RSS
piątek, 30 września 2011

W losowaniu par 1/16 rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego WARMIA Grajewo trafiła na WISSĘ Szczuczyn. Mecz zaplanowany jest na 12 października (środa) o godz. 15:00 a jego gospodarzem, zgodnie z zestawem par powinna być WISSA. Niewykluczone jest jednak, że na wniosek klubu ze Szczuczyna gospodarzem będzie WARMIA i mecz odbyłby się wówczas na grajewskim stadionie. Decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższy poniedziałek.

15:15, warmia1924
Link Dodaj komentarz »

W sobotę 1 października na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie zagrają dwa nasze zespoły młodzieżowe. Zespół trampkarzy trenera Józefa Matysiewicza zagra o godzinie 13:00 z HETMANEM Białystok. O 15:00 drużyna juniorów młodszych trenera Wojciecha Kozikowskiego podejmie OLIMPIĘ Zambrów. Serdecznie zachęcam miłośników futbolu do obejrzenia tych spotkań!

15:08, warmia1924

W niedzielę o godzinie 15:00 prowadząca w rozgrywkach WARMIA Grajewo zagra w Kętrzynie z beniaminkiem III ligi GRANICĄ. Nasz rywal wystartował w nowym sezonie bardzo udanie i obecnie po IX kolejkach zajmuje VI pozycję posiadając 15 zdobytych punktów, tracąc 5 punktów do WARMII. GRANICA bardzo dobrze radzi sobie na własnym boisku, na którym w pięciu dotychczas rozegranych w tym sezonie spotkaniach wygrała 4 razy. Kętrzynianie przegrali u siebie jedynie z MOTOREM Lubawa 0:2 w III kolejce rozgrywek. W ostatniej serii spotkań GRANICA uległa w Braniewie ZATOCE 1:2. Szczególnie groźni dla naszej defensywy mogą okazać się dwaj najlepsi strzelcy: Paweł Kowalewski (5 goli w tym sezonie) i Szymon Szmelc (4 gole). W ostatnich latach WARMIA nie spotykała się z GRANICĄ w meczach ligowych.
Naszych zawodników czeka arcytrudny mecz, zwłaszcza że wciąż trener Strzeliński nie może skorzystać z kontuzjowanych Mirvy (któremu odnowił się uraz i czeka go co najmniej 3-tygodniowa pauza) oraz Daniela Tuzinowskiego. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt nie musi pauzować za żółte kartki.
Relacja LIVE z niedzielnego meczu tradycyjnie już będzie dostępna pod adresem http://warmiagrajewo.webuda.com/ od godziny 15:00.

14:56, warmia1924
niedziela, 25 września 2011

Na stronie http://mylomza.pl/home/lomza/item/1300-wstydliwa-pora%C5%BCka-w-grajewie-foto.html można obejrzeć ponad 11 minutową relację video z wczorajszego meczu, zawierającą najciekawsze sytuacje oraz bramki.

12:04, warmia1924
Link Komentarze (2) »
sobota, 24 września 2011

Kolejne mecze rozegrały w sobotę grajewskie zespoły młodzieżowe.
JUNIORZY MŁODSI (rocznik 1995 i młodsi) - trener Wojciech Kozikowski

WŁÓKNIARZ Białystok - MOSiR WARMIA Grajewo 4:3 (1:1)
Bramki: Damian Gutowski (3) 28', 67', 80'
Skład: B.Romanowski (41' Jegliński) - Przyborowski (60' Siedlecki), Sypytkowski, Gładkowski, Olszyński - Dodis, Koszczuk, M.Wiśniewski, Golubiewski (50' Kozikowski) - Lekenta, Gutowski

TRAMPKARZE (rocznik 1997 i młodsi) - trener Józef Matysiewicz

MOSiR PROMIEŃ Mońki - MOSiR WARMIA Grajewo 1:3 (1:0)
Bramki: Łukasz Obrycki 43', Rafał Kalinowski 48', Kacper Polakowski 49'
Skład:Sobolewski - P.Siedlecki (60' Łaguna), Wołkoński (20' Olszewski), S.Romanowski, Sztyblewski - Staniszewski (45' Polakowski), Cybulski, Sielawa (60' Cebeliński), B.Wiśniewski (55' Gardocki) - R.Kalinowski, Kasiak (40' Ł.Obrycki)

Nasi trampkarze od 20 minuty grali w 10-tkę, gdy czerwoną kartką został ukarany bramkarz Łukasz Sobolewski.

21:28, warmia1924
Piłkarze WARMII Grajewo kontynuują świetną passę i wygrali dziś czwarty w tym sezonie mecz na grajewskim stadionie. Dzięki zwycięstwu nad ŁKS 1926 Łomża WARMIA umocniła się na pozycji lidera tabeli rozgrywek III ligi w grupie podlasko - warmińsko - mazurskiej. Nasz zespół po dziewięciu kolejkach ma 20 zdobytych punktów i wyprzedza o 3 punkty drugi w tabeli START Działdowo.
Dzisiejsze zwycięstwo nie przyszło WARMII łatwo. Zwłaszcza w pierwszej połowie meczu przewagę mieli piłkarze z Łomży, którzy już w początkowych dziesięciu minutach spotkania stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką Czaplińskiego. Nasz bramkarz bronił jednak wyśmienicie. Miał też odrobinę szczęścia, gdy kapitalny strzał Cychola w 29 minucie trafił w poprzeczkę bramki Piotra. Nasi piłkarze niczym wytrawny bokser przeczekali ataki przeciwnika i w 38 minucie zdobyli gola. Po doskonałej akcji lewą stroną Kamil Randzio podał na pole karne, piłkę otrzymał Marcin Strzeliński, który dość lekkim, lecz precyzyjnym strzałem pokonał kiepsko interweniującego Masłowskiego.
W drugiej połowie emocje zaczęły się od 75 minuty, kiedy po ewidentnym błędzie naszej obrony bramkę dla ŁKS-u zdobył Michał Hryszko. Piłkarze z Łomży wietrząc swoją szansę na wywiezienie punktów z Grajewa śmielej zaatakowali. Jednak grajewianie nie po raz pierwszy w tym sezonie pokazali, że ich cechą charakterystyczną jest walka do końca. Najpierw trzy minuty przed końcem, po świetnym rajdzie Konrada Kowalko piłka trafiła do Pawła Górskiego, który strzałem z pola karnego zdobył drugiego gola dla WARMII. W 90 minucie z linii końcowej doskonale dośrodkował Łukasz Wójcik a nasz grający trener Marcin Strzeliński znów dość lekkim uderzeniem pokonał niezbyt pewnie broniącego w dzisiejszym meczu Masłowskiego.
Na meczu obecna była niemal 150-osobowa grupa kibiców ŁKS. Po spotkaniu doszło do interwencji ochrony i policji w okolicach sektora gości, kiedy łomżyńscy kibice podpalili szaliki WARMII i JAGIELLONII. Zatrzymanych zostało czterech kibiców.
Warto podkreślić, że w trakcie meczu, który był spotkaniem o podwyższonym ryzyku, nie doszło do żadnych niebezpiecznych incydentów. Dziś na grajewskim stadionie zanotowaliśmy rekord frekwencji. Mecz obejrzało około 800 kibiców. Grajewscy sympatycy piłki nożnej mogą być usatysfakcjonowani - WARMIA wygrała i prowadzi w tabeli III ligi.
Kolejny mecz nasza drużyna zagra w niedzielę 2 października w Kętrzynie z tamtejszą GRANICĄ.

24.09.2011 Grajewo, 16:00, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:0)
1:0 Marcin Strzeliński 38', 1:1 Michał Hryszko 76', 2:1 Paweł Górski  87', 3:1 Marcin Strzeliński 90'

WARMIA: 1. Czapliński - 20. Kesler, 3. Domurat, 4. Makowski, 10. Kowalko - 9. Strzeliński, 6. Matysiewicz (84' 14. M. Tuzinowski) 17. Arciszewski (Kpt.), 5. Randzio (78' 15. P. Górski) - 11. Milczarek (65' 7. Wójcik), 19. Wierzbicki (70' 8. Krukowski)

Rezerwa: 12. Gieniusz - 18. Mikucki, 13. Baczewski, 14. M. Tuzinowski, 15. P.Górski, 8. Krukowski, 7. Wójcik

ŁKS: 1. Masłowski - 13. Staniórski (Kpt.), 5. Charyło, 15. Urban, 9. Cychol - 17. Hryszko, 19. Tadaj (46' 4. Bernatowicz), 16. Szymański (67' 8. Gałązka), 14. Kacprzyk (75' 21. Drągowski) - 11. Rydzewski (60' 18. Mleczek), 22. Laskowski

Rezerwa: 12. Myśliński - 4. Bernatowicz, 8. Gałązka, 18. Mleczek, 21. Drągowski, 20. Trzaska

Sędzia: Andrzej Sobolewski (Augustów)

Żółte kartki: Cychol, Kacprzyk, Urban, Drągowski (ŁKS), Randzio, Makowski, Wójcik, Kesler (WARMIA)

1' Rozpoczyna WARMIA

1' Akcja prawą stroną Hryszki, Kamil Makowski czystym wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny

2' Po rzucie rożnym nasi obrońcy szybko wyjaśniają sytuację

4' Rzut wolny dla ŁKS wykonał Cychol, wrzutka na nasze pole karne ale pewnie interweniuje Czapliński

6' Czapliński wyjaśnia dość groźną sytuację stworzoną przez Rydzewskiego

8' Akcja prawą stroną WARMII, lecz nieudanie dośrodkowuje Mariusz Milczarek

10' Błąd naszych środkowych obrońców, po którym strzał Hryszki broni Czapliński

11' Rzut rożny dla WARMII, odegranie piłki przez Matysiewicza do Keslera i strzał naszego obrońcy wysoko nad poprzeczką bramki Masłowskiego

15' Strzał Kamila Randzio, piłkę po rykoszecie broni Masłowski

19' Po interwencji Kamila Makowskiego urazu doznał Tadaj. Rzut rożny dla ŁKS

20' Kolejny rzut rożny dla ŁKS

22' Urban fauluje Wierzbickiego w pobliżu pola karnego ŁKS

23' Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Strzelińskiego, główkuje Mariusz Milczarek, lecz sędzia dostrzegł, że nasz zawodnik był na pozycji spalonej

27' Groźnie pod bramką WARMII, Hryszko próbował zaskoczyć Czaplińskiego, lecz nasz bramkarz wybił piłkę

29' Piękne uderzenie Cychola z 25 metrów trafia w poprzeczkę bramki WARMII!

30' Znów groźnie pod naszą bramką - podanie Laskowskiego, po którym Patryk Szymański strzela tuż obok słupka bramki Czaplińskiego

32' Cychol otrzymuje żółtą kartkę za faul na Kamilu Randzio

33' Dośrodkowanie z rzutu wolnego Strzelińskiego pewnie wyłapuje Masłowski

34' Żółta kartka dla Kamila Randzio za faul taktyczny

36' Rajd prawą stroną Strzelińskiego, dobre dośrodkowanie lecz Wierzbicki nie dochodzi do piłki

37' Dobry strzał Michała Hryszki tuż nad poprzeczką bramki Czaplińskiego

38' Świetna akcja lewą stroną Kamila Randzio, podanie na 16 metr i Marcin Strzeliński strzela w róg bramki Masłowskiego. WARMIA prowadzi 1:0!

39' Dośrodkowanie Cychola z rzutu wolnego, Kesler główkuje poza nasze pole karne

44' Szymański strzela ponad poprzeczką bramki WARMII

45' Żółta kartka dla Kamila Makowskiego za faul

45' Sędzia Sobolewski dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu

45' + 1' Koniec pierwszej części spotkania. WARMIA prowadzi 1:0!

46' Rozpoczynają goście

46' W zespole ŁKS zmiana - za Tadaja wchodzi Tomasz Bernatowicz

48' Akcja Szymańskiego prawą stroną boiska i strzał w boczną siatkę bramki Czaplińskiego

50' Pierwszy rzut rożny dla WARMII w drugiej połowie meczu

57' Bardzo dobre dośrodkowanie Arciszewskiego z prawej strony boiska, lecz żaden z naszych zawodników nie doszedł do podania

59' Akcja WARMII - Marcin Strzeliński podaje na prawą stronę do Kamila Randzio, który wypychany przez obrońców nie zdołał dośrodkować

60' Zmiana w ŁKS - za Rydzewskiego na boisku pojawia się Adrian Mleczek

62' Bardzo niecelny strzał Szymańskiego po szybkiej akcji ŁKS-u

64' Zmiana w WARMII - za Mariusza Milczarka wchodzi Łukasz Wójcik

65' Groźny strzał Adriana Mleczka obok słupka bramki Czaplińskiego

67' Zmiana w ŁKS - za Szymańskiego wchodzi Gałązka

70' Za Bartka Wierzbickiego na boisko wchodzi Krzysztof Krukowski

71' Rzut wolny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego, do piłki skacze Matysiewicz, lecz fauluje przy tym Masłowskiego

72' Rzut rożny dla ŁKS, po którym nasi obrońcy szybko wybijają piłkę z pola karnego WARMII

74' Silny strzał Arciszewskiego - bardzo niecelny

75' Akcja ŁKS-u - dośrodkowanie z lewej strony i Michał Hryszko strzela wyrównującego gola. Jest 1:1.

77' Kacprzyk otrzymuje żółtą kartkę za odepchnięcie Wójcika

78' Za Kamila Randzio wchodzi Paweł Górski

82' Silny strzał Kacprzyka obok bramki Czaplińskiego

84' Zmiana w WARMII - za Matysiewicza wchodzi Mateusz Tuzinowski

85' Żółta kartka dla Urbana z ŁKS

87' Świetna akcja Konrada Kowalko, odbitą piłkę przejmuje Paweł Górski i strzela bramkę - prowadzimy 2:1!!!

88' Żółta kartka dla Drągowskiego

90' Świetne dośrodkowanie Wójcika i Marcin Strzeliński strzela bramkę na 3:1!!!!

90' Żółta kartka dla Macieja Keslera

90' + 2' Bardzo niecelny strzał Michała Hryszki

90' + 4' Sędzia Sobolewski kończy mecz - WARMIA wygrywa 3:1!!

19:03, warmia1924
czwartek, 22 września 2011
W sobotę 24 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie prowadząca po VIII kolejkach spotkań w rozgrywkach III ligi WARMIA Grajewo podejmie ŁKS 1926 Łomża. Goście zajmują obecnie VI pozycję z 14 zdobytymi punktami.
W ostatniej kolejce podopieczni doskonale znanego grajewskim kibicom Mirosława Dymka pokonali w Łomży ZATOKĘ Braniewo 3:0.
Mecze pomiędzy WARMIĄ a ŁKS-em (ŁKS 1926 jest kontynuatorem tradycji sportowych ŁKS Łomża) zawsze elektryzowały kibiców obu zespołów. Ostatnie spotkania ligowe pomiędzy WARMIĄ i ŁKS-em zostały rozegrane w sezonie 2004/2005. Oto wyniki:
11.09.2004 WARMIA - ŁKS Łomża 1:0
Bramka: Łukasz Giermasiński
16.04.2005 ŁKS Łomża - WARMIA 0:0
Oba zespoły spotkały się też w ćwierćfinale Podlaskiego Pucharu Polski w sezonie 2005/2006, kiedy WARMIA grała w IV lidze a ŁKS w III.
10.05.2006 WARMIA Grajewo - ŁKS Łomża 1:0
Bramka: Maksym Mirva
W kolejnych sezonach oba zespoły nie spotykały się w meczach o stawkę. W tegorocznym sparringu 2 marca w Białymstoku wygrała WARMIA 3:2.

Jak widać powyżej bilans ostatnich spotkań jest korzystny dla WARMII. Miejmy nadzieję, że sobotni mecz umocni nasz zespół na czele tabeli oraz dostarczy kibicom licznych emocji.

Od wtorku do treningów z drużyną powrócił Maksym Mirva. W naszym zespole na pewno zabraknie wciąż kontuzjowanego Daniela Tuzinowskiego. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt nie musi pauzować za żółte kartki. Po piątkowym treningu trener Marcin Strzeliński ustali skład 18-osobowej kadry na sobotni mecz.

Mecz pomiędzy WARMIĄ a ŁKS 1926 Łomża ze względu na udział w nim kibiców z Łomży, decyzją Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został uznany za imprezę masową o podwyższonym ryzyku bezpieczeństwa. Z tego względu podczas spotkania będą obowiązywały zasady, związane z organizacją takiej imprezy.
Zakupu biletów na mecz w cenie 10 zł – bilet normalny i 6 zł – bilet ulgowy dokonać będzie można WYŁĄCZNIE po okazaniu dokumentu tożsamości z numerem PESEL. Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 14:15. Wejście na stadion będzie możliwe od godziny 15:00. Należy spodziewać się szczegółowych kontroli przy wejściu i z tego względu prosimy kibiców o możliwie wczesne przybycie na mecz, aby obejrzeć go z trybun od pierwszej minuty i uniknąć kolejek.

W imieniu zawodników, Zarządu i swoim własnym serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na sobotni mecz. Prosimy o gorący doping dla naszego zespołu. Stwórzmy wielkie piłkarskie święto w Grajewie już w tą sobotę!
18:43, warmia1924
sobota, 17 września 2011
Dziś w Grajewie na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego odbyły się dwa mecze zespołów młodzieżowych:

TRAMPKARZE (rocznik 1997 i młodsi) – trener Józef Matysiewicz
MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki 3:2 (3:0)
Bramki: Mateusz Cybulski 16’, 20’ Jakub Kasiak 28’
Skład: Sobolewski – Ruszczyk (55’ Kropiewnicki), S. Romanowski, Wołkoński, Remfeld (25’ R. Siedlecki) – Staniszewski (60’ Polakowski), Cybulski, Sielawa, B. Wiśniewski (50’ Deroń) – R. Kalinowski (65’ D. Kalinowski), Kasiak (40’ Cebeliński)

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 1995 i młodsi) – trener Wojciech Kozikowski

MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki 2:4 (0:2)
Bramki: Alexander Dodis 72’, Damian Siedlecki 75’
Skład: Jegliński – Przyborowski (60’ Golubiewski), Gładkowski, Koszczuk, Olszyński – Kozikowski (41’ Dodis), M. Wiśniewski, Grochowski, Sypytkowski – Gutowski (69’ D. Siedlecki), Lekenta
21:23, warmia1924

Nie udało się piłkarzom grajewskiej WARMII podtrzymanie świetnej serii pięciu kolejnych zwycięstw. Dziś nasza drużyna zremisowała w Olecku z CZARNYMI 0:0. WARMIA była zdecydowanym faworytem tego meczu, lecz gospodarze, mimo że przed meczem zajmowali ostatnią pozycję w tabeli, pokazali już w tym sezonie w meczu z OLIMPIĄ Zambrów (1:1), że potrafią sprawić niespodziankę. Niestety dla nas - dziś również udało się im osiągnąć remis i wywalczyć punkt. Trzeba przyznać, że CZARNI grali szalenie ambitnie i nie był to łatwy mecz dla osłabionej brakiem czterech podstawowych zawodników WARMII. Pomimo osłabienia naszej drużyny i ambicji gospodarzy sytuacji do zdobycia bramki grajewianie mieli dużo. Dwa razy piłka trafiła w poprzeczkę - po strzałach Wierzbickiego w 28 minucie i Arciszewskiego w 51. Na domiar złego nasi piłkarze w doskonałych sytuacjach strzelali wprost ... w bramkarza gospodarzy. Szczególnie w ostatniej akcji meczu, kiedy Kowalko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Strzelińskiego mógł rozstrzygnąć spotkanie na korzyść WARMII, lecz jego silny strzał głową trafił w Miliszewskiego. Przez 20 ostatnich minut meczu WARMIA grała w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Marcin Mikucki, który zaliczył dziś grę w podstawowej jedenastce i do usunięcia go z boiska przez sędziego grał bardzo poprawnie.

Pomimo remisu WARMIA utrzymała się na pozycji lidera III ligi, choć może ją wyprzedzić START Działdowo, który jutro gra mecz z GRANICĄ w Kętrzynie.

Serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Millerowi – właścicielowi Oberży “Pod Gontem” w Zdunkach na trasie Ełk – Grajewo za zorganizowanie i sponsorowanie wyżywienia zawodników po dzisiejszym meczu.

Kolejny mecz naszego zespołu zapowiada się pasjonująco - w sobotę 24 września o 16:00 w Grajewie WARMIA podejmie ŁKS 1926 Łomża.

17.09.2011 Olecko, Stadion Miejski

CZARNI Olecko - WARMIA Grajewo 0:0 (0:0)

CZARNI: 12. Miliszewski (Kpt.) - 5. Witanowski, 18. Rytwiński, 4. Wasilewski, 15. Marczuk - 3. Bokuniewicz (87' 2. Suchaczewski), 6. Paszkowski,14. Wirżyński, 13. Matwiejczuk (46' 8. A. Tusznio) - 7. Szarnecki, 9. A. Cichocki

Rezerwa: 1. Grygo - 8. A. Tusznio, 17. M. Cichocki, 2. Suchaczewski

WARMIA: 1. Czapliński - 18. Mikucki, 3. Domurat, 4. Makowski, 10. Kowalko - 9. Strzeliński, 6. Matysiewicz, 17. Arciszewski (Kpt.), 15. P. Górski (58' 8. Krukowski) - 7. Wójcik, 19. Wierzbicki (65' 11. Milczarek)

Rezerwa: 99. B. Romanowski - 16. M. Szumowski, 13. Baczewski, 14. M. Tuzinowski, 11. Milczarek, 8. Krukowski

Sędzia: Paweł Swajda (Siemiatycze)

Żółte kartki: Mikucki (dwie) (WARMIA)

Czerwona kartka: Mikucki (WARMIA) 71'

Widzów: 50

1' Rozpoczyna WARMIA Grajewo

4' Akcja WARMII - dośrodkowanie z prawej strony Strzelińskiego i bardzo niecelny strzał głową Konrada Kowalko

10' Dośrodkowanie z prawej strony Bartka Wierzbickiego po którym w dobrej sytuacji Paweł Górski strzela głową ponad poprzeczką bramki CZARNYCH

12' Pierwszy rzut rożny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego, Arciszewski strzela głową prosto w bramkarza gospodarzy

20' Ładna akcja WARMII, Strzeliński podaje do Arciszewskiego, jednak strzał kapitana naszego zespołu broni Miliszewski

22' Nasi piłkarze mają sporą przewagę, ale grają nieskutecznie. Tym razem Strzeliński uderzył piłkę z 20 metrów, jednak strzał był niecelny

23' Po podaniu Górskiego bramkę strzela Mikucki, sędzia jednak orzekł, że nasz zawodnik był na spalonym

24' Pierwsza i od razu bardzo dobra akcja CZARNYCH, po której Cichocki strzela minimalnie obok słupka bramki Czaplińskiego

27' Doskonała sytuacja dla WARMII, podanie Arciszewskiego z prawej strony otrzymuje Wierzbicki, nasz zawodnik jednak jest blokowany przez obrońców gospodarzy, piłka trafia do Górskiego, lecz jego strzał trafia prosto w bramkarza

28' Jeszcze lepsza sytuacja dla WARMII, Wierzbicki w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela w poprzeczkę bramki

30' Ładny strzał Wirżyńskiego obok bramki Czaplińskiego

36' Akcja CZARNYCH, po której Szarnecki strzela w długi róg bramki Czaplińskiego, na szczęście dla nas jest to strzał niecelny

38' Strzelał Marcin Mikucki, lecz jego strzał był zbyt lekki i bez problemu piłkę złapał Miliszewski

43' Po ładnej akcji Szarneckiego niecelnie strzelał Cichocki

45' Po dośrodkowaniu Górskiego bardzo niecelnie strzela Marcin Strzeliński

45' + 1' Sędzia kończy pierwszą połowę meczu, do przerwy pomimo przewagi WARMII wynik bezbramkowy

46' Rozpoczynają gospodarze

46' W zespole gospodarzy zmiana, za Matwiejczuka wchodzi Ariel Tusznio

48' Silny, lecz bardzo niecelny strzał Paszkowskiego

51' Pierwszy w drugiej połowie rzut rożny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego i Marcin Arciszewski głową strzela w poprzeczkę bramki gospodarzy

52' Po dobrym podaniu Strzelińskiego w dobrej sytuacji znalazł się Wierzbicki, lecz blokowany przez obrońcę nie mógł oddać strzału

54' Kolejny rzut rożny dla WARMII - Wierzbicki strzela głowa wzdłuż linii bramkowej, lecz żaden z naszych piłkarzy nie dochodzi do piłki

55' Trzeci rzut rożny w drugiej części gry dla WARMII - tym razem Kowalko strzela głową ale wprost w bramkarza gospodarzy

58' Zmiana w WARMII - za Górskiego wchodzi Krukowski. Trener Strzeliński decyduje się na grę trzema napastnikami

63' Bardzo groźna sytuacja dla gospodarzy, Szarneckiemu nie udało się jednak oddać strzału w naszym polu karnym

64' Silny strzał Szarneckiego broni Czapliński, choć odbija piłkę

65' Świetna akcja Krukowskiego, Wójcik oddaje jednak zbyt lekki strzał

65' Zmiana w WARMII, za Wierzbickiego wchodzi Milczarek

66' Wychodzącego na czystą pozycję Szarneckiego fauluje Mikucki i otrzymuje żółtą kartkę

70' Nasi piłkarze grają coraz bardziej nerwowo

71' Po błędzie Arciszewskiego w środku boiska Mikucki ratuje sytuację faulem. Nasz zawodnik otrzymuje drugą żółtą kartkę a w jej konsekwencji czerwoną. Gramy w dziesiątkę.

80' WARMIA wciąż bije głową w mur złożony z piłkarzy CZARNYCH

82' Ostre dośrodkowanie Milczarka, lecz Miliszewski ubiega Strzelińskiego i łapie piłkę

85' Dwa kolejne rzuty rożne dla WARMII, lecz obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

87' Zmiana w CZARNYCH, za Bokuniewicza wchodzi Suchaczewski

90' Sędzia do regulaminowego czasu dolicza 3 minuty. Wciąż bez bramek w Olecku.

45' +2' Kapitalna szansa dla WARMII - po kolejnym rzucie rożnym Kowalko strzela głową prosto w bramkarza

45' + 3' Niespodzianka w Olecku staje się faktem - WARMIA bezbramkowo remisuje z gospodarzami.

17:55, warmia1924
piątek, 16 września 2011
W sobotę 17 września o godzinie 16:00 prowadząca po VII kolejkach spotkań w tabeli rozgrywek III ligi WARMIA Grajewo zmierzy się w Olecku z zajmującym ostatnią pozycję zespołem gospodarzy. Drużyna CZARNYCH Olecko w siedmiu meczach obecnego sezonu zdobyła 1 punkt, remisując u siebie ze zwycięzcą naszej grupy III ligi w ubiegłym sezonie OLIMPIĄ Zambrów 1:1.
W minioną środę CZARNI ulegli na wyjeździe ZATOCE Braniewo 0:4. Ekipa z Olecka w bieżącym sezonie oparta jest wyłącznie na wychowankach Klubu. Trenerem drużyny jest Kamil Szarnecki, były zawodnik m.in. WIGIER Suwałki i WISŁY Płock. Choć CZARNI w bieżących rozgrywkach przegrywają mecz za meczem, to na pewno nie wolno lekceważyć tej drużyny, o czym przekonała się nie tak dawno faworyzowana OLIMPIA Zambrów.
Mecze WARMII z CZARNYMI w ubiegłym sezonie:
08.09.2010 Grajewo WARMIA - CZARNI 2:1
Bramki: Mariusz MIlczarek 42' (rzut karny), Maksym Mirva 83' - Łukasz Grzybowski 65'
23.04.2011 Olecko CZARNI - WARMIA 0:0

Nasi piłkarze będą mieli okazję do umocnienia się na pozycji lidera III ligi i odniesienia kolejnego, szóstego zwycięstwa w tym sezonie. Zanim to się jednak stanie muszą wywalczyć na boisku trzy punkty, zapominając o różnicy, jaka dzieli w tabeli rozgrywek oba zespoły. Zadanie na pewno jest osiągalne, choć niestety w składzie WARMII zabraknie jutro aż czterech podstawowych zawodników.
Oprócz kontuzjowanych Maksyma Mirvy i Daniela Tuzinowskiego do Olecka nie pojadą też: Krzysztof Gieniusz (udział w weselu rodzinnym), Maciej Kesler (delegacja służbowa), Kamil Randzio (pauzuje za żółte kartki) oraz Tomasz Lewosz. Trener Marcin Strzeliński zabiera na mecz z CZARNYMI siedemnastu piłkarzy: Czapliński, B. Romanowski - Mikucki, Arciszewski, Kowalko, Domurat, Makowski, M. Szumowski - Strzeliński, M. Tuzinowski, Matysiewicz, P. Górski, Baczewski, Wójcik, Milczarek, Wierzbicki, Krukowski.

Relacja LIVE ze spotkania CZARNI Olecko - WARMIA Grajewo będzie dostępna na stronie http://warmiagrajewo.webuda.com jutro od godziny 16:00.

19:06, warmia1924