RSS
sobota, 04 czerwca 2016

1'Rozpoczęła WARMIA

4' Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy - po wybiciu przejmujemy piłkę

5' Fatalny błąd Mikuckiego po którym piłkę przejął Bobrowski, na szczęście uratował sytuację Domurat i GRANICA ma tylko rzut rożny

6' Po dośrodkowaniu trochę niepewna interwencja naszego bramkarza, ale wybijamy piłkę poza pole karne

10' Dobra akcja WARMII - Sypytkowski zagrał do Mikuckiego, dośrodkowanie w pole karne i niestety żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki

11' Faulowany Stankiewicz po lewej stronie boiska - rzut wolny dla WARMII

11' Dobre dośrodkowanie i Domurat był bliski zdobycia gola po strzale głową!

14' Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

18' Po kilku minutach monotonnej gry w środku pola błąd naszej defensywy i Bobrowski mocno strzela na bramkę, ale broni Sobolewski!

20' Znów Sobolewski ratuje nasz zespół przed utratą gola. Straszne błędy popełnia dziś nasza defensywa :/

23' Kolejna szansa GRANICY - tym razem któryś z naszych obrońców blokuje strzał Bobrowskiego. Gramy źle i to GRANICA ma okazje bramkowe

24' Rzut rożny dla GRANICY

25' Po dośrodkowaniu Rotenberg strzela bardzo niecelnie

28' Faul na Sypytkowskim na wysokości pola karnego GRANICY i rzut wolny dla naszego zespołu

29' Po dośrodkowaniu Mirvy obrońca gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny

29' Dośrodkowanie i przejmują piłkę gospodarze

34' Niewiele dzieje się na boisku. Nasz atak jest dziś tak anemiczny, że nie zapowiada się tu na akcje bramkowe w wykonaniu WARMII

35' GOL dla GRANICY. 1:0 Kacper Rałowiec. Błąd naszej obrony i gospodarze zdobywają gola - jak najbardziej zasłużonego!

36' Znów szansa GRANICY - Bobrowski mija Sobolewskiego i strzela na pustą bramkę, ale Arciszewski naprawia tym razem swój błąd sprzed minuty i ratuje nasz zespół

45' Wreszcie okazja WARMII - ładne dośrodkowanie Kamila Randzio i Paweł Sypytkowski z bliska strzela w bramkarza

45' Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy, przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu i sędzia kończy pierwszą połowę meczu - nie da się ukryć że fatalną w wykonaniu naszego zespołu. GRANICA miała sporo sytuacji bramkowych po katastrofalnych błędach naszych zawodników. My pierwszy strzał w światło bramki oddaliśmy w 45 minucie... jest źle.

Po przerwie będzie zmiana w naszym zespole - za grającego dziś w ataku Rafała Kozikowskiego wejdzie na boisko Kamil Prusinowski

PRZERWA - przepraszam za opóźnienia w relacji spowodowane kłopotami technicznymi - nie polecam systemu Windows 10 na netbooku...

46' Drugą połowę rozpoczęli gospodarze

52' Nic się nie zmieniło w grze naszego zespołu po przerwie. Nie da się na to patrzeć.

55' Po przerwie GRANICA miała już dwie okazje bramkowe - za każdym razem bardzo dobrze spisał się Sobolewski

65' Ostatnie 10 minut - jeden rzut rożny WARMII i jedna dobra sytuacja Marcina Mikuckiego, który po ładnej akcji strzelił w bramkarza

65' Zmiana w WARMII - za Sypytkowskiego wchodzi Piotr Chyliński

67' Doskonałą okazję marnuje Matysiewicz, który głową strzelił ponad poprzeczką!

70' Prusinowski strzela na bramkę ale będzie tylko rzut rożny

70' Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy GRANICY

71' Zmiana w WARMII - za Kamila Randzio wszedł na boisko Albert Staniszewski

73' Po dośrodkowaniu Kamil Prusinowski... ratuje zespół gospodarzy przed utratą gola - nasz zawodnik jakby pomylił strony i zamiast wbić piłkę do bramki wybił ją w drugą stronę

76' Zmiana w GRANICY - za Wojnowskiego wchodzi na boisko Swacha - Sock

80' Znów zmarnowana doskonała okazja Prusinowskiego...

85' Tym razem dobry strzał Prusinowskiego broni Papliński

88' GOL dla GRANICY. 2:0 Tomasz Bobrowski. Po sporej przewadze naszego zespołu kontratak GRANICY - Rałowiec zagrywa do Bobrowskiego i przegrywamy 0:2

90' Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Przegrywamy 0:2 ostatni mecz w III lidze. Kończymy sezon słabym meczem po znakomitej serii czterech, kolejnych zwycięstw.

04.06.2016 Kętrzyn, Stadion M.O.S.i R.

GRANICA Kętrzyn - WARMIA Grajewo  2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kacper Rałowiec 35', 2:0 Tomasz Bobrowski 88'

GRANICA: 12.Papliński - 22.Szymański, 10.Michałowski, 9.Traut, 18.Wołowik - 20.Bobrowski (Kpt), 32.Zdankowski, 16.Rotenberg, 8.Wojnowski (76' 7.Swacha - Sock), 6.K.Rałowiec - 15.Awtuch

REZERWA: 84.Korowaj - 7.Swacha - Sock, 17.Kielczyk, 13.Jurczak, 4.Parda

WARMIA: 52.Sobolewski - 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz - 5.Randzio (71' 13.Staniszewski), 20.Matysiewicz, 14.Mirva, 19.Cybulski, 16.Sypytkowski (65' 11.Chyliński) -  10.Kozikowski (46' 9.Prusinowski)

REZERWA: 15.Lekenta, 13.Staniszewski, 7.Maciorowski, 9.Prusinowski, 11.Chyliński

Sędzia: Krzysztof Szczypiński (Iława)

Żółte kartki: Arciszewski (WARMIA)

15:52, warmia1924
Link Komentarze (2) »

W sobotę 4 czerwca o godzinie 16:00 w Kętrzynie meczem z tamtejszą GRANICĄ piłkarze WARMII Grajewo zakończą rozgrywki III ligi w sezonie 2015/2016. Nasz zespół zajmie w końcowej tabeli co najmniej 12 miejsce, a więc poprawimy co najmniej o dwie lokaty miejsce z ubiegłego sezonu, gdy WARMIA skończyła rozgrywki na 14 miejscu. Niestety, ze względu na reorganizację rozgrywek od nowego sezonu rozpoczniemy rywalizację w IV lidze podlaskiej. W III lidze zostaną tylko zespoły, które zajmą miejsca 1-8 na koniec obecnego sezonu.

O ile WARMIA ma szansę na awans o jedno „oczko” w tabeli (gdy wygra z GRANICĄ a 11-ty w tabeli GKS Wikielec zremisuje lub przegra u siebie z rezerwami JAGIELLONII), o tyle kętrzynianie nie mają szans zająć w końcowej tabeli wyższej pozycji niż 16-ta. W poprzedniej kolejce GRANICA przegrała na wyjeździe z JAGIELLONIĄ II aż 1:6.

Choć trzy ostatnie mecze zespołu trenera Millera zakończyły się porażkami a WARMIA wygrała aż cztery kolejne spotkania, to jednak nie będzie naszym piłkarzom tak łatwo wygrać w Kętrzynie. Grajewianie zagrają w poważnie osłabionym składzie. Za nadmiar żółtych kartek pauzować będą Krzysztof Gieniusz i Tomasz Dzierzgowski. Wykluczony jest również udział w tym meczu Marcina Strzelińskiego.

Oto bilans dotychczasowych meczów z GRANICĄ w III lidze:

SEZON 2011/2012

02.10.2011 GRANICA Kętrzyn - WARMIA Grajewo 0:1

Bramka: Marcin Strzeliński 42'

12.05.2012 WARMIA Grajewo – GRANICA Kętrzyn 3:0

Bramki: Marcin Arciszewski 34' (rzut karny), Karol Kosiński 61', Marcin Strzeliński 89'

SEZON 2012/2013

11.08.2012 WARMIA Grajewo - GRANICA Kętrzyn 2:3
Bramki: Marcin Arciszewski 3' (rzut karny), Paweł Górski 7' - Paweł Kowalewski (trzy) 9', 68', 73' (rzut karny)

11.11.2012 GRANICA Kętrzyn - WARMIA Grajewo 2:2

Bramki: Paweł Kowalewski (dwie) 32', 41' -  Konrad Kowalko 61', Paweł Naliwajko 85'

SEZON 2013/2014

26.10.2013 WARMIA Grajewo - GRANICA Kętrzyn 2:2
Bramki: Marcin Arciszewski 3' (rzut karny), Marcin Strzeliński 49’ -  Damian Mazurowski (dwie) 44', 69’

18.05.2014 GRANICA Ketrzyn – WARMIA Grajewo 0:1

Bramka: Łukasz Domurat 71’

SEZON 2015/2016

11.11.2015 WARMIA Grajewo - GRANICA Kętrzyn 5:1

Bramki: Maksym Mirva 37', Łukasz Domurat 63', Mateusz Cybulski 73', Piotr Chyliński 80', Tomasz Dzierzgowski 80' (rzut karny) - Mikołaj Rałowiec 86'

Razem 7 meczów, 4 zwycięstwa WARMII, 2 remisy, 1 wygrana GRANICY. Bramki 16-8 na korzyść grajewian.

Planujemy tradycyjną – ostatnią w sezonie 2015/2016 - relację tekstową z przebiegu sobotniego spotkania od godziny 16:00 pod adresem http://kswarmiagrajewo.org

00:08, warmia1924