Dziś mecze wyjazdowe grali też nasi młodzi piłkarze.

Juniorzy młodsi (rocznik 1995 i młodsi)
TUR Bielsk Podlaski - MOSiR WARMIA Grajewo 5:3 (2:3)

Bramki: Damian Gutowski (2) i Damian Lewosz

Skład naszego zespołu: Jegliński (40' B.Romanowski) - Jankowski, Sypytkowski, M.Wiśniewski, Olszyński - Kozikowski (40' Dodis), Golubiewski (40' K.Górski), D. Lewosz - Gutowski (65' D. Siedlecki), Lekenta

Natomiast zespół trampkarzy trenera Józefa Matysiewicza znów znokautował rywala. Tym razem w Stawiskach nasi młodzi piłkarze pokonali tamtejszy GKS aż 8:1.

Trampkarze (rocznik 1997 i młodsi)
GKS Stawiski - MOSiR WARMIA Grajewo 1:8 (0:5)
Bramki: Rafał Kalinowski 8' i 15', Bartłomiej Sielawa 17', Bartosz Wiśniewski 26', Jakub Kasiak 27', Jonatan Kropiewnicki 50', Mateusz Cybulski 56', Jakub Cebeliński 58'
Bramka dla Stawisk padła w 50 minucie.

Skład grajewskich trampkarzy: Sobolewski (55' Olszewski) - R. Siedlecki (40' Ruszczyk), Zarzecki (30' Wołkoński), S. Romanowski, Sztyblewski (25' Remfeld) - Staniszewski (40' Kropiewnicki), Sielawa, Cybulski, B. Wiśniewski (40' D. Kalinowski) - R. Kalinowski, Kasiak (50' Cebeliński)

21:56, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

Piłkarze WARMII Grajewo odnieśli dziś ważne zwycięstwo nad zespołem MRĄGOWII Mrągowo i po raz pierwszy w ostatnich sezonach pokonali mrągowian na ich boisku. Dzięki wygranej nasz zespół awansował na V pozycję w tabeli po czterech kolejkach rozgrywek i traci 3 punkty do prowadzącej w tabeli CONCORDII Elbląg. Tym samym dodatkowego smaczku nabiera najbliższy mecz WARMII, która w sobotę 3 września o godz. 16:00 podejmie w Grajewie właśnie lidera z Elbląga. W tym miejscu serdecznie zapraszam kibiców, mieszkańców naszego miasta na Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego w sobotnie popołudnie.

Dziś grajewianie znów pokazali wielką wolę walki i charakter wojowników - do końca walcząc o zwycięstwo, pomimo niekorzystnego wyniku meczu. Prowadzenie dla MRĄGOWII zdobył Daniel Chiliński a bramka ta padła dosłownie chwilę po doskonałej okazji do zdobycia gola dla grajewian, kiedy Mirva i Wierzbicki byli bardzo blisko pokonania Osmańskiego.
Pomimo kilku świetnych szans na zdobycie gola sztuka ta udała się dopiero niezawodnemu przy stałych fragmentach gry Konradowi Kowalko, który po dośrodkowaniu Strzelińskiego z rzutu rożnego w 80 minucie wyrównał na 1:1. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył kapitan zespołu Maksym Mirva, który strzałem głową wykończył piękne dośrodkowanie Łukasza Wójcika.
W naszym zespole znów świetny mecz zaliczył Łukasz Domurat, który był niemal bezbłędny w naszej obronie. Pozostali zawodnicy również zasłużyli na uznanie. Dobre zmiany dali Krukowski i Wójcik, którzy mocno niepokoili obrońców MRĄGOWII. Warto podkreślić, że dzisiejsze zwycięstwo WARMIA odniosła grając bez trzech podstawowych zawodników: Keslera, D. Tuzinowskiego i Milczarka.

MRĄGOWIA Mrągowo - WARMIA Grajewo 1:2 (1:0)

1:0 Daniel Chiliński 27', 1:1 Konrad Kowalko 80', 1:2 Maksym Mirva 90'+1'

MRĄGOWIA: 1. Osmański - 5. Żbikowski, 4. Osika, 20. Kiernozek, 18. Kowalski - 16. Majak, 7. Ruszkiewicz (66' 2. Wiśniewski), 17. Mikulak, 9. Kaszuba (68' 19. Rusiecki) - 10. Chiliński, 11. Stachelski

Rezerwa: 12. Lubowiecki - 2. Wiśniewski, 19. Rusiecki, 15. Grala, 3. Lemecha, 13. Jaroń, 6. Pierowicz

WARMIA:1. Czapliński - 5. Randzio (75' 8. Krukowski), 3. Domurat, 4. Makowski, 10. Kowalko - 9. Strzeliński, 6. Matysiewicz, 14. Mirva (90' 20. M. Tuzinowski), 17. Arciszewski, 11. P. Górski (52' 18. T. Lewosz) - 19. Wierzbicki (55' 7. Wójcik)

Rezerwa:12. Gieniusz - 15. Mikucki, 20. M. Tuzinowski, 7. Wójcik, 18. T. Lewosz, 8. Krukowski, 21. Miksza

Sędzia: Marek Bilmin (Czarna Białostocka)

Żółte kartki: Majak (MRĄGOWIA), Arciszewski (WARMIA)

Widzów: 70

1` Rozpoczyna MRĄGOWIA

1' Groźna akcja prawą stroną przeprowadzona przez Majaka, lecz jego dośrodkowanie łapie Czapliński

2' Rzut rożny dla WARMII, po którym obrońcy gospodarzy szybko wybijają piłkę poza swoje pole karne

2'-13' Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, lekka przewaga MRĄGOWII

14' Groźny strzał Chilińskiego na rzut rożny wybija Czapliński

15' Drugi rzut rożny dla gospodarzy Czapliński piąstkuje piłkę poza pole karne WARMII

17' Po rzucie wolnym Mirvy piłka trafia w słupek bramki oślepionego silnym słońcem Osmańskiego, po czym obrońcy wybijają ją w środkową strefę boiska

26' Znakomita sytuacja dla WARMII - najpierw strzał Mirvy broni Osmański, za chwilę dobitkę Wierzbickiego ponownie z najwyższym trudem broni bramkarz gospodarzy

27' Szybka akcja MRĄGOWII - strzał na bramkę WARMII, Czapliński odbił piłkę a Daniel Chiliński strzałem w długi róg zdobył prowadzenie dla MRĄGOWII. Przegrywamy 0:1. :-(

30' Świetny rajd Konrada Kowalko przez ponad pół boiska, który został powstrzymany tuż przed polem karnym gospodarzy

32' Kolejna znakomita sytuacja dla WARMII - dośrodkowanie z prawej strony Kamila Randzio mija obrońców MRĄGOWII i trafia do Strzelińskiego, który podaje do Wierzbickiego a ten z 5 metrów strzela głową ponad poprzeczką bramki Osmańskiego

34' Kąśliwy strzał z 17 metrów Strzelińskiego broni Osmański

41' Dobra akcja WARMII, dośrodkowuje Wierzbicki, lecz nikt nie zamyka dośrodkowania

45' Kolejna akcja WARMII, do dobrego dośrodkowania Randzio spóźnia się Strzeliński

45' Sędzia Bilmin kończy pierwszą część spotkania, którą WARMIA przegrywa 0:1

46' Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

52' Zmiana w WARMII, za Górskiego wchodzi Lewosz

53' Groźny strzał Kowalki minimalnie obok słupka bramki MRĄGOWII

55' Za Wierzbickiego na boisku pojawia się Wójcik

60' Groźny strzał Majaka doskonale broni Czapliński

62' Bardzo dobra okazja dla WARMII, po dośrodkowaniu Wójcika Lewosz z bliskiej odległości strzela wysoko ponad poprzeczką

66' Zmiana w MRĄGOWII, za Ruszkiewicza wchodzi Wiśniewski

68' W zespole gospodarzy za Kaszubę wchodzi Rusiecki

70' Bardzo groźna akcja gospodarzy, po której Majak strzela obok bramki Czaplińskiego

72' Żółta kartka dla Arciszewskiego za krytykę pracy arbitra

75' Zmiana w WARMII za Kamila Randzio na boisku pojawia się Krukowski

80' Po rzucie wolnym Mirvy Konrad Kowalko głową strzela gola na 1:1!

83' Kontuzja bramkarza Osmańskiego, wchodzi za niego Lubowiecki. Długa przerwa w grze.

89' Odważne wejście w pole karne Krukowskiego, obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na rzut rożny

90' + 1' Po świetnym dośrodkowaniu Wójcika z lewej strony głową strzela Mirva. Prowadzimy 2:1!

90' + 3' Za Mirvę wchodzi Mateusz Tuzinowski

90' +4' Koniec meczu. Wygrywamy 2:1!

18:54, warmia1924
Piłkarze WARMII Grajewo dziś o godz. 17:00 w Mrągowie rozegrają czwarte spotkanie w tym sezonie. Przeciwnik, MRĄGOWIA Mrągowo to zespół który w ub. sezonie zajął VII pozycję w tabeli. W dwóch meczach sezonu 2010/2011 minimalnie lepsza była WARMIA, która wygrała 16.10.2010 r. w Grajewie 1:0 po golu Marcina Arciszewskiego i zremisowała wiosną w Mrągowie 1:1 po bramce Mariusza Milczarka dla WARMII i Piotra Karłowicza dla MRĄGOWII.
W obecnym sezonie MRĄGOWIA radzi sobie podobnie jak nasi piłkarze - po III kolejkach posiada 4 punkty i zajmuje VIII miejsce w tabeli, podczas gdy WARMIA jest na miejscu X z identycznym dorobkiem punktowym. W letniej przerwie z Klubem z Mrągowa pożegnał się trener Andrzej Biedrzycki, który został dyrektorem sportowym w OKS 1945 Olsztyn. Jego miejsce zajął znany z boisk ekstraklasy Rafał Szwed, który w barwach między innymi GÓRNIKA Zabrze, RUCHU Chorzów, POLONII Warszawa i STOMILU Olsztyn rozegrał ponad 100 meczów w ekstraklasie. Zaliczył też jeden mecz w reprezentacji Polski w 1999 roku z Nową Zelandią.
W poprzedniej kolejce piłkarze z Mrągowa wygrali na wyjeździe z ZATOKĄ Braniewo 3:2.

W naszym zespole zabraknie Daniela Tuzinowskiego, którego kontuzja nie jest na szczęście tak groźna jak pierwotnie się wydawało. Czeka go jednak około 3 tygodniowa przerwa w treningach. Nie zagra dziś także Maciej Kesler, który ma problem ze zwolnieniem się z pracy.
Kadra naszego zespołu na dzisiejszy mecz: Czapliński, Gieniusz - Arciszewski, Domurat, Makowski, Randzio, Kowalko, Mikucki - Matysiewicz, M. Tuzinowski, Strzeliński, Mirva, P.Górski, T. Lewosz, Miksza - Wójcik, Wierzbicki, Krukowski.
WARMIĘ czeka bardzo trudny pojedynek. MRĄGOWIA rzadko przegrywa u siebie. Ostatni raz 30 kwietnia bieżącego roku ze STARTEM Działdowo 0:1.

09:39, warmia1924
poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Juniorzy młodsi trenera Wojciecha Kozikowskiego przegrali dziś na wyjeździe z HETMANEM Białystok 2:4 (1:2).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Grochowski i Paweł Sypytkowski.
Grajewscy juniorzy zagrali w następującym składzie: Jegliński (40' Romanowski) - Przyborowski, Sypytkowski, Wiśniewski, Olszyński - Kozikowski (40' Dodis), Lekenta, Grochowski (65' Jankowski), D. Lewosz - Gutowski, K. Górski

Kolejne mecze nasi juniorzy młodsi zagrają w następujących terminach:
31.08. (środa) godz. 16:00,  TUR Bielsk Podlaski (wyjazd)
04.09. (niedziela) godz. 12:00,  RUDNIA Zabłudów (Grajewo, Stadion Miejski przy ul. Piłsudskiego)
10.09. (sobota) godz. 10:00, MOSP JAGIELLONIA Białystok (wyjazd)
17.09. (sobota) godz. 12:00, OSiR WIGRY Suwałki (Grajewo, Stadion Miejski przy ul. Piłsudskiego)

A oto terminy najbliższych meczów zespołu trampkarzy trenera Józefa Matysiewicza:
31.08. (środa) godz. 16:00, GKS Stawiski (wyjazd)
04.09. (niedziela) godz. 10:00, FORTY Piątnica (Grajewo, Stadion Miejski przy ul. Piłsudskiego)
10.09. (sobota) godz. 14:00, UKS VICTORIA Jedwabne (wyjazd)

15:56, warmia1924
niedziela, 28 sierpnia 2011

Trampkarze trenera Józefa Matysiewicza zdemolowali dziś ORŁA Kolno 8:2 (5:1). Przez cały mecz nasi młodzi piłkarze byli stroną dominującą a dwie bramki stracili po indywidualnych błędach. Choć zawodnicy z Kolna przeważali wzrostem, to umiejętności piłkarskie były zdecydowanie po stronie grajewian.
Bardzo dobrze grał strzelec dwóch bramek Mateusz Cybulski, którego trener Matysiewicz niejako odzyskał po tym, gdy ten zawodnik zaprzestał treningów z drużyną trenera Wierzbickiego w poprzednim sezonie. Drugi gol Mateusza po kapitalnym strzale z 30 metrów był ozdobą tego meczu. Na wyróżnienie w naszym zespole zasłużyli ponadto Rafał Kalinowski, Albert Staniszewski i Bartek Wiśniewski. Jedną z bramek zdobył najmłodszy w zespole, zaledwie 10-letni Dawid Kalinowski.

MOSiR WARMIA Grajewo - ORZEŁ Kolno 8:2 (5:1)
Bramki: Rafał Kalinowski (3), Mateusz Cybulski (2), Jakub Kasiak, Bartosz Wiśniewski, Dawid Kalinowski.

Skład: Sobolewski (55' Olszewski) - R. Siedlecki, Zarzecki (55' Wołkoński), P. Siedlecki (18' Remfeld), Sztyblewski (40' Ruszczyk) - Staniszewski (40' Kropiewnicki), Sielawa, M. Cybulski, B. Wiśniewski (40' Polakowski) - R. Kalinowski, Kasiak (40' D. Kalinowski)

W poniedziałek rozpocznie rozgrywki zespół juniorów młodszych pod opieką trenera Wojciecha Kozikowskiego. Nasi juniorzy zagrają na wyjeździe z HETMANEM Białystok.

13:35, warmia1924
sobota, 27 sierpnia 2011

Już jutro o godzinie 11:00 w Grajewie nasi trampkarze zagrają z ORŁEM Kolno i tym samym zainaugurują sezon 2011/2012. Ze względu na imprezę plenerową na terenie klubu HADES mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego.

Zespół trampkarzy w nowym sezonie tworzą zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi a jego opiekunem jest Józef Matysiewicz. Zespół ten powstał w wyniku połączenia zespołów trampkarzy starszych i młodszych.

W sezonie 2011/2012 Grajewo będą reprezentowały w rozgrywkach młodzieżowych 4 zespoły:

- juniorzy młodsi (rocznik 1995 i młodsi) - trener Wojciech Kozikowski

- trampkarze (rocznik 1997 i młodsi) - trener Józef Matysiewicz

- orliki (rocznik 2000 i młodsi) - trener Daniel Tuzinowski

- żacy (rozcznik 2002 i młodsi) - trener Piotr Wierzbicki

Rozgrywki najmłodszych zespołów (orliki i żaki) prowadzone będą w systemie turniejowym. Tym samym kibiców młodzieżowej piłki w Grajewie czeka dużo mniejsza dawka meczów w nadchodzącym sezonie. W poprzednim, zakończonym w czerwcu Grajewo reprezentowane było przez pięć drużyn i tylko najmłodsza pod opieką Daniela Tuzinowskiego grała w systemie turniejowym. Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku w sezonie 2011/2012 prowadził będzie rozgrywki młodzieżowe w 6 kategoriach wiekowych. Do nowego sezonu z Grajewa nie zostały zgłoszone zespoły:

- juniorów starszych (rocznik 1993 i młodsi)

- młodzików (rocznik 1999 i młodsi).

Pomimo , że od kilku dni decyzją kierownika MOSiR pana Przemysława Dąbkowskiego nie zajmuję się już zespołami młodzieżowymi w strukturze MOSiR to wyniki i informacje dotyczące naszych najmłodszych piłkarzy postaram się podawać możliwie szczegółowo tak jak dotychczas.

22:17, warmia1924
WARMIA pokonała dziś na własnym boisku silną drużynę DĘBU Dąbrowa Białostocka 3:1 (2:1). Zwycięstwo nie przyszło naszemu zespołowi łatwo.

W stosunku do zestawienia z meczu w Lubawie trener Marcin Strzeliński dokonał kilku zmian w składzie WARMII. W podstawowej jedenastce znaleźli się Kesler, Makowski i Wierzbicki. Na ławce rezerwowych pojawili się Górski, Wójcik i Krukowski.

Poważnym przeciwnikiem obu zespołów była dziś upalna pogoda. Nasi zawodnicy zaczęli mecz sennie. Od początku to goście przejęli inicjatywę i narzucili swój styl gry. W 5 minucie meczu po rzucie rożnym dla gości Piotr Czapliński obronił strzał Sawickiego. Kilka minut później błąd Kamila Makowskiego próbował wykorzystać as atutowy DĘBU Michał Fidziukiewicz, lecz jego strzał był niecelny. Bramka dla gości dosłownie wisiała w powietrzu a nasi piłkarze zdawali się być kompletnie zagubieni. W 15 minucie po rzucie wolnym Speichlera znów strzelał Fidziukiewicz, lecz minimalnie chybił.
Grajewianie pierwszą poważną akcję skonstruowali w 20 minucie, kiedy to Bartek Wierzbicki znalazł się w dobrej sytuacji tuż przed polem karnym gości, lecz faulowany nie był w stanie oddać strzału. Dobrze w przekroju całego spotkania sędziujący arbiter nie dostrzegł jednak przewinienia obrońcy DĘBU.
W 27 minucie goście powinni prowadzić 1:0 po tym, gdy Fidziukiewicz w doskonałej sytuacji strzelał z 10 metrów na bramkę Czaplińskiego. Na nasze szczęście napastnik gości przeniósł piłkę ponad poprzeczką bramki WARMII. Nasz zespół grał w tym okresie meczu słabo. Mnożyły się proste straty piłki. Goście sprawiali dużo korzystniejsze wrażenie i tylko najwięksi optymiści po tym okresie gry mogli wierzyć w szczęśliwe dla WARMII zakończenie tego meczu.
Tymczasem w 35 minucie po strzale Marcina Strzelińskiego z około 30 metrów bramkarz gości popełnił fatalny błąd i przepuścił dość łatwy do obrony strzał pomiędzy rękami. Zupełnie niespodziewanie WARMIA objęła prowadzenie 1:0. Niestety, nasi piłkarze nie cieszyli się nim długo. Zaledwie dwie minuty później po kolejnej stracie piłki w środkowej strefie boiska podanie otrzymał Michał Fidziukiewicz i w sytuacji sam na sam z Czaplinskim nie dał szans naszemu bramkarzowi.
W końcówce pierwszej połowy grajewskie "wilki" udowodniły, że nawet gdy są nieco niemrawe i senne od upału potrafią ukąsić przeciwnika. Znów po stałym fragmencie gry - z rzutu wolnego świetnie dośrodkował Strzeliński i Marcin Arciszewski pokonał Nowajczyka - świeżo upieczonego mistrza Polski juniorów w barwach JAGIELLONII, który w letniej przerwie zasilił zespół z Dąbrowy Białostockiej. Choć chwilę później goście mieli swoją szansę po "główce" Grzegorza Juzwy to wynik do przerwy był korzystny dla WARMII. Grajewianie prowadzili 2:1.

W drugiej połowie tempo meczu spadło, głównie za sprawą upału. Akcji bramkowych było też znacznie mniej niż w pierwszej odsłonie meczu. W 52 minucie bohater dzisiejszego spotkania - grający trener Marcin Strzeliński dośrodkował z rzutu rożnego a Konrad Kowalko strzałem głową pokonał Nowajczyka. WARMIA prowadziła już 3:1! To była druga asysta naszego trenera, który do tego zdobył pierwszego gola a jego popis oglądali z trybun żona i synek.

Goście do końca meczu próbowali zmienić niekorzystny wynik, lecz grajewska obrona nie popełniała błędów a brylował w niej 18-letni Łukasz Domurat, który grał znakomity mecz.
WARMIA kontrolując przebieg gry do końca utrzymała korzystny rezultat, który w 89 minucie mógł podwyższyć Krzysztof Krukowski, lecz w doskonałej sytuacji fatalnie przestrzelił.

Zwycięstwo nad silnym zespołem z Dąbrowy pozwoliło naszym piłkarzom nie stracić kontaktu punktowego z czołówką tabeli III ligi. W nadchodzącym tygodniu WARMIA rozegra aż dwa mecze. Najpierw w środę 31 sierpnia w Mrągowie z tamtejszą MRĄGOWIĄ. W następną sobotę 3 września o 16:00 w Grajewie przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie CONCORDIA Elbląg.

WARMIA Grajewo - DĄB Dąbrowa Białostocka 3:1 (2:1)

1:0 Macin Strzeliński 34', 1:1 Michał Fidziukiewicz 36', 2:1 Marcin Arciszewski 43', 3:1 Konrad Kowalko 52'

WARMIA: 1.Czapliński - 20.Kesler, 3.Domurat, 4.Makowski, 10.Kowalko - 9.Strzeliński, 6.Matysiewicz (73' 13.M.Tuzinowski), 14.Mirva (86' 2.Grochowski), 17.Arciszewski, 5.Randzio (68' 11.Górski) - 19.Wierzbicki (46' 8.Krukowski)

Rezerwa: 12.Gieniusz - 7.Wójcik, 15.Mikucki, 13.M.Tuzinowski, 2.Grochowski, 8.Krukowski, 11.Górski

DĄB: 12.Nowajczyk - 7.Bobowik (80' 8.Sujeta), 9.Łabieniec, 15.Dzitkowski, 17.Kossyk - 6.Budnik (46' 20.Sołowiej), 4.Sawicki, 14.Juzwa (68' 19.Kiljańczyk), 11.Speichler, 13.Doroszczyk - 3.Fidziukiewicz

Rezerwa: 8.Sujeta, 20.Sołowiej, 5.Dzienisik, 19.Kiljańczyk, 16.Bielawski

Sędzia: Jerzy Czarnecki (Białystok)

Żółte kartki: Matysiewicz (WARMIA) Doroszczyk, Dzitkowski, Sawicki, Sujeta, Łabieniec, Fidziukiewicz (DĄB)

Widzów: 150
21:37, warmia1924
środa, 24 sierpnia 2011
Po dwóch wyjazdowych spotkaniach w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godzinie 16:00 WARMIA Grajewo zagra przed własną publicznością na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego. Przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie VI drużyna poprzedniego sezonu DĄB Dąbrowa Białostocka. W ubiegłym sezonie w dwumeczu minimalnie lepsi byli grajewianie, którzy 21 sierpnia 2010 roku po bramce Mariusza Milczarka pokonali gości 1:0. W rewanżu rozegranym 14 listopada 2010 roku padł bezbramkowy remis.
Zespół DĘBU trenowany przez Mariusza Kulhawika w przerwie letniej zanotował spore zmiany kadrowe. Do zespołu przybyli między innymi mający za sobą 9 występów w ekstraklasie w barwach JAGIELLONII Białystok napastnik Michał Fidziukiewicz a także znany z występów w Grajewie Grzegorz Juzwa. W poprzedniej kolejce DĄB pokonał u siebie ZATOKĘ Braniewo aż 4:0 po trzech bramkach wspomnianego Fidziukiewicza i jednej Łabieńca. W ostatnich dniach do zespołu z Dąbrowy dołączył kolejny były zawodnik JAGIELLONII pomocnik Robert Speichler. Zespół naszych rywali bardzo mocno wspierany przez tamtejsze władze samorządowe stać na zatrudnianie dobrze opłacanych zawodników i prezes tego Klubu pan Mieczysław Sołowiej, który gościł w Grajewie przy okazji meczu sparringowego WARMII z SOKOŁEM Sokółka nie ukrywa, że jego Klub celuje w wysokie pozycje w III lidze.
W naszym zespole zapewne nie zagra kontuzjowany Daniel Tuzinowski. Zajęcia z zespołem wznowił już Mariusz Milczarek, lecz jego udział w meczu z DĘBEM jest mało prawdopodobny. Piłkarze WARMII zapowiadają grę o zwycięstwo i pałają chęcią odrobienia strat punktowych z dwóch pierwszych kolejek.
Z całą pewnością zapowiada się ciekawy mecz, na który w imieniu Zarządu Klubu serdecznie zapraszam.

16:51, warmia1924
poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Na Facebook'owej stronie Klubu umieściłem zdjęcia z meczu z MOTOREM Lubawa.

08:57, warmia1924
sobota, 20 sierpnia 2011

Nie powiodła się naszym piłkarzom wyprawa do Lubawy. WARMIA nieznacznie uległa gospodarzom 0:1 po bramce Piotra Piceluka w 25 minucie. Gospodarze zagrali z ogromną determinacją, chcąc powetować sobie niekorzystny wynik w meczu pierwszej kolejki rozgrywek, który przegrali z ŁKS Łomża. Udało się im to dzięki kilku błędom naszych piłkarzy a także nieskuteczności grajewskich zawodników.Dużym osłabieniem naszego składu okazał się brak będącego ostatnio w dobrej dyspozycji Daniela Tuzinowskiego, kontuzjowanego w meczu z ZATOKĄ. Pomimo słabszej gry niż tydzień wcześniej w Braniewie nasz zespół mógł osiągnąć co najmniej remis, gdyby w 74 minucie meczu doskonałą, bramkową sytuację wykorzystał Paweł Górski.

W sobotę 27 sierpnia o godz. 16:00 WARMIA na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie podejmie DĄB Dąbrowa Białostocka.
Serdecznie zapraszamy na ten mecz.

MOTOR Lubawa - WARMIA Grajewo 1:0 (1:0)

1:0 Piotr Piceluk 25'

MOTOR: 23. Leśniewski - 3. Święcki, 4. Waląg, 2. Wrześniak,7. Zakierski - 13. Dymowski (80' 8. Dobroński), 9. Lipowski, 17. Kłosowski (68' 5. Kocięda), 16. Wróbel - 10. J. Chodowiec, 11. Piceluk (89' 21. B. Lewandowski)

Rezerwa: 77. K. Chodowiec - 20. Goniszewski, 6. Dąbrowski, 14. Junkier, 21. B. Lewandowski, 5. Kocięda, 8. Dobroński

WARMIA: 1. Czapliński - 17. Arciszewski, 3. Domurat, 10. Kowalko, 5. Randzio - 9. Strzeliński, 14. Mirva, 6. Matysiewicz, 11. P. Górski (77. 18. Mikucki) - 8. Krukowski (65' 19. Wierzbicki), 7. Wójcik (46' 20. Kesler)

Rezerwa: 12. Gieniusz - 20. Kesler, 18. Mikucki, 4. Makowski, 16. M. Tuzinowski, 19. Wierzbicki, 13. Baczewski

Sędzia: Krzysztof Szczypiński (Olsztyn)

Żółte kartki: K. Randzio

Widzów: 100

Na zdjęciu Maksym Mirva (przy piłce), w środku grający trener MOTORU Tomasz Zakierski, akcji przygląda się Paweł Górski

Zapis relacji LIVE

1' Rozpoczyna MOTOR

1' Pierwsza akcja WARMII, rzut wolny z prawej strony boiska wykonał Mirva, dośrodkowanie po którym obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką MOTORU, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo

5' Niecelny strzał Górskiego z 25 metrów

11' Rzut rożny dla WARMII wykonuje Strzeliński, Arciszewski strzela niecelnie ponad poprzeczką bramki gospodarzy

13' Groźna sytuacja dla MOTORU, Piceluk otrzymuje prostopadłe podanie ze środka boiska i znajduje się praktycznie w sytuacji sam na sam z Czaplińskim, strzela jednak bardzo niecelnie

19' Rzut rożny dla MOTORU, piłkę przejmuje Łukasz Wójcik po czym WARMIA wyprowadza kontrę zakończoną faulem na Krukowskim

22' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem Konrad Kowalko wybija piłkę z pola karnego

25' Dośrodkowanie Wróbla z prawej strony, do piłki nie wychodzi Czapliński i Piceluk strzałem głową zdobywa prowadzenie dla MOTORU. WARMIA przegrywa 0:1. :-(

31' Sporo chaosu w grze naszych piłkarzy, mnożą się niecelne podania

38' Zamieszanie na naszym polu bramkowym, błąd Konrada Kowalko, lecz na szczęście Domurat wybija na rzut rożny

43' Fatalny błąd Konrada Kowalko, po którym nasz obrońca traci piłkę na rzecz Piceluka, który strzela wysoko ponad bramką Czaplińskiego

44' Strzał Marcina Arciszewskiego broni pewnie bramkarz MOTORU

45' Sędzia kończy pierwszą połowę. MOTOR prowadzi 1:0.

46' Rozpoczyna WARMIA

51' Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

52' Bardzo groźna sytuacja pod bramką WARMII, ale Czapliński świetnie broni strzał Piceluka

62' Strzał Wróbla broni Czapliński

65' Za Krukowskiego na boisko wchodzi Wierzbicki

68' Zmiana w MOTORZE za Kłosowskiego wchodzi Kocięda

74' Świetna akcja Wierzbickiego lewą stroną boiska i podanie do Górskiego, który w znakomitej sytuacji strzela ponad poprzeczką

75' Żółta kartka dla Kamila Randzio

77' Zmiana w WARMII za Górskiego wchodzi Mikucki

87' W doskonałej sytuacji do zdobycia bramki Konrad Kowalko strzela minimalnie obok słupka

88' Po fatalnym błędzie Matysiewicza Dobroński strzela w słupek naszej bramki

90' Sędzia Szczypiński dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Koniec meczu. Przegrywamy 0:1. :-(

18:56, warmia1924