Obiadowski, 6.M.Gąsiorowski

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża)

Żółte kartki: Górski (WARMIA), Solecki, Piwiszkis (MKS)

Widzów: 200

15:06, warmia1924
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 czerwca 2015

W sobotę 6 czerwca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego meczem z MKS Korsze nasi piłkarze zakończą sezon 2014/2015. Decyzją Zarządu Klubu wstęp dla kibiców na ten mecz będzie bezpłatny. Pragniemy, aby jak największa liczba naszych sympatyków mogła pożegnać sezon piłkarski i wesprzeć nasz zespół w meczu z zespołem MKS Korsze.

Oba zespoły przed ostatnią - 34 kolejką spotkań zapewniły sobie pozostanie w III lidze na kolejny sezon. Nie będzie to jednak mecz o „pietruszkę”. Ewentualne zwycięstwo da WARMII awans w tabeli o jedną pozycję właśnie na miejsce MKS. Nasz zespół zrówna się wtedy punktami z rywalem, ale będzie miał lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Zespół MKS w ubiegłym sezonie zameldował się w końcowej tabeli na wysokim drugim miejscu w tabeli, ale obecny sezon nie był dla niego tak udany. Po rundzie jesiennej MKS Korsze z trzynastoma punktami zajmował zaledwie trzecie miejsce od końca i był typowany na pewnego kandydata do spadku. W zimę klub z Korsz pozyskał z MRAGOWII napastnika Pawła Kowalewskiego, który w zaledwie 10 rozegranych meczach zdobył aż 8 goli. Wiosną korszanie spisują się bardzo dobrze. Mało który zespół naszej ligi ma taki potencjał ofensywny jak MKS – Piotr Kozłowski, Piotr Trafarski i wspomniany Kowalewski razem zdobyli aż 30 bramek w tym sezonie! W ubiegły piątek ofensywę MKS miał okazję poznać ZNICZ Biała Piska, który został wręcz zmiażdżony przez piłkarzy z Korsz przegrywając aż 1:7. Bramki dla zespołu naszych sobotnich rywali zdobyli: Piotr Kozłowski - trzy, Paweł Kowalewski - dwie, Paweł Tomkiewicz – dwie (z rzutów karnych).

14.09.2011 WARMIA Grajewo - MKS Korsze 3:1

Bramki: Bartłomiej Wierzbicki (2) 28', 44', Paweł Górski 73' - Krzysztof Piwiszkis 23'

21.04.2012 MKS Korsze - WARMIA Grajewo 2:1

Bramki: Piotr Kozłowski 77', Wojciech Mikołajczyk 90' (rzut karny) - Marcin Strzeliński 11'

SEZON 2012/2013

20.10.2012 MKS Korsze – WARMIA Grajewo 4:1

Bramki: Damian Roksela 9', Piotr Trafarski 20', Adam Krajewski 59', Adam Krajewski 90' - Paweł Naliwajko 61'

01.06.2013 WARMIA Grajewo – MKS Korsze 2:1

Bramki: Krzysztof Krukowski (dwie) 72’, 83’ – Jacek Bukowski (rzut karny) 20’

SEZON 2013/2014

14.08.2013 MKS Korsze – WARMIA Grajewo 1:1

Bramki: Damian Roksela 68’ – Marcin Strzeliński 36’

30.11.2013 WARMIA Grajewo – MKS Korsze 0:4

Bramki: Damian Roksela 3’ (rzut karny), Michał Miller 29’, 33’, Krzysztof Piwiszkis 74’

SEZON 2014/2015

11.11.2014 MKS Korsze - WARMIA Grajewo 1:2

Bramki: Piotr Trafarski 68’ - Damian Zubowski 28' (rzut karny), Piotr Chyliński 44'

Razem 9 meczów - 4 zwycięstwa WARMII, 1 remis, 4 wygrane MKS. Bramki: 12-16 na korzyść MKS.

Nasz zespół przystąpi do sobotniego meczu osłabiony brakiem pauzującego Piotra Chylińskiego oraz Kamila Randzio, który ma rękę w gipsie. Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera Mirosława Dymka. Po wysokiej porażce w Ostródzie nasi zawodnicy muszą się zmobilizować by udowodnić, że był to wypadek przy pracy.

Serdecznie zapraszam Państwa na sobotni mecz – przypominam, że wstęp jest bezpłatny.

23:17, warmia1924
poniedziałek, 01 czerwca 2015

W niedzielę 24 maja na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w drugim wiosennym turnieju ligowym rywalizowali najmłodsi piłkarze z roczników 2006/2007. Tym razem gospodarzem turnieju Żaków był MOSiR Grajewo. W turnieju oprócz dwóch zespołów gospodarzy, czyli podopiecznych Mariusza Sobczyka wzięły udział dwa zespoły Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo – WARMIA 2006 (trener Jarosław Turowski) i WARMIA 2007 (trenerzy Daniel Tuzinowski i Paweł Górski) oraz zespół reprezentujący MOSiR Mońki.

Mecze najmłodszych były pasjonujące a ich woli walki, ambicji i chęci gry może pozazdrościć im wielu starszych zawodników z każdej polskiej ligi.

Oto wyniki turnieju:

WARMIA 2007 – MOSiR Mońki 0:4

MOSiR Grajewo – MOSiR II Grajewo 9:0

MOSiR Mońki – MOSiR Grajewo 7:2

WARMIA 2006 – WARMIA 2007 9:1

Bramki: Bartosz Mazurek (3), Patryk Gajowniczek, Damian „Bąbel” Olejniczak (2), Bartosz Bukowski, Adrian Dobrydnio (2) – Tomasz Wencek

MOSiR Grajewo – WARMIA 2006  0:5

Bramki: Adrian Dobrydnio (2), Bartosz Mazurek, Damian „Bąbel” Olejniczak, Bartosz Bukowski

MOSiR II Grajewo – MOSiR Mońki 1:9

WARMIA 2006 – MOSiR II Grajewo 9:1

Bramki: Szymon Ruszczyk (3), Jakub Rutkowski, Adrian Dobrydnio (4), Bartosz Bukowski

WARMIA 2007 – MOSiR Grajewo 2:0

Bramki: Tomasz Wencek, Bartek Bućko

MOSiR II Grajewo – WARMIA 2007 3:4

Bramki: Bartek Bućko (2), Bartłomiej Linkowski, Tomasz Wencek

MOSiR Mońki – WARMIA 2006 1:2

Bramki: Szymon Ruszczyk, Bartosz Mazurek

Turniej był popisem zespołu trenera Jarosława Turowskiego, który wygrał wszystkie swoje mecze i w imponującym wywalczył pierwsze miejsce w grupie i awans do finału wojewódzkiego.

WARMIĘ 2006 reprezentowali: Igor Rycewicz, Wiktor Mysiewicz – Bartosz Bukowski, Bartosz Mazurek, Emil Jagielski, Adrian Dobrydnio, Patryk Gajowniczek, Damian „Bąbel” Olejniczak, Bartosz Cichocki, Dawid Okulewicz, Szymon Ruszczyk, Jakub Rutkowski, Jan Krakowiak.

Młodszy zespół, choć fizycznie ustępował rywalom, to potrafił dwukrotnie pokonać obie ekipy grajewskiego MOSiRU. Nasz zespół tworzyli: Kacper Wilczewski, Kacper Wolwark, Bartek Żbikowski, Bartek Bućko, Bartek Jagłowski, Dominik Łazaowski, Bartek Linkowski, Tomasz Wencek, Igor Bęś, Paweł Szeszko, Oliwier Ostrowski, Paweł Mściwujewski, Wiktor Barszczewski, Maciej Rogiński, Krzysztof Bućko, Kamil Konopka, Dawid Małolepszy, Filip Oldakowski.

To był ostatni turniej w kategorii Żaków w sezonie 2014/2015. Najlepszy zespół naszej grupy - WARMIA 2006 weźmie udział w wojewódzkim finale Ligi Żaków.

Zwycięski zespół trenera Jarosława Turowskiego - rocznik 2006 naszej Akademii

Młodszy zespół naszej Akademii - rocznik 2007/2008 trenerów Daniela Tuzinowskiego i Pawła Górskiego

23:38, warmia1924

Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek sezonu 2014/2015 III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej piłkarze WARMII Grajewo są już pewni pozostania na tym poziomie rozgrywek. W ten sposób grajewianie śrubują rekord i sezon 2015/2016 będzie ich ósmym z rzędu w istniejącej w obecnej formie III lidze. Biorąc pod uwagę wcześniejszą formę rozgrywek III ligi, gdy składała się ona z czterech grup ogólnopolskich następny sezon będzie już dziesiątym który WARMIA spędzi nieprzerwanie w III lidze. Z grających obecnie w naszej grupie klubów tylko nasza WARMIA i OLIMPIA Elbląg od sezonu 2006/2007 nie spadły poniżej III ligi. To osiągnięcie nie lada i warto, by przemyśleli je ci, którzy nieustannie znajdują powody do krytyki naszych piłkarzy i poczynań Klubu. Warto wziąć pod uwagę całokształt wyników a nie pojedynczy występ taki jak ten piątkowy w Ostródzie zakończony srogim laniem naszego zespołu, które sprawił nam miejscowy SOKÓŁ. Tym, którzy oczekują od WARMII przy jej budżecie i kadrze opartej w 85 procentach na miejscowych zawodnikach osiągnięć na miarę właśnie awansującego do Ekstraklasy zespołu z maleńkiej Niecieczy przypomnę, że choćby taki całkiem duży Lublin ma drużynę na tym samym poziomie co my… Zielona Góra, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Opole, Rzeszów też. A na przykład Toruń ma obecnie swój najlepszy zespół klasę niżej - w IV lidze. Żeby poszukać bliżej – SPARTA Augustów właśnie spada do „okręgówki”, czyli piątej ligi. Jako rodowity mieszkaniec Grajewa bardzo bym sobie życzył, by dzięki pracy naszych Władz i Radnych Miejskich nasze miasto dorównało któremuś z tych miast w jakiejkolwiek innej dziedzinie a nie tylko w piłce nożnej.

Futbol jest nieprzewidywalny – WARMIA zapewniła sobie pozostanie w III lidze pomimo wysokiej porażki w piątkowym wyjazdowym meczu z zespołem z Ostródy, który wygrał naszą III ligę w poprzednim sezonie. Gospodarze grając na luzie od początku narzucili swój styl gry a nasi piłkarze nie potrafili się im przeciwstawić. Okres wyraźnej przewagi SOKOŁA zakończył w 19 minucie Jakub Błażewicz zdobywając pierwszego gola w tym meczu. W 33 minucie za brutalny faul na Zubowskim sędzia ukarał zawodnika gospodarzy czerwoną kartką. W końcówce pierwszej połowy WARMIA stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia gola jakby łapiąc wreszcie "wiatr w żagle".

Wydawało się, że nasi piłkarze pójdą za ciosem, ale jednak przerwa źle wpłynęła na grajewian. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części meczu szarżującego na bramkę SOKOŁA Dzierzgowskiego trzymał za koszulkę zawodnik SOKOŁA. Słabo sędziujący ten mecz sędzia nie zareagował i puścił grę, po czym gospodarze błyskawicznie rozegrali akcję zakończoną golem Słowickiego. Od tej bramki całkowicie posypała się gra WARMII. Nasz zespół stał się kompletnie bezradny a szereg niezrozumiałych decyzji arbitra tylko potęgował frustrację i nerwy naszych zawodników, co zakończyło się usunięciem z boiska Marcina Arciszewskiego i Piotra Chylińskiego a także kolejnymi czterema bramkami dla gospodarzy, którzy „walili jak w bęben”…

Po meczu stało się jasne, że najważniejszym meczem sezonu będzie dla grajewian ostatni mecz z MKS Korsze (6 czerwca, sobota, godzina 17:00 w Grajewie). Tymczasem sobota przyniosła dobre wieści z Łomży. Otóż tamtejszy ŁKS 1926 Łomża pokonał u siebie walczącą o utrzymanie w III lidze ROMINTĘ Gołdap 2:1. Warto nadmienić, że łomżanie na swojej oficjalnej stronie internetowej w zapowiedzi meczu z ROMINTĄ takimi słowami odnieśli się do sytuacji w tabeli naszego zespołu:  „Pomimo napiętej sytuacji między kibicami Naszych Klubów, wszyscy jednak życzylibyśmy sobie pozostania WARMII w III lidze, bowiem spotkania derbowe między naszymi zespołami dodają tej lidze kolorytu.”  Zespołowi z Łomży należą się brawa i szacunek za sportową postawę w duchu fair play.

W tej sytuacji na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek WARMIA ma 3 punkty przewagi nad zespołem z Gołdapi i zgodnie z regulaminem rozgrywek, dzięki dwóm zwycięstwom odniesionym przez nasz zespół nad ROMINTĄ w tym sezonie nawet porażka w ostatnim meczu z MKS Korsze nie zepchnie WARMII do IV ligi. Oto wyciąg z regulaminu rozgrywek:

§ 23

1.W rozgrywkach, o ile przepisy szczególne nie stanowią inaczej, kolejność zespołów w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:

1)przy dwóch zespołach:

a) liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,

b) przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

c) przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe  liczone  są  podwójnie,  korzystniejsza  różnica  między  zdobytymi  i

utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,

d) przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,

e) przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu….

Przed WARMIĄ ostatni mecz sezonu, który nasi piłkarze zagrają w najbliższą sobotę 6 czerwca o godzinie 17:00 w Grajewie z MKS Korsze. Decyzją Zarządu Klubu wstęp na ten mecz będzie bezpłatny dla wszystkich kibiców.

Zapis relacji z meczu SOKÓŁ – WARMIA:

1' Akcja lewą stroną Jagłowskiego i dośrodkowanie w pole karne, ale łapie piłkę bramkarz SOKOŁA

2' Rzut rożny dla gospodarzy

3' Po dośrodkowaniu "główka" Gwiazdy i piłka w rękach Gieniusza

4' Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego za zagranie ręką

5' Kapitalny strzał Szostka z rzutu wolnego znakomicie broni Gieniusz wybijając piłkę na rzut rożny. Niestety, nasz bramkarz interweniując uderzył w słupek i mamy przerwę w grze. Oby nie stało się jemu nic poważnego...

6' Nasz bramkarz to twardziel - wraca do gry witany brawami przez kibiców SOKOŁA

7' Rzut rożny wykonany - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

8' Błąd Mikuckiego i Błażewicz mocno strzela na bramkę z narożnika naszego pola karnego - piłka trafia w słupek i wraca na boisko, po czym wybijamy ją daleko od bramki!

11' Szybki kontratak WARMII - Jagłowski wbiegł w pole karne i strzelił na bramkę, ale Hrynowiecki pewnie obronił - wydaje mi się, że lepiej byłoby, gdyby nasz zawodnik spróbował podać do dobrze ustawionego Dzierzgowskiego

13' Żółta kartka za faul dla Mikuckiego - źle zaczął mecz nasz obrońca.

14' Błażewicz miał znów świetną szansę na zdobycie gola po tym jak Gieniusz wypuścił piłkę z rąk ale nasz bramkarz szybko naprawił swój błąd

17' Mocny strzał Szostka tuż obok bramki WARMII

19' GOL dla SOKOŁA. 1:0 Jakub Błażewicz. Akcja gospodarzy lewą stroną boiska - Błażewicz ograł naszych obrońców i strzelił na bramkę - Gieniusz miał ten strzał na rękawicach ale był on na tyle mocny, że piłka przedarła się po rękach naszego bramkarza i wpadła do bramki :(

20' Zmiana w WARMII - za fatalnie spisującego się Mikuckiego wchodzi na boisko Sypytkowski

23' Nasi piłkarze chyba nie wytrzymują presji i rozmiaru gatunkowego tego meczu - gramy zdenerwowani, popełniamy proste błędy i póki co niestety nie wygląda to dobrze :(

29' Żółta kartka dla Piotra Chylińskiego za zbędne dyskusje z arbitrem

33' Brutalny faul Andrzeja Burcharta na Zubowskim i czerwona kartka dla zawodnika SOKOŁA

35' Damian Zubowski wraca na boisko

35' Po rzucie wolnym Domurat "główkuje" obok bramki Hrynowieckiego

37' Rzut rożny dla WARMII

37' Po dośrodkowaniu minął się z piłką Domurat i wybijają ją poza pole karne obrońcy SOKOŁA

40' Świetna okazja WARMII - Chyliński dośrodkował w pole karne i Sypytkowski był o włos od zdobycia gola ale będzie tylko rzut rożny

41' Po dośrodkowaniu szybko mamy kolejny korner

41' Fatalne dośrodkowanie Cybulskiego i tracimy piłkę

42' Rzut rożny dla WARMII

43' Ogromne zamieszanie pod bramką SOKOŁA ale nie potrafimy skierować piłkę do bramki i gospodarze w końcu wybijają ją poza pole karne

44' Znów dobra akcja WARMII ale fatalnie dośrodkowuje Sypytkowski

45' O 4 minuty przedłuża sędzia pierwszą połowę meczu

45' + 3' Rzut rożny dla SOKOŁA

45' + 3' Dośrodkowanie i piłkę łapie Gieniusz

45' + 4' Koniec pierwszej połowy, którą przegrywamy w Ostródzie 0:1

46' Drugą połowę rozpoczyna SOKÓŁ

49' Dzierzgowski próbował przedrzeć się prawą stroną boiska, ale sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika

50' Akcja SOKOŁA i po dośrodkowaniu i ogromnym zamieszaniu przed bramką Gieniusza Błażewicz był blisko pokonania naszego bramkarza

51' GOL dla SOKOŁA. 2:0 Krystian Słowicki. Akcja Dzierzgowskiego, który pędząc na bramkę SOKOŁA został pociągnięty za koszulkę, sędzia nie dopatrzył się przewinienia a gospodarze błyskawicznie skontrowali i Słowicki strzałem z pola karnego pokonał Gieniusza.

53' A MKS Korsze wygrał dziś ze ZNICZEM Biała Piska aż 7:1...

55' Rzut rożny dla WARMII, ale tracimy piłkę po dośrodkowaniu

58' GOL dla SOKOŁA. 3:0 Paweł Podhorodecki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska, strzał głową Szostka fenomenalnie broni Gieniusz a odbitą piłkę z ostrego kąta kieruje do bramki Podhorodecki i przegrywamy już 0:3

59' Krytykujący postawę arbitra Arciszewski otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko - gramy w 10-ciu na 10-ciu

62' Chwila przerwy w grze - nasz bramkarz doznał urazu łokcia

64' Błażewicz sam na sam z naszym bramkarzem strzela tuż obok słupka - to był błyskawiczny kontratak SOKOŁA

67' GOL dla SOKOŁA. 4:0 Michał Jankowski. Jankowski zdecydował się na strzał z około 20 metrów, piłka otarła się o nogę Matysiewicza i wpadła do bramki.

72' Podwójna zmiana w WARMII - za Zubowskiego i Dzierzgowskiego wchodzą na boisko Gutowski i Baczewski

75' GOL dla SOKOŁA. 5:0 Przemysław Płoszczuk. Dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzał głową Płoszczuka trafia do siatki... SOKÓŁ nas niszczy... :/

76' Zmiana w zespole SOKOŁA - za Błażewicza wchodzi Wojciechowski a w WARMII za Cybulskiego Adam Lekenta

79' Druga żółta kartka dla Chylińskiego i będziemy kończyć mecz w "dziewiątkę"

80' Za Płoszczuka wchodzi Goździejewski

84' Żółta kartka dla Goździejewskiego za faul na Sypytkowskim

84' Gołębiewski zmienia Jankowskiego

86' GOL dla SOKOŁA. 6:0 Podhoredecki strzela swoją drugą a szóstą dla SOKOŁA w tym meczu bramkę. To jest rzeź...

87' Jakubowski zmienia Kowalskiego

90' Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Koniec meczu w którym byliśmy tylko tłem dla bardzo dobrze grających gospodarzy. Jedyną pociechą jest to, że wciąż możemy obronić się przed spadkiem - tyle, że trzeba wygrać za tydzień z MKS Korsze. Dziś zostaliśmy zdemolowani w Ostródzie.

29.05.2015, Ostróda, Stadion Miejski

SOKÓŁ Ostróda - WARMIA Grajewo 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Błażewicz 19', 2:0 Krystian Słowicki 51' , 3:0 Paweł Podhorodecki 58', 4:0 Michał Jankowski 67', 5:0 Przemysław Płoszczuk 75', 6:0 Paweł Podhorodecki 86'

SOKÓŁ: 69.Hrynowiecki - 3.Kowalski (87' 5.Jakubowski), 14.Gwiazda, 18.Burchart, 2.P.Śnieżawski (Kpt) - 20.Podhorodecki, 23.Słowicki, 7.Szostek, 10.Płoszczuk (80' 9.Goździejewski), 19.Jankowski (84' 13.Gołębiewski) - 11.Błażewicz (76' 8.Wojciechowski)

REZERWA: 91.Sikora - 5.Jakubowski, 13.Gołębiewski, 8.Wojciechowski, 9.Goździejewski

WARMIA: 1.Gieniusz – 5.Randzio (Kpt), 3.Domurat, 17.Arciszewski, 4.Mikucki (20' 16.Sypytkowski) -  9.Chyliński, 19.Cybulski (76' 13.Lekenta), 20.Matysiewicz, 11.Zubowski (72' 15.Baczewski), 10.Jagłowski - 7.Dzierzgowski (72' 8.Gutowski)

REZERWA: 52.Sobolewski - 18.Makowski, 13.Lekenta, 8.Gutowski, 15.Baczewski, 16.Sypytkowski

Sędzia: Dariusz Rudziński (Nidzica)

Żółte kartki: Goździejewski (SOKÓŁ), Arciszewski - dwie, Mikucki, Chyliński - dwie (WARMIA)

Czerwona kartka: Andrzej Burchart 33' (za faul) (SOKÓŁ), Marcin Arciszewski 59' , Piotr Chyliński 79' (obaj w konsekwencji drugiej żółtej kartki) (WARMIA)

Widzów: 200

Jakub Błażewicz strzela i za chwilę padnie pierwszy gol dla SOKOŁA. (Foto: Marcin Tchórz, ostroda.wm.pl)

22:53, warmia1924