RSS
poniedziałek, 15 października 2018

To nie był już tak udany weekend dla naszej młodzieży jak ten poprzedni. Cenne zwycięstwo odnieśli Juniorzy Młodsi (trener Kamil Randzio), którzy pokonali w Białymstoku AP TALENT II 3:1 (w naszym zespole grają zawodnicy urodzeni w 2003 i 2004 roku a gramy w kategorii rocznikowej w której najstarsi zawodnicy mogą być urodzeni w 2002 roku). Wysoko 9:2 wygrał w Goniądzu starszy zespół Młodzików (Jarosław Turowski) a młodsze zespoły w tej kategorii pokonały zgodnie po 4:1 WISSĘ Szczuczyn (Mariusz Sobczyk) i PIASTA Białystok (Daniel Tuzinowski/Mateusz Cybulski). W najbliższy piątek o 16:00 na boisku przy klubie HADES odbędą się grajewskie derby w Lidze Młodzików. Naprzeciw siebie staną zespoły trenerów Mariusza Sobczyka i Daniela Tuzinowskiego/Mateusza Cybulskiego. To pozytywy. Ale negatywów było niestety też kilka… Juniorzy trenera Daniela Tuzinowskiego zostali rozgromieni w Suwałkach aż 0:10 (nasz zespół oparty jest o zawodników z rocznika 2001 - najczęściej mierzymy się ze starszymi rywalami z 2000 rocznika)… Trampkarze Wojciecha Kozikowskiego przegrali 2:5 w Mońkach z PROMIENIEM a nasi najmłodsi z zespołu Żaków delikatnie mówiąc „nie mieli dnia” na turnieju w Suwałkach…

A1 Junior (trener Daniel Tuzinowski, rocznik 2000 i młodsi)

14.10.2018 Suwałki WIGRY Suwałki - MOSiR Grajewo 10:0 (3:0)

MOSiR: Hertmanowicz – Szymkiewicz, Krajewski (40’ Nowicki), Motycki, Podbielski – Marczykowski, Masiewicz (60’ Łaguna), Mściwujewski, Młynarczuk (75’ Karwowski) - Wójcicki, Gadomski

Następny mecz: 21.10 (niedziela) 13:00 Grajewo (HADES) MOSiR Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie

Aktualna tabela:

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy (trener Kamil Randzio, rocznik 2002 i młodsi)

13.10.2018 Białystok AP TALENT II Białystok - MOSiR Grajewo 1:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Filip Chmielewski 45', 1:1 Bartosz Pawluczuk 49', 1:2 Bartosz Pawluczuk (samobójcza) 52', 1:3 Patryk Bolesta 79'

MOSiR: Bieńkowski – Kukliński, Chmielewski, Śleszyński, Gwiazdowski – Hołtyn (75’ Kwieciński) ,Drozdowski, Duchnowski, A.Mazurek, Jankowski – Niebrzydowski (68’ Bolesta)

Następny mecz: 21.10 (niedziela) 15:30 Grajewo (HADES) MOSiR Grajewo – WIGRY Suwałki

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (trener Wojciech Kozikowski, rocznik 2004 i młodsi)

13.10.2018 Mońki PROMIEŃ Mońki - MOSiR Grajewo 5:2 (2:1)

Bramki dla MOSiR: Szymon Iżbicki 32’, 63’

Następny mecz: 20.10 (sobota) 12:00 Grajewo (HADES) MOSiR Grajewo – Akademia 2012 Suwałki

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1 (trener Jarosław Turowski, rocznik 2006 i młodsi)

13.10.2018 Goniądz BIEBRZA Goniądz - WARMIA Grajewo 2:9 (1:4)

Bramki dla WARMII: Bartosz Bukowski (dwie) 13',18', Bartosz Mazurek (trzy) 15', 30', 45', Adrian Dobrydnio (dwie) 44', 57', Emil Jagielski 58'

WARMIA: Mysiewicz (Makowski) – Rutkowski, Jagielski, Poślednik – Bukowski, B.Mazurek, Ruszczyk, Górski, Krakowiak – Dobrydnio

Następny mecz: 21.10 (niedziela) 11:00 Grajewo (HADES) WARMIA Grajewo – A.P. WIGRY Suwałki

II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 1 (trener Daniel Tuzinowski, rocznik 2007 i młodsi)

13.10.2018 Białystok PIAST Białystok - WARMIA Grajewo 1:4 (0:3)

Bramki dla WARMII: Kacper Randzio 6’, Szymon Sobolewski (trzy) 17’, 21’ 58’

Następny mecz: 19.10 (piątek) 16:00 Grajewo (HADES) WARMIA Grajewo - MOSiR Grajewo

II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 1 (trener Mariusz Sobczyk, rocznik 2007 i młodsi)

13.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn 4:1 (1:1)

Bramki dla MOSiR: Kacper Nowakowski (dwie) 13’, 49’, Eryk Szelążek 38’, Krystian Guzowski 39’

W miniony weekend nie grały nasze dwa zespoły zgłoszone do Ligi Orlików

E1 Orlik Grupa 2 (trenerzy Daniel Tuzinowski, Mateusz Cybulski, rocznik 2008 i młodsi)

Następny turniej: 20.10 w Goniądzu

E2 Orlik Grupa 2 (trener Wojciech Dulgis, rocznik 2009 i młodsi)

Następny turniej: 19 lub 20.10 w Sokółce

F1 Żak Grupa 8 (trener Paweł Górski, rocznik 2010 i młodsi)

Następny turniej: 20 lub 21.10 w Knyszynie

F2 Żak Grupa 1 (trener Adam Wigda/Daniel Tuzinowski, rocznik 2011 i młodsi)

sobota, 13 października 2018

77' Fabiszewski strzela z rzutu wolnego ale broni Sobolewski

80' Górski sam na sam z bramkarzem strzela obok bramki

82' Znowu okazja - Mikucki obok bramki i tylko 17-ty korner... a po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

83' GOL dla WARMII! 3:2 Mateusz Cybulski. Z rzutu wolnego  z 17 metrów od bramki Cybulski pięknie trafia do bramki!

86' Żółta kartka dla Karpowicza

87' Sypytkowskiego zmienia Koszczuk

87' Jaromińskiego zmienia Bielski

88' 18-ty i po chwili 19-ty rzut rożny dla WARMII

89' GOL dla WARMII! 4:2 Edison. Po dziewiętnastym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wreszcie Edison wciska piłkę do bramki...

90' Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Chyliński strzela w boczną siatkę

90' + 3' Koniec. Zapomnijmy o tym meczu. Wygraliśmy 4:2.

13.10.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo - MAGNAT Juchnowiec Kościelny 4:2 (2:1)

Bramki: 0:1 Patryk Fabiszewski 5', 1:1 Rafał Kozikowski 20', 2:1 Marcin Mikucki 23', 2:2 Jacek Markiewicz 70', 3:2 Mateusz Cybulski 83', 4:2 Edison 89'

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 2.Krupa (46' 9.Chyliński) - 4.Mikucki 10.Kozikowski (73' 11.Górski), 19.Cybulski,  15.P.Zarzecki,16.Sypytkowski (87' 20.Koszczuk) - 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Gieniusz - 20.Koszczuk, 6.Stankiewicz, 14.Mściwujewski, 13.Wójcicki, 9.Chyliński, 11.Górski

MAGNAT:  12.Worobiej - 2.Kosicki, 5.Markiewicz, 4.Radomski, 6.Wiszowaty, 7.Hruświcki (Kpt), 8.Bogusz, 9.Fabiszewski, 10.Karpowicz, 16.Chrościcki, 20.Jaromiński (87' 19.Bielski)
REZERWA
1.Łukaszewicz, 5.Michno, 14.Łapiński, 19.Bielski

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Karpowicz (MAGNAT)

16:45, warmia1924

Witamy i zapraszamy na kolejną relację z IV-ligowego meczu WARMII. Dziś zmierzymy się w Grajewie z MAGNATEM Juchnowiec Kościelny. W naszym składzie zabraknie Domurata, Kondratowicza i Mirvy.

1' Rozpoczęła WARMIA

4' Kapitalna okazja WARMII - Dzierzgowski zagrał do Kamila Randzio, ten chyba powinien był strzelać, ale odegrał do Sypytkowskiego który kompletnie nie ruszył w stronę piłki

4' Rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu kontratak gości

5' GOL dla MAGNATA. 0:1 Patryk Fabiszewski. Po kontrataku Fabiszewski prawą stroną boiska popędził na naszą bramkę i w sytuacji sam na sam z Sobolewskim strzelił w długi róg... sensacyjnie się zaczęło w Grajewie!

7' Okazja Mikuckiego i tylko rzut rożny

7' Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym gości ale w końcu piłka opuszcza ich pole karne

11' Znowu mamy rzut rożny

11' Po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie i tylko kolejny korner a po nim bardzo nieudana wrzutka

15' Piąty rzut rożny dla gospodarzy - żadnych korzyści po dośrodkowaniu

18' Jak na razie mamy przewagę, momentami dużą, ale nic z tego nie wynika

18' Szósty korner dla WARMII - dośrodkowanie wyłapał Worobiej

20' GOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Rafał Kozikowski. Z rzutu wolnego Sypytkowski wrzucił piłkę w pole karne a tam Kozikowski głową skierował ją do siatki

23' GOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Marcin Mikucki. Znów asysta Sypytkowskiego, który dośrodkował na "długi słupek" a tam Mikucki wbił piłkę do bramki!

27' Rzut rożny dla WARMII. Siódmy...

28' Pierwszy rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

31' Ładna, kombinacyjna akcja WARMII i niecelny strzał Mikuckiego

32' Ósmy korner dla WARMII - po dośrodkowaniu żadnych korzyści

37' Okazja WARMII ale nie ma gola!

38' Dziewiąty rzut rożny dla WARMII - znów nic z niego nie wynika!

41' Idziemy na rekord... dziesiąty róg!

41' Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul na obrońcy MAGNATA

44' Drugi rzut rożny dla MAGNATA i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

45' Minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45' + 1' Jedenasty korner... po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Krupy i koniec pierwszej połowy. Powiedzieć, że mamy przewagę to nic nie powiedzieć.... Ale brak koncentracji, nonszalancja naszych zawodników sprawiły że jest tylko 2:1 do przerwy.

46' Drugą połowę zaczną goście. W naszym zespole Piotr Chyliński zmienił Macieja Krupy

47' Okazja WARMII ale po podaniu Mikuckiego nikt z naszych zawodników w polu karnym nie przejął piłki

47' Znowu okazja - tym razem Chyliński był bliski zdobycia gola

48' Szansa gości i dośrodkowaną piłkę łapie Sobolewski

51' 12-ty rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu wypiąstkowuje piłkę Worobiej

57' Nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Zasługujemy dziś na krytykę. Gramy źle, nieskutecznie i bez pomysłu. Mamy dużą przewagę i zamiast zamknąć ten mecz po pierwszej połowie borykamy się tu z jednym z najsłabszych zespołów IV ligi!

61' Sypytkowski trafia w słupek a po chwili Chyliński strzela ponad poprzeczką

63' Znowu Chyliński i znowu nad poprzeczką

64' Mikucki strzela głową - efekt jak wyżej...piłka ponad poprzeczką

67' Trzynasty rzut rożny dla grajewian - po dośrodkowaniu czternasty...a po kolejnym znowu nic!

70' GOL dla MAGNATA. 2:2 Jacek Markiewicz. Kompromitacja naszej defensywy i Markiewicz w zamieszaniu kieruje piłkę do bramki.

72' Sypytkowski strzela głową ponad poprzeczką

73' Górski zmienia Kozikowskiego

76' 15-ty rzut rożny - po dośrodkowaniu Worobiej świetnie broni strzał Mikuckiego i 16-ty rzut rożny - tracimy piłkę po centrze

Przenosimy relację do wpisu:

14:41, warmia1924
środa, 10 października 2018

Po strzelaninie w Mielniku, gdzie piłkarze WARMII Grajewo rozbili miejscowy MKS wygrywając aż 10:2 w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 grajewianie podejmą na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego zespół MAGNATA Juchnowiec Kościelny. Drużyna z podbiałostockiej miejscowości w bieżących rozgrywkach zdobyła dotąd 9 punktów w 10 meczach i zajmuje dość odległe czternaste miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce MAGNAT zremisował na własnym boisku z KS Śniadowo 1:1 a w środę 10 października w zaległym meczu z 6 kolejki pokonał HETMANA Białystok 4:2. Trenerem zespołu jest doskonale znany na Podlasiu były zawodnik JAGIELLONII Białystok i KORONY Kielce Jacek Markiewicz, który wciąż pojawia się na boisku w barwach MAGNATA. W ubiegłym sezonie zespół z Juchnowca zameldował się na dwunastym miejscu w końcowej tabeli a w dwumeczu WARMIA wygrała 2:0 jesienią w Juchnowcu i 4:1 wiosną w Grajewie.

Do meczu nasz zespół powinien przystąpić w pełnym składzie.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie!

22:34, warmia1924

Aż 11 zespołów w dziewięciu kategoriach wiekowych reprezentuje w bieżącym sezonie Grajewo w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej. Są to cztery zespoły prowadzone przez MOSiR przy ścisłej współpracy z WARMIĄ Grajewo oraz siedem drużyn funkcjonujących w strukturze powstałej w 2013 roku Akademii Piłkarskiej naszego Klubu. Podstawowym powodem powołania Akademii i co za tym idzie zgłoszenia do rozgrywek jej zespołów był brak zainteresowania ze strony ówczesnego kierownictwa MOSiR rozpoczęciem naboru do kolejnych grup rocznikowych. Zarząd Klubu działając perspektywicznie nie chciał dopuścić do utraty zdolnych zawodników z kolejnych roczników i w związku z niemożliwością osiągnięcia porozumienia w tym zakresie z kierownictwem MOSiR przy ogromnej pomocy Rodziców uruchomił działanie trzech grup rocznikowych Akademii Piłkarskiej. Projekt okazał się dużym sukcesem i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem w naszym mieście. Sukces Akademii zdopingował MOSiR, który w końcu ... obudził się z zimowego snu pod koniec 2013 roku dokonał naboru chłopców z roczników 2005-2008 powierzając misję tworzenia grup dla trenerów Mariusza Sobczyka i Wojciecha Kozikowskiego.

Po ostatniej zmianie na stanowisku dyrektora MOSiR współpraca na linii MOSiR – WARMIA uległa diametralnej zmianie. Zawarte zostało porozumienie na mocy którego nabór najmłodszych będzie dokonywany przez Klub. W porozumieniu uczestniczy również Akademia Małego Piłkarza – projekt trenera Daniela Tuzinowskiego - która uczy dzieci gry w piłkę już w wieku przedszkolnym po czym przekazuje dzieci do Akademii WARMII. Następnie zespoły trenujące w Akademii będą przekazywane do MOSiR po ukończeniu wieku Młodzika (13 lat).. Pierwszym zespołem, który został przekazany na mocy tego porozumienia był w ubiegłym roku zespół trenera Kamila Randzio. Drużyna, która rozpoczęła swój żywot w marcu 2013 roku w strukturze Akademii w miniony weekend pokonała w Grajewie zespół JAGIELLONII Białystok 1:0. Ten wynik to najlepsza wizytówka dobrej pracy szkoleniowej i kolejny przykład potwierdzenia porzekadła o tym, że „zgoda buduje” w odniesieniu do współpracy MOSiR - WARMIA.

W najbliższym czasie przedstawię Państwu bliżej nasze zespoły, ich składy, wyniki i terminarze. Dziś poniżej przedstawiam wyniki drużyn osiągnięte podczas ostatniego weekendu oraz aktualne tabele.

Najpierw kilka faktów.
9 zespołów naszego Klubu (w tym seniorzy) w miniony weekend rozegrało:
✅14 meczów
✅wygrywając 13 z nich przegrywając jedno!
✅strzelając 60 bramek tracąc 12
✅w meczach wystąpiło łącznie aż 128 zawodników!

06.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Robert Gadomski 42’, 2:0 Jan Masiewicz 57’, 3:0 Michał Łaguna 85’

MOSiR: Hertmanowicz – Szymkiewicz, Rutkowski, Motycki, Podbielski – Marczykowski (87’ Nowicki), Masiewicz, Gadomski (75’ Łaguna), Żbikowski (60’ Misztal) – Krajewski (53’ Karwowski), Młynarczuk

Następny mecz: 14.10 (niedziela) 12:45 Suwałki WIGRY Suwałki – MOSiR Grajewo

07.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – JAGIELLONIA S.S.A. Białystok 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Kacper Śleszyński 78’

MOSiR: Bieńkowski – Kukliński, Chmielewski, Śleszyński, Kwieciński – Hołtyn (56’ Sienkiewicz), Drozdowski, Duchnowski (70’ Lenkiewicz), A.Mazurek, Barycki (41’ Jankowski) – Niebrzydowski

JAGIELLONIA: Gendzwiłł (65’ Sieńko) – Dobrowolski, Szczytniewski, Chmielewski, Łokić (41’ Dziermański), Żero, Cylwik (67’ Rudkowski), Stypułkowski, Frydrych, Polak (30’ Kozłowski), Łupiński

Następny mecz:

13.10 (sobota) 10:00 Białystok AP TALENT II Białystok – MOSiR Grajewo

07.10.2018 Grajewo MOSiR Grajewo – WIGRY II Suwałki 0:6 (0:5)

Następny mecz: 13.10 (sobota) 11:30 Mońki PROMIEŃ Mońki – MOSiR Grajewo

07.10.2018 Grajewo WARMIA Grajewo – KRYPNIANKA Krypno 5:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Kacper Stachurski 4’, 1:1 Bartosz Mazurek 18’, 2:1 Adrian Dobrydnio 23’, 3:1 Adrian Dobrydnio 38’, 4:1 Adrian Dobrydnio 44’, 5:1 Bartosz Bukowski 53’

Następny mecz: 12.10 (piątek) 16:30 Goniądz BIEBRZA Goniądz – WARMIA Grajewo

06.10.2018 Grajewo WARMIA Grajewo – UM Krypno 5:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Bartłomiej Linkowski 35’, 2:0 Igor Bęś 41’, 3:0 Bartłomiej Żbikowski 46’, 4:0 Bartłomiej Żbikowski 56’, 5:0 Kacper Randzio 57’

Następny mecz: 13.10 (sobota) 13:00 Białystok PIAST Białystok – WARMIA Grajewo

06.10.2018 Białystok WŁÓKNIARZ Białystok – MOSiR Grajewo 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Kacper Nowakowski 11’, 0:2 Piotr Jankiewicz 12’, 0:3 Kacper Nowakowski 14’, 0:4 Krystian Guzowski 38’, 0:5 Damian Krutul 54’

Następny mecz: 13.10 (sobota) 11:00 Grajewo (HADES) MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn

07.10.2018 Turniej w Knyszynie

WARMIA Grajewo – ORZEŁ Kolno 1:0

Bramka: 1:0 Filip Domusiewicz 7’

WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 1:0

Bramka: 1:0 Jan Ostrowski 10’

WARMIA Grajewo – JASTRZĄB Knyszyn 5:0

Bramki: 1:0 Jan Ostrowski 3’ 2:0 Szymon Sobolewski 4’, 3:0 Szymon Sobolewski 11’, 4:0 Mateusz Jórski 14’, 5:0 Filip Ołdakowski 15’

WARMIA Grajewo – BIEBRZA Goniądz 8:0

Bramki: 1:0 Nikodem Gadomski 1’, 2:0 Patryk Kozioł 2’, 3:0 Jan Ostrowski 3’, 4:0 Szymon Sobolewski 6’, 5:0 Mikołaj Hałuniewicz 7’, 6:0 Mikołaj Hałuniewicz 9’, 7:0 Igor Karwowski 11’, 8:0 Filip Ołdakowski 14’

06.10.2018 Turniej w Dobrzyniewie Dużym

WARMIA Grajewo – FALCON Sokółka 6:1

Bramki: 1:0 Patryk Bernecki 3’, 2:0 Mikołaj Popławski 4’, 3:0 Jakub Kaczyński 6’, 4:0 Jakub Kaczyński 8’, 5:0 Hubert Gutowski 12’, 5:1 Emil Sanik 15’, 6:1 Marcel Toczyłowski 18’

WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 4:1

Bramki: 1:0 Patryk Bernecki 3’, 2:0 Patryk Bernecki 7’, 2:1 Gabriel Wiszowaty 11’, 3:1 Jakub Kaczyński 12’, 4:1 Olivier Bałdyga 15’

WARMIA Grajewo – KORONA Dobrzyniewo Duże 6:1

W miniony weekend nie grały nasze dwa zespoły zgłoszone do Ligi Żaków

Następny turniej: 13.10 o 9:00 w Mońkach

F2 Żak Grupa 1 (trener Adam Wigda, rocznik 2011 i młodsi)

Następny turniej: 13.10 o 14:15 w Suwałkach

22:01, warmia1924
sobota, 06 października 2018

Witamy z Mielnika i zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

1' Rozpoczyna WARMIA.

2' Groźnie pod bramką gospodarzy - rzut wolny wykonał Sypytkowski ale piłka ominęła słupek bramki

4' Duży błąd Kozikowskiego i strzał Pawluczuka broni Sobolewski

6' Strzał Kozikowskiego broni Stańczuk

7' Niestety - WARMIA TV nie wyprodukuje skrótu z tego meczu. Kamera wprawdzie dojechała do Mielnika ale w Grajewie została karta pamięci :( Wybaczcie!

11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Przemek Zarzecki zagrał do Mikuckiego a ten kapitalnie dośrodkował w pole karne gdzie Dzierzgowski wymanewrował obrońcę i strzałem w  róg zdobył prowadzenie dla WARMII!

20' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Świetnie zachował się Mikucki, który wywalczył piłkę ograł obrońcę MKS i dośrodkował wzdłuż bramki a tem Dzierzgowski bardzo sprytnym strzałem podwyższa na 2:0 dla naszego zespołu!

24' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Fatalny błąd obrońcy MKS, Dzierzgowski popisał się szybkością i po raz trzeci pokonał Stańczuka! Klasyczny hat - trick naszego zawodnika!

26' GOL dla MKS! 1:3 Łukasz Golonko. Sędzia podyktował rzut wolny dla MKS za kontrowersyjną "rękę" naszego zawodnika. Łukasz Golonko strzelił ponad murem, nie zdążył do piłki Sobolewski i mamy gola dla gospodarzy

27' Dośrodkowanie Kamila Randzio i Kozikowski strzela ale Stańczuk zbił piłkę na poprzeczkę!

29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:4 Mateusz Cybulski! Akcja naszego zespołu - tym razem Dzierzgowski w roli asystenta i Cybulski z bliska strzela pod poprzeczkę!

34' Okazja gospodarzy po błędzie naszej obrony ale na szczęście piłka mija bramkę

36' Znów będzie groźnie - rzut wolny dla MKS z 18 metrów od naszej bramki

36' Mazur strzela mocno, ale niecelnie

44' Groźnie dośrodkował Mikucki, ale żaden z naszych piłkarzy nie sięgnął piłki

45' Koniec pierwszej połowy. Było parę błędów w obronie i trochę niewykorzystanych okazji, ale jest dobrze - prowadzimy 4:1 w Mielniku.

46' Zaczyna MKS. Dwie zmiany u gospodarzy - Andryszek i Romaniuk weszli na boisko za Jakimiczuka i Podolińskiego

46' Rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu faulował obrońcę któryś z naszych zawodników

50' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Kamil Randzio! Mikucki wyrzucił piłkę z autu do Dzierzgowskiego ten zagrał do Kamila Randzio, który strzałem z "dużego palca" zdobył piękną bramkę!

53' Świetna okazja WARMII, ale niestety nie trafia Mikucki

54' A teraz w doskonałej sytuacji Kozikowski posłał piłkę obok słupka

55' Chyliński zmienia Dzierzgowskiego

57' W MKS Treszczotko zmienia Rycerskiego

58' Andryszek pięknie strzela z rzutu wolnego ale Sobolewski wybija piłkę na róg

58' Po rzucie rożnym wybija piłkę nasza obrona

60' W świetnej sytuacji obok słupka strzela Sypytkowski...

63' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:6 Marcin Mikucki! Kozikowski wrzucił piłkę a Marcin Mikucki umieścił ją w bramce!

65' Kondratowicz zmienia kontuzjowanego Koszczuka

67' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:7 Kapitalna bomba Mikuckiego z 30 metrów i siódmy gol dla WARMII!

68' Górski zmienia Kozikowskiego

69' Gronowski strzela nad poprzeczką naszej bramki

73' Mściwujewski zmienia Zarzeckiego

74' Chyliński faulowany w polu karnym i mamy "jedenastkę" dla WARMII

75' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:8 Marcin Arciszewski! Bardzo pewnie wykonany rzut karny przez naszego kapitana i ósmy gol dla grajewian!

76' Wójcicki zmienia Mikuckiegod

79' Wielogórski po błędzie naszej obrony trafił w poprzeczkę!

81' GOL dla MKS. 2:8 Mariusz Żornaczuk. Duży błąd Sobolewskiego, który wypuścił piłkę po czym Żornaczuk trafia do naszej bramki.

86' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Świetna akcja naszego zespołu - Górski zagrał do Mściwujewskiego a ten mocnym strzałem w róg zdobywa dziewiątego gola dla grajewian! To pierwszy gol Huberta w zespole seniorów!

88' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:10 Piotr Chyliński! Kondratowicz strzela w słupek ale Chyliński dobija piłkę do siatki!

90' Koniec meczu. Wygrywamy strzelając DZIESIĘĆ goli.... miłego weekendu!

06.10.2018 Mielnik, Stadion Gminny

MKS Mielnik - WARMIA Grajewo 2:10 (1:4)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 11', 0:2 Tomasz Dzierzgowski 20', 0:3 Tomasz Dzierzgowski 24', 1:3 Łukasz Golonko 26' (rzut wolny), 1:4 Mateusz Cybulski 29', 1:5 Kamil Randzio 50', 1:6 Marcin Mikucki 63', 1:7 Marcin Mikucki 67', 1:8 Marcin Arciszewski 75' (rzut karny), 2:8 Mariusz Żornaczuk 81', 2:9 Hubert Mściwujewski 86', 2:10 Piotr Chyliński 88'

MKS: 44.Stańczuk - 8.Borowy, 18.Podoliński (46' 11.Andryszek), 6.Jakimczuk (46' 15.Romaniuk),  3.Wielogórski, 13.Mazur, 5.Rycerski (57' 19.Treszczotko), 20.Golonko (Kpt), 16.Gronowski, 9.Pawluczuk, 10.Żornaczuk

REZERWA: 19.Treszczotko, 11.Andryszek, 15.Romaniuk

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 20.Koszczuk, 17.Arciszewski (Kpt), 2,Krupa - 4.Mikucki (76' 13.Wójcicki), 19.Cybulski, 15.P.Zarzecki (73' 14.Mściwujewski), 10.Kozikowski (68' 11.Górski), 16.Sypytkowski  - 7.Dzierzgowski (55' 9.Chyliński)
REZERWA: 1.Gieniusz -  14.Mściwujewski, 13.Wójcicki, 9.Chyliński, 11.Górski

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)

Żółte kartki

13:44, warmia1924
piątek, 05 października 2018

W sobotnie popołudnie w dalekim, malowniczym Mielniku nad Bugiem piłkarze WARMII Grajewo powalczą o kolejne punkty w rozgrywkach podlaskiej IV ligi. O 14:00 na boisku położonym tuż przy obok przepływającej rzeki zmierzymy się z gospodarzami – zespołem MKS. Zespół z Mielnika w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe KS Śniadowo 2:1 i po 10 kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli. W ubiegłym sezonie WARMIA wygrała dwukrotnie – 3:1 w Grajewie jesienią i 1:0 wiosną w Mielniku. MKS w końcowej tabeli poprzedniego sezonu zameldował się na jedenastym miejscu. W bieżących rozgrywkach nasi sobotni rywale póki co dzierżą rekord … straconych goli. W dziesięciu meczach stracili ich już aż 34!

Wydawałoby się, że nasz zespół jest zdecydowanym faworytem meczu i nie powinien mieć kłopotów ze zdobyciem kompletu punktów, ale:

- po pierwsze: nie popisujemy się w tym sezonie w meczach z teoretycznie słabszymi zespołami,

- po drugie: w Mielniku zawsze grało się nam trudno

- po trzecie: jedziemy w osłabionym składzie. W sobotę zabraknie Edisona, Domurata i Mirvy, którzy będą uczestniczyć w ogólnopolskim turnieju pracowników „Biedronki”. Również z powodu pracy zawodowej nie zagra w Mielniku Janusz Stankiewicz. I wcale niewykluczone, że to nie koniec sobotnich osłabień…

Miejmy jednak nadzieję, że pomimo tych przeciwności tym razem WARMIA udowodni, że celuje w czołowe miejsca w tabeli a dotychczasowe straty punktów były wypadkami przy pracy.

Na relację tekstową z meczu w Mielniku zapraszamy tradycyjnie na stronę http://kswarmiagrajewo.org w sobotę od 14:00.

22:09, warmia1924

Piłkarze WARMII Grajewo awansowali do ćwierćfinału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego. Nasz zespół w środę pokonał w Piątnicy 5:1 rewelację tegorocznej edycji pucharowych zmagań amatorski zespół BIEL SONAROL Jeziorko. Drużyna z podłomżyńskiego Jeziorka, choć nie uczestniczy w ligowych rozgrywkach prowadzonych przez PZPN zgłosiła się do Pucharu Polski i wyeliminowała m.in. IV-ligowe KS Śniadowo wygrywając aż 7:0. Wśród zawodników zespołu z Jeziorka co najmniej trzech jest dobrze znanych kibicom – pomocnicy Sławomir Włodkowski i Marcin Sawko byli w przeszłości czołowymi zawodnikami ŁKS Łomża (obaj grali też w swoim czasie w WARMII) a napastnik Andrzej Zwierciadłowski był postrachem podlaskich bramkarzy będąc zawodnikiem ŁKS.

WARMIA pomimo osłabienia brakiem m.in. Tomasza Dzierzgowskiego i Łukasza Domurata szybko zdobyła prowadzenie po strzale Piotra Chylińskiego w 3 minucie. Pół godziny później kapitan zespołu Marcin Arciszewski wykorzystał rzut karny. W 37 minucie gospodarze zdobyli kontaktowego gola po akcji niezwykle szybkiego Michała Pardo, który wykorzystał błąd naszej defensywy. Od początku drugiej połowy WARMIA przeważała i zdobyła jeszcze trzy gole. Gospodarze ostatnie pól godziny grali w „dziesiątkę” – po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Pardo.

Nie ma co się rozpisywać o grze naszego zespołu w tym meczu. Na pewno nie był to olśniewający występ WARMII. Gospodarzom należą się słowa uznania. Amatorski zespół zaszedł w pucharze wysoko i trzeba przyznać, że całkiem nieźle sobie radził przeciwko naszej drużynie.

Kolejna runda rozgrywek zostanie rozegrana wiosną przyszłego roku. Oprócz WARMII do ćwierćfinału awansowały: KRYPNIANKA Krypno (wyeliminowała TURA Bielsk Podlaski!), PUSZCZA Hajnówka, KORA Korycin, KS Michałowo, ŁKS 1926 Łomża, OLIMPIA Zambrów i zwycięzca meczu SOKÓŁ 1946 Sokółka – KS Wasilków, który odbędzie się 17 października.

03.10.2018 Piątnica, Stadion Gminny 1/8 Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego

BIEL SONAROL Jeziorko - WARMIA Grajewo 1:5 (1:2)

Bramki: 0:1 Piotr Chyliński 3', 0:2 Marcin Arciszewski (rzut karny) 33', 1:2 Michał Pardo 37', 1:3 Paweł Górski 47', 1:4 Krystian Wójcicki 73', 1:5 Dawid Kondratowicz 85'

BIEL: 1.Lichomski - 86.Kanadys (Kpt), 14.Jankowski, 3.Kamiński (62' 17.Śmiarowski), 5.P.Bajkiewicz - 27.A.Włodkowski, 15.Sawko, 4.Zwierciadłowski (75' 58.S.Włodkowski), 18.Ciuchnicki, 6.Zduńczyk (71' 2.Komorowski) - 19.Pardo

REZERWA: 16.Karwowski - 10.M.Bajkiewicz, 17.Śmiarowski, 58.S.Włodkowski, 2.Komorowski, 9.Chojnowski

WARMIA: 12.Sobolewski (87' 52.Bieńkowski) - 5.Randzio (70' 7.Mściwujewski), 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 2.Krupa - 8.Kondratowicz, 3.P.Zarzecki, 11.Górski (56' 4.Mikucki), 19.Cybulski (85' 21.Marczykowski), 16.Sypytkowski - 9.Chyliński (62' 13.Wójcicki)

REZERWA: 52.Bieńkowski - 20.Koszczuk, 21.Marczykowski, 4.Mikucki, 7.Mściwujewski, 13.Wójcicki

Sędzia: Łukasz Sikora (Kolno)

Żółte kartki: Pardo (dwie) (BIEL SONAROL), Krupa (WARMIA)

Czerwona kartka: 60' Michał Pardo (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)

21:26, warmia1924